Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oferta

Filtr do odkurzacza, odkurzanie, a ładne zapachy

Polecane posty

Gość oferta

Jest taki sposób, by przy odkurzaniu wydobywał się tylko ładny zapach. Są płytki w sklepach do odkurzaczy, które umieszczamy tam, gdzie filtr, ale to nie jedyny sposób. Można również użyć np. dezodorantu, sprayu zapachowego, spryskując właśnie filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
Czy ktoś już tak robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
To za mało. Lepiej, jak czuć ładny zapach, który dodatkowo zostaje dłużej w pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny zapach z powietrza nie zostanie ci dłuzej w pomieszczeniu zapach w pomieszczeniu to składowa zapachów rzeczy, które w tym pomieszczeniu sie znajdują - dywanów, firanek i zasłon, obić, koców, mebli, kwiatów itd a nie to, co rozpylisz na chwilę w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej podczas
odkurzania masz ladny zapach a nie tylko kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas odkurzania mam ZAWSZE otwarte okno i kurz wylatuje, a w pomieszczeniu zostaje zapach świeżego powietrza, a nie zaduch sztucznych perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Ja podczas odkurzania otwieram dzwi balkonowe i kieruje w tamtą stronę wylot odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss skalpela
a ja za 5 zł kupiłam dwa zapachowe wkłady :) wcześniej też otwierałam okna, ale pomimo wszystko, zanim ten zapach z odkurzacza "wyfrunął" za okno, to już miałam dość odkurzania. Zwłaszcza latem - jak powietrze "stało" ;) A teraz przynajmniej pachnie cytryną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
Nie twierdzę, że długo się taki zapach utrzyma, ale zawsze podczas odkurzania i krótko po tym go czujemy. Uważam, że otwieranie okna, to za mało. Dlatego polecam i jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już wielu sposobów, wlewałam olejki do worka itp. najgorsze, że czasami piękny zapach zmiesza się z kurzem i brudem i wtedy masakra. Dobre są tzw. pastylki do odkurzacza, które kupuję w Rossmannie. W porównaniu do innych takich produktów cena jest niska, bo zdaje się, że niecałe 2 złote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam te pastylki o zapachu PARIS PARIS i na początku bałam się, że są tak małe, że nie będę czuła ich zapachu, ale już jakiś czas temu wciągnęłam je do worka i cały czas pachną, bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zapachy do odkurzacza z Fm super pachnie jeszcze dlugo po odkurzaniu taki zapach kupuje sie za ok.10 zl sa tam 2 sztuki ale jedna wystarcza na miesiac, w mieszkaniu w ktorym jest zwierzak niestety ten zapach jest wyczuwalny troche krocej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam odkurzacz bez worków, wtedy nie trzeba wkładać żadnych odświeżaczy. Sama kupiłam sobie taki z panasonica z pudełkiem na kurz. Po pierwsze kurz nigdzie się nie wydostaje, a po drugie nikt nie dostanie pylicy przy opróżnianiu worka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAC
oj zdecydowanie bezworkowy! Ja też używam z panasonica i serio to jest jednak super rozwiązanie, bo zawsze wymiana worka to była dla mnie, alergiczki masakra, a teraz na spokoju nawet lubię sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robicie jakich kosmetyków do sprzątania, odświeżaczy uzywacie zeby w domu ładnie pachnialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza takimi wkładkami moim zdaniem trzeba też pamiętać o dość regularnej wymianie samych filtrów bo one mimo wszystko tak jak wszystkie elementy odkrzacza zwyczajnie się zużywają - od jakiegoś czasu staram się je wymieniać regularnie kupując po kilka sztuk od http://proton-filters.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zainwestować w odkurzacz wodny np. w odkurzacz Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl. Dzięki dwustopniowej filtracji usuwa niemal wszelkie zanieczyszczenia, pochłania nieprzyjemny zapach i zamienia go w świeże powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, że to filtry do odkurzaczy, dlatego trzeba wybierać takie, ktore jakością naprawdę są warte uwagi. Ja od jakiegoś czasu testuję filtry do odkurzaczy od www.proton-filters.pl i jeśli mogę coś na ich temat powiedzieć to zdecydowanie są solidne i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy CI na dobrym filtrze do okurzacza to zdecydowanie powinna zainteresować Cię oferta od producenta takich filtrów - http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/ korzystam i musze przyznać, że naprawdę są skuteczne i jakościowo na bardzo wysokim poziomie a nie kosztują specjalnie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska_a3
Ja używam zapachowego wkładu do odkurzacza z fm i jestem bardzo zadowolona :) wkłada się go obok filtra wylotowego odkurzacza i on wtedy przy odkurzaniu wydziela ładny zapach. Wkłady są wydajne i ładnie pachną, jest kilka wariantów do wyboru. Ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd kupiłam na sferisie odkurzacz bezworkowy to już nie używam zapachów, co jakiś czas myję pojemnik i nie ma nieprzyjemnego zapachu, a wolę jak posprzątam jakieś kwiaty połozyć żeby był naturalny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na taki odkurzacz, który będzie miał wymienny filtr i pozwoli mi też odkurzać na mokro. Filtr dokupiłam tu - http://proton-filters.pl/filtry-oferta/filtry-do-odkurzaczy/ i problem wszelkich niepotrzebnych unoszących kurzy u mnie zniknął. A do filtru można zastosować jakieś olejki więc i zapach też tylko jaki się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Platek kosmetyczny spryskalam zapachem do powietrza i polozylam na filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliepf
mi te metody nie pomagały, a strasznie mnie ten zapach drażnił. Poza tym jestem alergikiem, więc tradycyjny odkurzacz nie był dla mnie najlepszy. Kupiłam robota sprzatajacego, a konkretnie tego https://kobot.tech/odkurzacze/ i powiem Wam, że dolegliwości zniknęły, zapachu nie ma, świetnie sprząta psią sierść a do tego zawsze to jakaś oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleciucie jakis dobry filtr do systemu centralnego odkurzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam http://proton-filters.pl/ , chyba są najlepsi na rynku jeśli chodzi o filtry do systemów centralnego odkurzania. tak słyszałam:) Mój znajomy z pracy u nich zamawiał filtry i był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam z tej strony worki oraz filtry do odkurzacza https://pureventfilters.eu/ . Długo wytrzymują, solidnej jakości. Dobry producent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×