Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mama_jasia2

Fotel do komputera dla syna

Polecane posty

na gwiazdkę planujemy z mężem kupić synowi fotel do komputera uparł sie na taki model DXRACER OH/FD01/NR jednak ta cena przeraża... macie jakieś pomysły? syn ma 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beiksss
Można dużo nowoczesnych i profesjonalnych foteli obrotowych znaleźć w sklepie online na http://ergoexpert.pl. Już tutaj robiłem dwa razy zakupy i było okej. Sprawna obsługa, fotel zgodny z tym opisem co wisi na stronie. Zdjęcia są rzetelnie zrobione, także potem jak już dostałem mebel to nie było rozczarowania że wygląda zgoła inaczej niż na foto. A często w sklepach internetowych tak jest, że te zdjęcia zakrzywiają trochę rzeczywistość, bo są podrasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez polecam ergoexpert.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy ten fotel w hotelu SPA https://www.fotele.com/fotele-masujace/274,pro-wellness-pw720 i powiem ci, że lepszego modelu na rynku na pewno nie znajdziesz. Pacjent jest masowany w naturalnej pozycji „zero gravity”. Ogólnie fotel był dość dużą inwestycją. To fakt, ale się zwraca stopniowo. Cieszy się uznaniem dotychczasowych klientów. Wielu nawet dopytuje, na jakich warunkach można taki sprzęt kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ten sklep http://www.10chairs.pl, mają bardzo duży wybór - ja stamtąd zamawiałam krzesła do firmy ale i do domowego gabinetu dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość risko

Fotele do komputera znajdziecie w sklepie internetowym fajnytowar.pl  My wybraliśmy stamtąd fotel Max i to był dobry wybór, stabilna konstrukcja i solidność, fotel  jest wygodny, dobrze się sprawdza w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Fajne fotele można znaleźc w mildis.pl. Mają przeróżne wersje - od foteli super ergonomicznych po gamingowe i nawet poduszki sesnsomotoryczne - naprawdę pomocne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Zelt

Jeśli chłopak lubi grać w gry jamkatopolski.pl zapoznaj się z artykułem na blogu powinien pomóc ci w wyborze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten nowy fotel Genesis Astat 700, mega wygodny, przewiewny, ergonomiczny na długie godziny grania ale i pracy przy biurku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy fotel Genesis ale Astat 200. Jest bardzo wygodny. Od długiego czasu miałam problemy z kręgosłupem a od kiedy go mam to plecy bolą o wiele mniej. Fotel ma 3-stopniową regulację odcinka lędźwiowego, regulowanie zagłówka w dwóch płaszczyznach i regulowane podłokietniki. Dodatkowo posiada wentylację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×