Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Firanki, zasłony, dekoracje

Polecane posty

Gość gość

Cześć zbliza sie wiosna i czas wymienic firanki i zaslony moze poleciecie jakis sklep internetowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u siebie na wiosnę będę zakładała rolety (http://www.drzwiokna.wroclaw.pl/). Jakoś nie jestem przekonana do firanek i zasłonek, które moim zdaniem przyciągaja bardzo dużo kurzu. Najbardziej odpoiwadają mi chyba rolety, a do tego panele zawieszone na karniszach, elentualnie jakoś finezyjnie przerzucona zasłonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meeega sklep zrobia wszytsko na wymiar firany zaslony dodatki www.rajski-ptak.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam od lat te same firany piore wieszam piore wieszam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMieszczanka
Nie lubię zasłon a firanki kupuję tylko i wyłącznie takie gęste ponieważ moje okna sa naprzeciwko następnego bloku a nie lubię jak mi zaglądają obcy ludzie do mieszkania. Teraz szukam rolet wewnętrznych do sypialni- bo jest bardzo słoneczna i latem za gorąco. Znalazłam tu http://pendragon.pl/rolety/rolety-wewnetrzne/ coś co mnie zainteresowało. Estetycznie wykonane, w kasetach i zz prowadnicami no i w różnych kolorach ;) Myślę, że coś wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zajrzyj tutaj www.tekstylialand.pl. Siostra poleciła mi ten sklep. Tam znajdziesz rozmaite, oryginalne firany, zasłony, ale też takie zachwycające i praktyczne dekoracje do domu jak: narzuty, pokrowce na meble, obrusy, poduszki, maty dekoracyjne..w różnorodne, niepowtarzalne wzory, tez takie właśnie wiosenne. Większość ich artykułów podobno została wyprodukowana z naturalnego włókna. Tak więc jak widzisz, masz u nich artykuły tekstylne z wyższej półki, unikatowe i do tego w atrakcyjnych cenach. ja już sobie upatrzyłam kilka rzeczy  Sklep naprawdę godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie firanki i nie zasłony - tylko rolety. Funkcjonalniej w mojej opinii. Ja zamawialam z Alse rolety i nie narzekam, wrecz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelinka3456
Powiem Ci,że do łask wracam prostota oraz klasyka. Sama mam mieszkanie w bardzo klasycznym stylu. Eleganckie meble. Poczatkowo nie miałam fam firan ale było totalnie smutne oraz nieprzyjazne tak więc postanowiłam zainwestować w tego typu dekoracje i zupełnie się odmieniło. Wygląda znacznie lepiej. Firanki zamawiałam tutaj: www.firanex.net/ Jest to jeden z większych sklepów. Ceny mają o wiele niższe niz w sklepach stacjonarnych ( nie wiem szczerze powiedziawszy jak oni to robią). Zdecydowałam sie na firanki szyte na zamówienie. Wszystko prezentuje się naprawdę ładnie i elegancko. Jest dobrze dopasowane. Na początku szczerze powiedziawszy trochę bałam się zamawiać przez internet ;) Jak to będzie itp ale okazało sie,ze wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam http://www.magdalena24.pl/. Zawsze znajde duży wybór wzorków czy materiałów, a ceny jakie maja są bardzo dobre więc warto sobie sprawdzic zanim zapłacisz gdzies kupe kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firankozowa
a ja polecam tekstylny sklep, połowa asortymentu to dekoracje okien: www.tekstylia.abc24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemniej ważnym od firan elementem wystroju okien są zasłony. Pełnią one funkcję zarówno użytkową, jak i estetyczną. Po pierwsze wybierając materiał zasłon, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na to, czy ładnie będą się one prezentować na oknie, ale także sprawdzić ich poziom przepuszczalności światła. Zasłony chronią nas bowiem przed słońcem i sztucznym światłem ulicznym. Zapewniają nam komfort mieszkania oraz zdobią nasze okna. http://www.veronatextil.pl/produkty/zaslony.html - zasłony gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz odświeżyć swoje wnętrze? A może planujesz diametralnie zmienić styl swojego mieszkania? Bez względu na to, czy zamierzasz wprowadzić delikatne, czy znaczące i odważne zmiany w wystroju swojego domu, dekoracje okienne będą pełnić w nich ważną rolę. Okno przyciąga naszą uwagę, ponieważ zazwyczaj znajduje się w samym centrum pomieszczenia. Warto zadbać o to, aby zachwycało swoją kreatywną dekoracją. http://www.veronatextil.pl/uslugi-dekoracje-okienne.html - firany sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzaliście już ofertę firmy Roletex? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Oferta jest bardzo konkretna. Mają wysokiej jakości rolety. Ja tam nie jestem fanką firan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zdanie mam o firmie 6 Plus. Już parę razy tutaj kupowałam dekoracje okienne, choćby do swojego pensjonatu i nie mam uwag. Wszystko wykonane precyzyjnie, zgodnie z projektem, pod wymiar, który jest mi potrzebny, świetnie pasują do okien, ale też to całego aranżu pokoi i innych pomieszczeń. Firma ma swój punkt w galerii Metropolia i też prowadzą swój portal – www.6plus.gda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta296
ja posciele i zaslony zawsze zamawiam na tekstylialand.pl maja spory wybor, dobra jakosc materialu i naprawde ladne wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero przymierzam się do dekoracji salonu. Niedługo wprowadzamy się do nowego mieszkania i szukam ciekawych rozwiązań. Chciałabym dostać firany, najlepiej takie uszyte według moich wymagań, ale trudno dostać coś ciekawego. Aktualnie mam na oku http://www.salon-firan-design.pl/. Najlepiej wpasowują się w mój gust a poza firanami dostanę także u nich rolety i dodatki takie jak poszewki, obrusy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka423
Ja odkąd pamiętam kupuję zasłonki z Tekstylialand. Oprócz ogromnego wyboru oferują materiały naprawdę dobrej jakości! Po praniu nic się z nimi nie dzieje, przez co to inwestycja na lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zasłony i tkaniny z tekstylialandu właśnie. Teraz na wiosnę własnie wybieram stąd www.tekstylialand.pl/zaslony-c-24.html nowe zasłony do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Mazurek
Mi bardzo podobają się firany Markizeta, w mojej okolicy można dostać je w Centrum Firan w Strzyżowie, lub zamówić na sklepie internetowym: https://centrumfiran.pl , Wykonanie przez nich zasłon perfekcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda32DE
Znajomy prowadzi firmę, która produkuje figurki w formie puzzli 3D oraz ozdobne zegary. Naprawdę świetnie to wygląda. W Polsce nikt inny tego nie robi, jak chcesz się wyróżnić to jego strona: www.trendfabryka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×