Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Deredeska

Fajne, nowoczesne meble które wybrać?

Polecane posty

Hej, mam pytanie i mam nadzieję, że mi poradzicie bo ja już zastanawiam się nad tym od tygodnia i nie mogę się zdecydować. Urządzam swoje pierwsze mieszkanko i sprawa kanap doprowadziła mnie do bólu głowy. No nie mogę się zdecydować. Błagam........ pomóżcie! To moje dwa typy: http://adrianafurniture.com/pl/linia-present-day/32-le-mans.html lub http://adrianafurniture.com/pl/linia-scandinavian/50-alamo.html Oba meble mają swoje zalety i może dlatego tak trudno mi podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariss
Też bym miała dylemat choć jak na mój gust to zupełnie dwie inne kanapy. Mówię tu o stylach. Ta pierwsza jest bardziej nowoczesna więc może popatrz pod tym kątem, które bardziej pasuje do reszty mebli które masz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriseczka
A kolory kanap takie jak na zdjęciach? Ta pierwsza kanapa zdecydowanie mniej praktyczna. Wybrałabym drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefotka
Chciałabym aby od takich rzeczy bolała mnie głowa :P . Mi się bardziej podoba ta pierwsza kanapa. Prosta i ze stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erizza
Dla mnie wygrywa kanapa nr 2. Czytałam w opisie że ma zdejmowany pokrowiec no i jest rozkładana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igwttka
Zrób losowanie :) A tak serio to druga sofa fajniejsza też z wyglądu.No ale to kwestia gustu. Jedni wolą bardziej nowoczesne meble a inni mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoralowaAfa
Wydaje mi się że druga kanapa jest wygodniejsza. Napisz nam, którą wybrałaś ( o ile już podjęłaś decyzję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tisla
Wszystko zależy od tego, czego wymagasz. Jeśli wygody to myślę że nr 2 a jeśli kanapa ma głównie wyglądać to nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida1111
Tisla ma rację. Musisz sama podjąć decyzję dostosowując ją do swoich potrzeb. Mi się podobają obie kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija78
Mi się podobają obie kanapy. Są zupełnie inne ale każda z nich ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujmazielona
Widzę, że lubisz nowoczesne meble. Ja też :)Na twoim miejscu kupiłabym obie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Japessa
Wybierz tą kanapę na której Ci wygodniej. Proste. A jeśli na obu podobnie to już nie wiem co ci doradzić. Dla mnie obie są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cedzinala
No są to fajne meble i moim zdaniem są właśnie nowoczesne. Ogólnie można je dopasować do każdego wystroju nawet tego klasycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosennaolaa
Ja bym raczej wybrała tę pierwszą kanapę. Jest bardziej elegancka choć i ta druga wygląda ciekawie. Musisz sama zdecydować jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibaska
Fajne te kanapy firmy Adriana Furniture. Korzystając z okazji obejrzałam ich więcej i ja bym wybrała inną niż te dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorara
EEEEEE ja od razu bym wybrała kanapę nr 2. Właściwie to nawet bardziej mi się podoba niż nr 1. No i jest praktyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katisa
Moi teściowie kupili z rok temu narożnik Adriana Furniture i sobie go chwalą. Mieszkają w blokach więc mebel pełni funkcję także sypialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinacolada33
Dla mnie zdecydowanie kanapa nr 2. Wygląda na bardziej wygodną i jest po prostu fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PwrettyAnn
Kanapy są praktyczniejsze i zawsze może sobie je ustawiać jak Ci wygodnie. Wybrałabym oczywiście 2 kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankamanka
Zawsze wybieraj takie meble, jakie podobają Ci się najbardziej. A jakość? No niby jest ważna ale wtedy musisz się przygotować na większy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szentka
Jestem za kanapą rozkładaną. To duża wygoda i możliwość ulokowania gości na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczarowanaania
Obie kanapy są fajne i ciężko wybrać ale ja bym się zdecydowała na pierwszą. Nie wiem czemu, po prostu chyba bardziej mi utkwiła w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilazolsztyna
Nr 1!!!! Zdecydowanie jest bardziej przytulna no i praktyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paseczkki
Jeśli szukasz nowoczesnych mebli to może spodoba Ci się narożnik enzo - https://www.promyk-meble.pl/?1219,pl_naroznik-enzo-nowosc-!!! ? Ogólnie bardzo polecam narożniki są super wygodne i praktyczne (i do spania, i do oglądania tv, czy czytania książki...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajweka
A jakiej firmy miałaś poprzednio meble, że nie jesteś z nich zadowolona? Teraz w prawie każdym sklepie z meblami są te same wzory mebli. Jaka moda tak produkują i trochę to denerwująco bo co do kogoś wchodzisz to ta sama komoda, ten sam wazonik czy krzesło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszdosz
A jaki masz styl mebli? W sumie to kanapa nr 2 jest bardziej uniwersalna a kanapa nr 1 praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pierwszy model bym wyrała ta druga jakas dziwna jest. Jak jż urządzasz mieszkanko to spójrz na ta stronkę mebli do zabudowy są świetni http://www.meblegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×