Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dodatki

Polecane posty

Gość gość

szukam dodatków do wnętrza minimalistycznego i nowoczesnego. Coś wyjątkowego co na pewno pozytywnie wplynie mna wygląd wnętrza., Nie ma pojęcia gdzie to mogę dostać, żeby było dobrej jakości i wyjątlkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sprecydowałaś/ sprecyzowałeś jakie konkretnie dodatki.. jedyne miejsce gdzie cośmożesz znaleźć z tych mi znanych to www.kiera.pl ;) te naoprawki ich na pewno świetnie się sprawdzą w nowoczesnym wnętrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igoo
Wiesz co? Przejdź się do Agata Home :) Czasem jest tak, że sam nie wiesz czego szukasz a tam to znajdziesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominn
Igoo :D dokładnie tez tak mam :D nie tylko jeśli chodzi o Agata Home ale z innymi rzeczami też. :D :D ale akurat tam chyba najczęściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Termin
Zgadzam się, że lustra są ważnym elementem wystroju wnętrza. Też można powiedzieć, że zwracam na nie szczególną uwagę. Mam swój stały salon meblowy do którego często zaglądam, ale chciałbym poznać wasze opinie. Gdzie najczęściej zaglądacie w poszukiwaniu takich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś delikatna pastelowa tapeta ? Polecam obejrzenie kolekcji Fluggera - znajdziesz tam nieregularne pasy i inne nie narzucające się desenie ... Warto obejrzeć na żywo w salonie producenta - doskonale wtedy widać wszystkie niuanse i zalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tapety są pięknym i ciekawym uzupełnieniem każdego wnętrza ... Do nowoczesnego wystroju polecam kolekcję Nordic Blossom Fluggera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tapeta to świetny pomysł, lubię też ściany pokryte ciekawą fakturą np. w formie okładziny ściennej pomalowanej na dowolny kolor pasujący do stylistyki wnętrza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mógłby mi ktoś powiedzieć ile na ścianie wytrzyma taka tapeta? Też się nad nią zastanawiałem ale nie wiem czy nie będę miał z nią kupę roboty za 2 lata. Może niedługo będę poszukiwał nowych mebli i tak się zastanawiam teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo rzeczy w domu, można wykorzystać ponowie - nadać im "drugie życie", jak np. tutaj - stara pufa: www.bykaja.pl Wygląda ładnie i praktycznie. A przy okazji zaoszczędzone pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teretere
Co do wytrzymałości tapety to bardzo różnie może być. Zależy od wielu czynników: jakość tapety, jakośc jej położenia... a co za meble chcesz kupić. Też się zastanawiam nad nowymi i nie wiem gdzie zacząć poszukiwania nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłozs
Teretere - mogę polecić Ci chyba tylko Agata Meble z tego co obecnie jest na rynku :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a agacie można kupić naprawdę dużo ciekawych mebli i to w fajnej cenie, bo zawsze mają jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na meble Wójciak dają 10% promocji, ja się załapałam i kupiłam ładnie prezentującą się meblościankę. Jeszcze tylko narożnik muszę wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieorie
Ja się za bardzo nie orientuje teraz w tych salonach meblowych, ale Milozs czemu twierdzisz, że teraz tylko AM można polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rommmio
Nie wiem czemu Milozs poleca AM ale wiemc zemu ja :) 1. Cena 2. Jakość 3. Profesjonalizm 4. Brak problemów z reklamacjami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. nigdy nie miałam problemu z reklamacjami w Agata Meble bo jeszcze z tego nie musiałam korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja ostatnio szukałam dodatków na agata home, bardzo fajne i tanie dodatki, więc często korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo, tutaj znajdziesz wiele fajnych drobnostek, ktore zdecydownaie odswieza wyglad twoim mebli i wnetrz www.regalka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×