Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renatka_pl_28

Fajna restauracja - Poznań

Polecane posty

Gość Renatka_pl_28

Mam spotkanie biznesowe z Włochami i nie wiem gdzie ich zaprosić. Znacie może jakąś fajną włoską restaurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toproste
zadna wloska restauracja w Polsce nie dorowna zwyklej knajpce we Wloszech. wiec proponuje wybrac jakas inna kuchnie, zeby sie nie najesc wstydu. w Bazanciarni jest bardzo smacznie, na spotkania biznesowe w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieczkaaromatyzowana
Ja bardzo lubię "Pod pretekstem" na Fredry. Parę dni temu jadłam tam najlepszy krem borowikowy w życiu! Byłam tam trzykrotnie i chętnie wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vianna
* maja u siebie oczywiscie miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBEKA1234REBEKA
Jeśli jesteś zdecydowana na włoską restaurację to polecam Ci restaurację Italia. Tam masz pewność, że Twoi goście nie powiedzą Ci, że zaprosiłaś ich do jakiejś podróbki. Bo tam wszystko jest na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii formalnej
A musi być włoska ? Polecam Togę - charyzmatyczny właściciel z fantazją i zawsze zaskakujące menu : http://toga.poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardyjkaa
ja podrzucę od siebie kapitalnie przystrojoną restaurację pod miastem - Gościniec Sucholeski - naprawdę miejsce w klimatem, zlokalizowane w miejscowości Suchy Las. Jak będziecie jechać w tamtą stronę albo szukacie miejsca na andrzejki czy bal sylwkowy polecam zajechać i zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbhn
gospoda Młyńskie Koło na pewno zrobi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW39
Polecam Ci restaurację Italia naprawdę przyjemne i eleganckie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolooas
Byłem w tej restauracji co pisze AniaW39 i jest jedzenie ok. Jadłem tam bardzo dobre spaghetti, którego sam bym nigdy tak nie przygotował. Oni używają jakiś przypraw włoskich do tego i dlatego jest inny smak, aniżeli sam bym kupił w biedronce sos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDCX
TYLKO BAZANCIARNIA....POLSKO,ELEGANCKO... DAJCIE JUZ SPOKOJ Z TYMI GOSPODAMI...CO DRUGI ZAJAZD PRZY DRODZE JEST W TYM "STYLU".... A POZA TYM MOZNA O WLASCICIELCE BAZANCIARNI PRZY OKAZJI COS OPOWIEDZIEC GOSCIOM ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDCX
A NIE,CZYTAM ZE TO JUZ NIE JEJ LOKAL...WYKRECILI JA Z INTERESU NAJZWYCZAJNIEJ W SWIECIE... TO ONA DALA SIE WYKRECIC????????????????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w Goscincu i w Mlynskim Kole, zastrzezen nie mam, ale z tym niezapomnieniem to przesada ;-) A w Willa Magnolia nie ma czasem wloskiego jedzenia? Autorka juz pewnie dawno po spotkaniu, ale ja jadac do Wloch wolalabym sprobowac wloskiego jedzenia, niz sprawdzic jak im polskie wyszlo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwarzam rze
czy Ty we Włoszech wolałabyś iść do knajpy na schabowego z kapustą czy raczej na pizzę i spagetti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka11
Jak na poważne spotkanie to Italia jest niezła. A przy winie rozmowy biznesowe zawsze łatwiej idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique22k
No właśnie jakich przypraw używa się głównie do włoskich dań? Są przepyszne a w sumie nie wiem co nadaje im taki smak. Jadłam już kilka rodzajów spaghetti w Italii na Dolnej Wilda, każde smakuje inaczej. Jak oni to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekNowSKI
idź do kucharza do kuchni i sie spytaj :) musze kiedyś tam sie przejść na spaghetti albo pizze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique22k
Problem w tym, że ciężko znajść dobre składniki do włoskich dań, choćby risotto. Dlatego dla leniwych albo nie mających pozostaje wyjście do porządnej włoskiej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanax
Zawsze jest wyjście i można wyjść za mąż za kucharza, najlepiej włocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kplo
autorze użyj rozumu to nie boli odwróc role , czy ty jadac do włoch chciałbys byc zaproszonym do polskiej restauracji ? nie sadze .... jestem z poznania i jak czytam niektóre wpisy to az zal ludzi wiesz kto zachwyca sie goscincen sucholeskim ? tępe idiotki zapraszane tam prrzez swoich sponsorów , dokładnie tak omijaj to miejsce z daleka osobiscie polecam wapomniana bazanciarnie ,stylowo i zawsze pysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertostrowsky
Wiadomo, że restauracjaitalia.pl! :) Polecam ją każdemu, kto chciałby zjeść dobre, włoskie jedzenie - do tego w niskiej cenie. No ale jeśli to spotkanie biznesowe, to raczej ceny się nie liczą. ;) Bywam tam często - raz na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczorek39
Tak jak kolega wyżej polecam restauracjaitalia.pl Naprawdę bardzo dobra miejscówka, cicho i przyjemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka_pl_28
Sprawdziłam tę restauracjaitalia.pl :) Naprawdę polecam, jest bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benirek
Hmm, pewnie nikogo nie zaskoczę, ale powiem to samo, co powiedzieli poprzednicy. Jeżeli chodzi o włoskie jedzenie w Poznaniu, to Italia oferuje to co trzeba, za relatywnie niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borekrt
A czy Italia dorównuje włoskiej kuchni takiej typowej prosto z Włoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deborahoro
To zależy, niestety nie jestem Włochem więc nie zauważę pewnych różnic. Dla mnie osobiście lasagna we Włoszech i w Italii nie różni się w ogóle, czyli jest po prostu dobra. Jak już jednak wspominałem, najbardziej obiektywny byłby tutaj pewnie jakiś Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temep
CO do Italii. Niewątpliwie plusem tej restauracji jest stojąca na bardzo wysokim poziomie kuchnia włoska. Warto tam zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×