Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majka_xc

Drzwi wewnętrzne ile powinny kosztować?

Polecane posty

Gość Majka_xc

Hej! Szukam drzwi wewnętrznych do mieszkania. Ile takie powinny kosztować? Znajduję oferty za 150, 500, 1500, 3000. Ile trzeba wydać, żeby się nie naciąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzwi drewniane, szklane? Zaczynając od drzwi, dobre drzwi wewnętrzne to drzwi z pełnego drewna, albo drzwi ramiakowe. Kiedyś modne były drzwi płytowe, takie już odchodzą w zapomnienie. Ramiakowe składają się z elementów drewnianych tworzących ramę i część centralną. Są nie do zajechania, jak trafisz na dobrego producenta. Rozsądna kwota za same skrzydło w tej technologii to minimalnie 300 zł. Cenę uzależnia wzór i jedna niezwykle istotna kwestia: okleina. Im tańsza, tym szybciej się zedrze. Nie ważne czy od renomowanych firm Erkado, Porty, czy jakiś chinoli. Jeśli chcesz mieć drzwi na lata, warto kupić drzwi w dobrej okleinie. Cena automatycznie rośnie do ok 100 zł za sztukę. Do drzwi trzeba też dobrać ościeżnicę. Ościeżnice są różne stałe, regulowane, nakładkowe. Ceny zaczynają się mniej więcej od 150 zł do nawet tysiąca. Takie rzeczy określa się przy pomiarach. drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan był u mnie na pomiarach i powiedział że nie pasuje stara ościeżnica trzeba ją wyrwać i dać nową. Czytałam o ościeżnicach nakładkowych, czy takie coś jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ościeżnice nakładkowe nie zawsze pasują. Zawsze osoba wykonująca pomiary, najlepiej wykonująca montaż powinna określić czy da się ją założyć. Drzwi wstawiasz na lata, polecam wykonać to raz a porządnie i od razu zmienić ościeżnicę na nową. Stare często mają takie rozmiary, bądź krzywizny do których często ciężko jest dopasować drzwi. Nowa ościeżnica będzie wyglądała znacznie lepiej i służyła dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonx
Ludzie kupujecie nowe drzwi, zmieńcie ościeżnice! U rodziców są nowe drzwi, stara ościeżnia wygląda to jakby do sukienki na czasie założyć gumowce. Oszczędzili 200 i plują sobie w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niektóryc przypadkach pozostawienie stalowej ościeżnicy jest akceptowalne. W każdym przypadku wstawienie nowej, tym bardziej regulowanej opasającej cały otwór wygląda obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniłam sobie drzwi na przesuwne, miałam możliwość zamontować sobie takie z systemem naściennym. Przyjaciółka poleciła mi firmę z transportem i montażem http://www.artservice.pl/detal/pl/detal/drzwi-wewnetrzne,436.htm . Montażyści szybko zrobili swoje, ale przede wszystkim po skończonej pracy nie musiałam się za wiele nasprzątać. Nie będę mówić ile dałam za drzwi, ale moim zdaniem takie między 1000 zł a 2000 zł to już drzwi dobrej jakości. Nie warto kupować tanio, lepiej zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry montaż to pół sukcesu. Cena 1000 - 2000 za przesuwne naścienne to rozsądna cena. W niej można mieć już dobry system, przykładowo Leon, Eclisse, dobre skrzydło i ościeżnice regulowaną. Polecam zakup u producenta drzwi całego zestawu. Robią gotowe na wymiar. Wiele firm robi je, przykładowo Erkado plus skrzydło w okleinie Premim i całość wyjdzie ok 1500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraOpal
Wszystko zależy od materiału, wiadomo. Drzwi wewnętrzne z prawdziwego drewna, a nie ze sklejki, będą znacznie droższe. Ze sklejki kupisz już za 300 zł. Ceny za drzwi z drewna pewno zaczynają się tak od 1000 zł. Ja swoje zrobiłam za 700 ( oczywiście plus montaż), bo akurat była promocja z http://www.mebleklima.pl/drzwi-wewnetrzne/ (firma z Rybnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre drzwi ramowe, płytowe nie będą gorsze od drewnianych. Ba, będą lepsze od dużej części drewnianych z niższej i średniej półki. Za komplet dobrych drzwi ramowych z ościeżnicą trzeba zapłacić nawet ponad 1000. Żeby nie mieszać wcześniej wspomnianej przeze mnie firmy z ramiakowych Premium z ościeżnicą regulowaną, które mają drewniany ramiak i mocną okleinę wyjdzie nawet ponad tysiaka. Są też takie skrzydła jak ze Stolpaw które same kosztują ok 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesowa77
Jak wymieniasz drzwi, to już ze wszystkim. Bo inaczej beznadziejnie to wygląda. Porządne i z montażem drzwi pokojowe w krakowie widziałam u nich https://dobredrzwiokna.pl/23-drzwi-wewnetrzne .Wszystko ci elegancko zrobią i bez obaw, działają sprawnie i widać ze znają się na tym. Mają najlepsze drzwi pokojowe w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

grunt to dobry i sprawdzony salon. Nie powinnaś wydać milionów, ale jednak za jakość trzeba trochę zapłacić... Ja mogę polecić salon inside w home concept w krakowie. Wszystkie drzwi w moim domu są od nich i na prawdę są bardzo funkcjonalne i do tego ładnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Dokładnie, dlatego ja wszystkie drzwi do domu kupowałem w salonie Mikea Tychy i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co widziałem na stronie kornik.com.pl to cena wynosi około 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrt

Ja mogę Ci z pełnym przekonaniem polecić firmę www.safedoor.pl. Montowali drzwi Porta w naszym domu na obrzeżach miasta i jestem z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzwi wewnętrzne do mieszkania wewnątrz bloku powinny być przede wszytskim akustyczne - https://ruckzuck.pl/oferta/drzwi i ciepłe, żeby najwięcej ciepła zachować w mieszkaniu, i żeby jednak trochę się wygłuśzyć. Takie drzwi dobrej marki zaczynają się od 500zł, cena zależy też od szerokości skrzydła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×