Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość power

Fasola mung - z czym to się je ??

Polecane posty

Gość power

kupiłam a teraz się zastanawiam, po co :p bo zupełnie nie wiem co z tym zrobić fajnie wygląda toto, ciekawe czy ma jakieś wartości odżywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ziarenka tej fasoli na kiełki ,są pyszne smakują jak młody zielony groszek ,dodaję je do sałatek ,myślę że fasolę możesz użyć do dając do potraw chińskich meksykańskich lub po prostu do sałastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusy
Kamyczku, a jak robisz te kiełki ?? bo wiesz, ja kiedyś próbowałam, ale mi nic nie wykiełkowało 😭 zepsuło się to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu-kiełki wsypuje do słoika zalewam wodą,po godzinie wodę odlewam słoik zakręcam ,kładę w poprzek-żeby kiełki miały więcej miejsca i niezaparzały się,odstawiam w miejsce gdzie nie jest zbyt jasno i raz dziennie zalewam je wodą odcedzam i po kilku dniach już kiełkują są też w sprzedaży specjalne kiełkownice ale wystarczy słoik -smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasiona kupiłam w sklepie ogrodniczym a kosztowały chyba2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuuusy
Kamyczku mówisz że smak młodego zielonego groszku..:) rany ;) jakoś już wątpię w swoje możliwości hodowlane, więc kupie sobie tą kiełkownicę, czy takiej firmy będzie dobra ? bo ja się nie znam:o http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=177842609#photo Thierry Mugler --> u mnie na bazarku jest kilka takich budek - w wielkich workach stoją kasze, pszenice, ziarna, orzechy, różne strączkowe kulki ;) mak, nawet makaron z mąki razowej Jest tych różności tyle, że aż doznaję oszołomienia ;) i nie wiem, o co prosić, bo chciałabym wszystko :D Niedawno kupiłam czerwonej soczewicy, pyszna jest :) fasolka mung na tym moim bazarku kosztuje 8 zł za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusy-bardzo fajna kiełkownica,może się skuszę i też kupię więc dzięki za linka tylko nie mogłam tam znależć średnicy może ty znalazłaś? na pewno lepiej prezentują się kiełki w profesjonalnym naczyniu niż w słoiku ,tylko ya średnica-znalazłaś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jest super, tez sobie zamówie,nie za duża średnica ale tak jak zauważyłaś 3 piętra to już coś-dzięki pozdrawiam i owocnej hodowli,odezwij się jak coś wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×