Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karol_ina

Garnki Bohmann

Polecane posty

Gość pawell1958
kupiłem garnki bohman 21-elementów. narazie ceny nie ujawnie.Jeśli ktoś wie ile kosztują,niech poda cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawell1958
karolina jaki masz komplet-ile elementów,opisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawell1958
JEST TAM KTOOOOOOOOOOOOOO???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia611
Kupiłam garnki firmy bohmann i postępując zgodnie z instrukcja obsługi . Po wygotowaniu i umyciu wystąpiły rdzawe plamy (w instrukcji pisze żeby użyć płynyu do czyszczenia stali i plamy znikną i że są to plamy rdzopodobne które już więcej sie nie pojawią) Prosze o opinię jakiego płynu użyć , może ktoś ma juz doświadczenie z tymi garnkami. N a razie mam mieszane uczucia do tych garnków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yach
Używam zestawu bohmann o 2-ch lat, wewnątrz tuż po pierwszym użyciu pojawiły się wspomniane plamy, z którymi nie walczyłem, obecnie w dwóch garnkach zaczęło odchodzić doklejane dno. Kłopotów nie sprawia jedynie teflonowa patelnia. Ogólnie na podstawie własnych doświadczeń - odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
kto wie, gdzie mozna kupić garnki fisser? mm akie dwa (dostalam w prezencie) i chcialabym sobie dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
chodzisło mi o garnki fissler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1
Ja też kupiłam te gary miesiąc temu i już dwa zardzewiały.Sprzedawca na razie milczy.Na dzień dzisiejszy odradzam.Moje kosztowały 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karogut
Tydzień temu kupiłam 12 cz. komplet za 380 zł. !!!! po jednym gotowaniu wyszła rdza i czarne plamy. Dziadostwo , nie polecam. Na szczęcie sprzedawca uznał reklamację. A cena kosmos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam jestem posiadaczką garnków bohmann od 5 lat i praktycznie nie używam innych jestem bardzo zadowolona nic się nie przypala a jak mi się zdarzy zapomnieć pomieszać gęsty sos i troszkę przylgnie to myje się rewelacyjnie -- jednym słowem to był strzał w 10 z tym zakupem i myślę o jeszcze jednym zestawie bo mam już je sprawdzone a kupiłam je na rynku 12 części za 120 zł---pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam jestem posiadaczką garnków bohmann od 5 lat i praktycznie nie używam innych jestem bardzo zadowolona nic się nie przypala a jak mi się zdarzy zapomnieć pomieszać gęsty sos i troszkę przylgnie to myje się rewelacyjnie -- jednym słowem to był strzał w 10 z tym zakupem i myślę o jeszcze jednym zestawie bo mam już je sprawdzone a kupiłam je na rynku 12 części za 120 zł---pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniejsza opinia chodzi o garnki bohmann w stalowym kolorze przykrywy przezroczyste w odcieniu brązu i rączki brąz nakrapiany takie zwykłe gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jash
iwonas81 gadasz jak w reklamie u mnie też pojawiły się te plamy garnki ogólnie beznadziejne nie wiem jak będzie z patelnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM KOMLET TYCH GARNKÓW OD 1,5 MIESIACA .PO PIERWSZYM GOTOWANIU WYSZŁY PLAMY,A PO UGOTOWANIU ROSOŁU PRZEBARWIŁ SIE DOKŁADNIE DO TEGO MIEJSCA DOKĄD SIĘGAŁ ROSÓŁ.PO DOKŁADNYM I DŁUGIM CZYSZCZENIU MLECZKIEM PRZEBARWIENIA ZESZŁY ALE PLAMY POZOSTALY.PRZEZ 6 LAT UŻYWAŁAM KOPLET GARNKÓW ALUMINIOWYCH Z HIPERMARKETU ZA 50 ZŁ I UWAŻAM ŻE BYŁY DUŻO LEPSZE NIŻ BOHMANN.PÓJDE JE ZAREKLAMOWAĆ - ZDECYDOWANIE ODRADZAM.JAKĄ FIRME POLECACIE BO CHCE KUPIĆ INNY KOMPLET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim Rodzice mieli te gary.Nie napisze tu nic nowego. te gary to szajs.odpadajace uchwyty, plamy w srodku, odpadajace dna garnkow, ladowanie pokrywek na podlodze zawsze sie konczylo polamaniem uchwytow. tez nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ange....a nie myslalas o garnkach emaliowanych? teraz tez mam jakies marketowe no namy,sprawdzaja sie bez zarzutow, ale ze jest ich malo to przymierzam sie do zakupu wiem na pewno, ze kupie gary emaliowane , nie wiem jeszcze jakie, moze z olkusza z tej nowoczesniejszej lini Glosa, albo Floxy, (maja cala game kolorow) widzialam kiedys ruskie emaliowane chyba na allegro, cudne byly, ale teraz nigdzie ich znalezc nie moge ciezko tak doradzic, bo kazdemu podoba sie cos innego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam również te garnki ok 5 lat, całe ze stali- ogólnie są niezłe,ale są drobne plamy wewnątrz,w zmywarce schodzą.Jeżeli miałabym szorować ręcznie to nie chciałabym ich.Uważam,że jest jakiś defekt przy produkcji stali.Do tej pory nic nie odpadło,nic się nie rusza.Gdyby nie te plamy to uznałabym je za dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacki2000
my mamy garnki bohmann (emperor's edition) od 2005 roku. Gotuje się w nich dobrze ale mają kiepskie uchwyty, te rdzawe plamy (chyba jakieś reakcje z solą zachodzą, bo wtedy ich więcej), trochę odchodzi spód, w jednym pękł brzeg przy samej górze (nie przeszkadza w użytkowaniu). Nie przypalają się i dobrze się je zmywa, nawet ręcznie. Osobiście bym nie kupił ale to prezent ślubny, taki symbol, że tylko na początku wszystko jest błyszczące i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunsik
Syf, kiła i mogiła. Nie polecam, mam je od roku. Po pierwsze w garnkach pojawiły się wykwity jakby ta stal korodowała, najbardziej widać w tym największym saganie. Rączki to tragedia, tak się nagrzewają, że szkoda gadać, do kuchenki gazowej nie nadają się kompletnie, może do indukcyjnej tak. Patelnia ceramiczna to jakaś kpina, jest strasznie niewytrzymała, a najlepsze jest to że przypala się do niej wszystko po kolei. Aby podgrzać wodę w tych garnkach to trzeba na prawdę długo gotować, dno mają strasznie grube, mimo tego że dłużej trzymają ciepło to do szybkiego gotowania się nie nadają. Podejrzewam, że dla kuchenek indukcyjnych takie grube dno nie ma znaczenia. Dla porównania mam jeden mały garnek z tesco z cienkiej blachy - szybko gotuje wodę, rączka się nie nagrzewa i zero wykwitów. Nie polecam tej firmy, niedługo garnki idą na złom i kupuje jakiś badziewny zestaw za 50 zł tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam garnki od 10 lat i nic się z nimi nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
royaltyline.pl - Polecam tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam te garnki od ponad 10 lat są nie naganne ,jedyny minus to uchwyty ,topi się plastki ,a nie moge nigdzie dokupic takich ,a garnki sa dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam już 12 lata są ok nic się nie przebarwienia nic nie odpada uchwyty ok ale to może jeszcze stara produkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większego szajsu nie widziałam,rdzawe plamy ,uchwyty nagrzewające się,mam inny komplet od prawie 20.lat za jedyne 100 zł bez najmniejszych uszkodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×