Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzystof90

Drewniany dom opinie

Polecane posty

Gość Krzystof90

Zastanawiam się nad budową domu. Mam już działkę na mazurach, więc miejsce już jest zapewnione. Szukałem czegoś klimatycznego, pasującego do miejsca. Ostatnio trafiłem na jakiś artykuł o historii okolicy i na zdjęciach było dużo domów z drewna. Może to właśnie dobry kierunek na budowę domu? Byłby w zgodzie z lokalną tradycją i na pewno miałby klimat. CO o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartkaKalisz63
Fajny pomysł. A nawet fantastyczny. Nie każdy chce budować w zgodzie z naturą i historią miejsca. Potem powstają takie koszmarki-pałacyki z różnymi filarkami, wielospadowym dachem, lukarniami i innymi niby ozdobnymi elementami nijak pasującymi do okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to fantastyczny pomysł! Razem z mężem przymierzamy się do budowy takiego drewnianego domu. Przeglądamy oferty różnych firm i najbardziej pasuje nam http://apissa.pl/. Mają naprawdę bardzo fajne projekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Mazury i mając krótką chwilę lubię spędzać tam swój czas. Jesienią byłam w Starych Sadach i mieszkałam w urokliwym domku z bali, który był nową inwestycją właścicieli. Z rozmowy dowiedziałam się, że stawiała go lokalna firma budująca z lokalnego materiału czyli bala sosny mazurskiej. Niestety nie pamiętam nazwy tej firmy, która go budowała. Lecz może warto rozejrzeć się za lokalnymi wykonawcami i wspierać i rozwój. Domem jestem oczarowana i chciałabym kiedyś też móc w takim zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wspaniała sprawa lecz ma wiele minusów !!! Pęka drewno przez wiele lat, płytki odpadają bo dom siada pomimo że belki były wyschnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dom to super sprawa. Moja przyjaciółka z mężem ma taki i bardzo sobie chwalą. Gdy ich odwiedzam (a zdaża się to bardzo często) za kazdym razem jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka3792
takie domy budują w natur eko dom. Narazie nie planuję swojej budowy ale ofertę mają bardzo ciekawą. Opinie o nich też bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabrina203
Domki drewniane stają się coraz bardziej popularne. Jest to bardzo dobra oznaka, bo są przede wszystkim bardzo ekologiczne. Na pewno cechą, która przyciąga jest czas budowy takiego domu. Jest on bardzo szybki. Sama właśnie z tych powodów zainwestowałam w taki. Natur Eko Dom jest bardzo dobra firmą, która oferuje piękne domki. Jakość drewna, z którego są one budowana jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona mam drewniany domek około 100m2 powierzchni użytkowej Realizacją zajmowała się ta firma http://mawit.com.pl/ Polecam, profesjonaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomczykTomaszTT
Sandra203 a skąd jest ta firma? Mi osobiście bardzo podobają się takie domy w bardzo tradycyjnym stylu. Może też kryte strzechą. Ale jak pytałem się kilku firm, co robią domy drewniane, to ciężko o dobrego fachowca co taki dach położy. No i materiał musi być odpowiedniej jakości. Podobno sporo najlepszego wysyła się na zachód. Ciekawe czy ten Natur Eko Dom robi takie domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Moim zdaniem są bardzo ciepłe mi się podobają domy pasywne. Dużo o nich czytałam na: http://ecoreadyhouse.pl/dom-pasywny . Można zaoszczędzić na rachunkach bo są one proste w budownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli drewniany dom to tylko podłoga z litego dębu, ja na szczęście jestem już po wyborze, i montażu więc zdecydowanie POLECAM !!! co do firmy , to nie będę sie rozpisywał bo znalazłem jedną od raz i więcej nie szukałem ;) chyba nawet na Fan page wstawili zdjęcie mojej podłogi ;) ale mogę sie mylić https://www.facebook.com/ArtW-242927366136148/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dom z bali, wybudowany przez firmę http://apissa.pl/. Na razie mieszkam w nim od nie całych 2 lat, ale nic złego się z nim nie dzieje, a przynajmniej tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę standardowy do m ale za to lubię drewno :). Zdecydowałam się na drewniane schody i podłogę z tego sklepu www.drewkor.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam drewniany dom, który projektowała mi i budowała firma http://www.myfuturehouse.pl/oferta - cenię sobie takie rozwiązanie, dom ekonomiczny a mieszka się bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniany dom na działce to super pomysł! Nie dość, że tworzymy dla siebie kolejne miejsce na spędzenie wakacji to jeszcze dzieci mają z tego ogromną frajdę! Projekt mojego domu wykonali http://ligar.pl/ , dzięki którym uwielbiam spędzać czas na działce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to nie. Wolę i mam dlatego dom murowany. Lubię ciepło, dlatego mamy grube ściany ocieplone systemem Carbon z włóknem węglowym od Caparola. Ciepło fajnie trzyma się w domu i nie ucieka poza niego więc mam mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukosnaa
Mi tam od zawsze się taki domek marzył . Dłuugo namawiałam męża, ale zgodził się dopiero po nocy przespanej w takim domku. Sam powiedział że ma to swój klimat i fajnie byłoby mieć taki domek na własność. Poszukaliśmy firm które się tym zajmują. Trafiliśmy na Domtop Zgierz. Cenę mieli konkurencyjną więc zaryzykowaliśmy. Czy warto? Zdecydowanie tak ! Domek powstał szybciej niż myśleliśmy a sama firma porządna. Generalnie brak zastrzeżeń. www.domtop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addamx

My z żoną od zawsze chcieliśmy mieć taki domek, więc jak tylko nadarzyła się okazja od razu skorzystaliśmy. Teraz mamy swoje własne prywatne miejsce na letni wypoczynek. Co do firmy, to stawiała nam go firma www.marux.eu . Świetna robota i wykonanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W kwestii budowy domku Polecam Ci firmę Ekodom eko-domydrewniane.pl/. Jeśli chcesz stawiać dom drewniany, ekipa z tej firmy będzie niezastąpiona. Oni stawiają domki letniskowe, ale też całoroczne. My mamy domek malutki, dosłownie 36 m i kosztował nas naprawdę niewiele, chyba 900 zł za 1 m2 powierzchni całkowitej. Domek zbudowali chyba w ok. 30 dni, trochę dłużej, niż zakładaliśmy, ale za to mega dokładnie. My mamy tę budżetową wersję, ale nie narzekam, bo domek jest ładny i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×