Odpowiedz na ten temat

Drewniany dom opinie

• Krzystof90 2017.02.22 [12:57]
    Zastanawiam się nad budową domu. Mam już działkę na mazurach, więc miejsce już jest zapewnione. Szukałem czegoś klimatycznego, pasującego do miejsca. Ostatnio trafiłem na jakiś artykuł o historii okolicy i na zdjęciach było dużo domów z drewna. Może to właśnie dobry kierunek na budowę domu? Byłby w zgodzie z lokalną tradycją i na pewno miałby klimat. CO o tym myślicie?
  • MartkaKalisz63 2017.02.25 [21:37]
    Fajny pomysł. A nawet fantastyczny. Nie każdy chce budować w zgodzie z naturą i historią miejsca. Potem powstają takie koszmarki-pałacyki z różnymi filarkami, wielospadowym dachem, lukarniami i innymi niby ozdobnymi elementami nijak pasującymi do okolicy.
  • gość 2017.02.26 [14:31]
    Jak dla mnie to fantastyczny pomysł! Razem z mężem przymierzamy się do budowy takiego drewnianego domu. Przeglądamy oferty różnych firm i najbardziej pasuje nam http://apissa.pl/. Mają naprawdę bardzo fajne projekty!
  • azaliamag 2017.02.26 [18:17]
    Kocham Mazury i mając krótką chwilę lubię spędzać tam swój czas. Jesienią byłam w Starych Sadach i mieszkałam w urokliwym domku z bali, który był nową inwestycją właścicieli. Z rozmowy dowiedziałam się, że stawiała go lokalna firma budująca z lokalnego materiału czyli bala sosny mazurskiej. Niestety nie pamiętam nazwy tej firmy, która go budowała. Lecz może warto rozejrzeć się za lokalnymi wykonawcami i wspierać i rozwój. Domem jestem oczarowana i chciałabym kiedyś też móc w takim zamieszkać.
  • gość 2017.02.26 [18:22]
    Jest to wspaniała sprawa lecz ma wiele minusów !!! Pęka drewno przez wiele lat, płytki odpadają bo dom siada pomimo że belki były wyschnięte.
  • Hania31 2017.02.27 [22:45]
    Taki dom to super sprawa. Moja przyjaciółka z mężem ma taki i bardzo sobie chwalą. Gdy ich odwiedzam (a zdaża się to bardzo często) za kazdym razem jestem zachwycona.
  • Kajka3792 2017.03.01 [21:41]
    takie domy budują w natur eko dom. Narazie nie planuję swojej budowy ale ofertę mają bardzo ciekawą. Opinie o nich też bardzo dobre
  • Sabrina203 2017.03.02 [16:08]
    Domki drewniane stają się coraz bardziej popularne. Jest to bardzo dobra oznaka, bo są przede wszystkim bardzo ekologiczne. Na pewno cechą, która przyciąga jest czas budowy takiego domu. Jest on bardzo szybki.
    Sama właśnie z tych powodów zainwestowałam w taki. Natur Eko Dom jest bardzo dobra firmą, która oferuje piękne domki. Jakość drewna, z którego są one budowana jest bardzo dobra.
  • Chia 2017.03.04 [10:52]
    Ja jestem zadowolona mam drewniany domek około 100m2 powierzchni użytkowej
    Realizacją zajmowała się ta firma http://mawit.com.pl/
    Polecam, profesjonaliści
  • TomczykTomaszTT 2017.03.20 [20:43]
    Sandra203 a skąd jest ta firma? Mi osobiście bardzo podobają się takie domy w bardzo tradycyjnym stylu. Może też kryte strzechą. Ale jak pytałem się kilku firm, co robią domy drewniane, to ciężko o dobrego fachowca co taki dach położy. No i materiał musi być odpowiedniej jakości. Podobno sporo najlepszego wysyła się na zachód. Ciekawe czy ten Natur Eko Dom robi takie domy.
  • evela87 2017.03.24 [18:02]
    Moim zdaniem są bardzo ciepłe mi się podobają domy pasywne. Dużo o nich czytałam na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny . Można zaoszczędzić na rachunkach bo są one proste w budownictwie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...