Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bernikka

Dziwne i nietypowe potrawy, ktore lubicie

Polecane posty

Gość bernikka

Macie takie, ktore jecie tylko wy i nikt inny z najblizszego otoczenia? Jakies dziwne polaczenia skladnikow? Ja zajadam sie chlebem z maslem i surowka z kiszonej kapusty. To wszystko polane majonezem. Jem to od lat i nie spotkalam jeszcze nikogo kto jadlby podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziwnych potraw
chyba :-) Ale za to lubię wszelkie słodko - słone połączenia. Np. kanapka z serem (może być topiony) i dżem. Z wędliną - i dżem. Z cebulą, ogórkiem, rzodkiewką, pomidorem - i miód. Zupę potrafię przegryzać czekoladą czy czymś słodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopeezzka
Ja jem ryż biały polany octem winnym. Po prostu, gotuję ryż i dodaję całkiem sporo octu (może nie tak aby się przelewało). Śmierdzi, ale U WIEL BIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki slone z czekolada, ogorka zieloneo z musztarda, cebula z majonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfrffssdeedewwa
śledzie z kisielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna faza
Tradycyjna sałatka jarzynowa połozona na chlebie.Bułka pokrojona w kostkę zalana ciepłym mlekiem z cukrem.Zupa z dyni na słodko z lanymi kluskami.Swieży ogórek z miodem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
kanapka z majonezem+chipsy+ogórek kiszony+przyprawa maggi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
fajna faza - Bułka w mleku i zupa dyniowa to są smaki mojego dzieciństwa. Ja pochodzę z łódzkiego, ale mój mąż jest Poznaniakiem i on bułkę z mlekiem (czyli tzw. smelkę) też uwielbia. A Ty z jakiego regionu pochodzisz? Ja nie mam chyba żadnych tego typu dziwnych smaków. Moich znajomych tylko dziwi, że dosłownie od razu po sycącym, ciepłym obiedzie mam ochotę na kawą i coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka86
* Pierogi z ketchupem, albo dużą ilością ćwikły. * Ser pleśniowy w panierce *Czasami pyzy przegryzam bułką:-) *Kanapki z miodem i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Enfant Terrible - Moja babcia, gdy byłam małą dziewczynką, robiła dla mnie rosół z ziemniakami. Uwielbiałam robić z tego taką papkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nieraz robię rosół
z tłuczonymi na papkę ziemniakami :) Pycha! Poza tym lubię makaron, na to makrela w pomidorach z puszki rozdrobniona i na to żółty ser i do piekarnika zapiekać 20 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii0501
ja wszystko jem z keczupem!na obiad,kolację i śniadanie!wszystko musi być z keczupem!a moje zdaje się najdziwniejsze połączenie to frytki z keczupem do tego ogórek kiszony a do tego mleko!do zapiekanek też piję mleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
ja też nieraz robię rosół - Ta zapiekanka z makrelą brzmi smacznie, może wypróbuję? :) A jakie przyprawy dodajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuska86
*Jajko na miękko z musztardą. *Słone paluszki moczone w herbacie. *Zlizywanie soli z chipsów i polewanie syropem czekoladowym Ogólnie bardzo często mieszam słodkie, słone, ostre, kwaśne. Mogę jeść kiszona kapustę i przegryzać wafelkiem i za chwilę kiełbaskę smażoną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nieraz robię rosół
Przypraw nie używam prawie żadnych, jedynie posypuję lekko oregano lub ziołami prowansalskimi, makaron gotuję wcześniej w osolonej wodzie a makrela jest na tyle przyprawiona z sosem, że w zupełności wystarczy :) Makaron zazwyczaj używam z poprzedniego dnia jeśli został z obiadu, szkoda mi wyrzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
ja też nieraz robię rosół - Na pewno wypróbują, to połączenie brzmi dla mnie smacznie. Mam problemy z przygotowaniem różnorodnych potraw postnych (my pościmy w piątki), a to kolejny świetny pomysł, dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nieraz robię rosół
a co frytek popijanych mlekiem to u mnie od dawna w domu tak jedzą. Ja ogólnie za frytkami nie przepadam ale rodzina zawsze jak frytki to zimne mleko musi być :p A mój brat znowu je wszystkie zupy z ziemniakami, nie tknie zup z makaronami, kaszami, ryżami itp, muszą być ziemniaki do zupy, do każdej, tak więc jego rosół z ziemniakami nie zdziwi ;) A ja jeszcze robię jajecznicę z grzankami, naprawdę pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np. nie używam
prawie w ogóle soli - oczywiście w gotowych produktach i tak jest, choćby w chlebie - ale jak coś gotuję sama, nawet zwykłe ziemniaki - to nie dodaję soli. Może trochę do zup = ale zupy jem rzadko. Po prostu nie smakują mi solone potrawy. Natomiast potrafię jeść samą sól w niewielkich ilościach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nieraz robię rosół
Proszę bardzo, mam nadzieję że będzie smakowało :) Ja kiedyś na to wpadłam mając pustą prawie lodówkę i gar makaronu z poprzedniego dnia i mega lenia na wymyślanie obiadu i jeszcze robienie zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernikka
Fajna faza - ja tez jem chleb z salatka jarzynowa, ale to akurat mam po tacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernikka
A rosol z ziemniakami w mojej rodzinie jest powszechnie lubiany. To samo tyczy sie pomidorowej z ziemnikami. Dla mnie to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo
żrecie jak świnie to i potem wyglądacie jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
bernikka - Uuuuu pomidorowa z ziemniakami, dla mnie to już hardcore, ale ja kocham pomidorową z soczewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa, 33 niezalogowana
zupa ogórkowa z makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np uwielbiam jesc chleb
z masslem i na to sliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
:D :D chyba wszyscy kafeteriusze slyszeli juz o pamietnej ogorowej z makaronem Ewy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkm;lkm
moj zestaw codziennie rano to chleb na to jajko, ketchup, troche maggi , czosnek i pomdor. nikt tak nie je ponadto magi dodaje do wszystkoego do kazdej potrawy. dziwne danie jedzone z mezem: ryz, warzywa do potrawy chinskiej i kawalki ryby, sos sojowy. czesto sole ziemniaki kostka rosolowa po prostu ja rozdrabniam i tak sole, lubb tez kostka wolowa maz je kanapki z ndzemem i serem moja zupa smietnik: wszystkie wazrywa jak leci. najczesciej: marchwe, seler, pietrucha, kapucha, kalafior, brokul, burak, pomidorl por, ziemniak, cebula _-ludzie sa zachwyceni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×