Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MON5

Gdzie kupię ładny koc ?

Polecane posty

Gość MON5

Chcę kupić jakiś fajny, ładny koc. Może coś podpowiecie gdzie szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w sklepie... nie kupuj na allegro bo nigdy nie wiadomo czy koc bedzie odpowiadal ci jakosciowo. a w sklepie dotkniesz zobaczysz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond włos naklapie marynarki
kolejny śliski kocyk do opisania w mediach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalaaaaaaaa
Zalezy jaki koc, jeżeli cienki aby się okryćprzy komputerze czy jako narzuta, to w Home&You za zdaje się 30 czy 40zł mają cieniutki ale super w dotyku kocyk, bardzo fajny i puchaty. Mam go 4 miesiąc, raz prany i nie ma z nim problemów. Tyle że ma pompony na obu końcach, ale bez strat można je uciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam ostatnio kocyk z firmy alpino na stronie maxcotton.pl. Świetny kolor, mięciutki, w 60% to czysta bawełna. Po praniu nic się z nim nie stało. Akurat teraz jest w promocji, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaa9
Ja sobie kupiłam ostatnio taki koc: http://www.firany.pl/offer,list,134,2633,koc_bawelniany_150_x_200_cm_-_toledo.html Zamówiłam sobie go, przy okazji zamawiania firan do domu. Powiem wam, że jest mięciutki i milutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak odkopać temat sprzed miesięcy żeby wrzucić jakiś zakichany spam. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila.jedrzejak@interia.pl proszę o wiadomość mailową mam do sprzedania 4 rodzaje pięknych koców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila.jedrzejak@interia.pl poprawka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkasz w PL? w ikei maja fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia1965
Zerknij na www.fashioncentrum.pl lub zadzwoń do mojego handlowca Tomka 724512142. mają duży wybór a co najważniejsze dobra jakość, nie zmieniają koloru po praniu. Prowadzę sklep i sprzedaję ich koce, komplety pościeli, narzuty itd. Generalnie to hurtownia ale sprzedają już chyba od 2 sztuk w jednym kolorze lub mix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój koc kupiłam na http://robi24.pl Wszystkim polecam ten sklep internetowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monagat
Tak samo jak wyżej, tylko ten sklep internetowy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co niektórzy tu reklamują to ceny są z kosmosu, ja od dłuższego czasu kupuję pościel, prześcieradła i koce tylko od jednej firmy bo mają taką sama niezmienna jakość poza tym ich towar jest w każdym mieście a ceny najniższe na ich głównej stronie, bo bez marży pośredników a koce są tutaj: http://www.elway.biz/53-koce-z-mikrofibry porównajcie ceny, czy nie lepiej kupić z pewnego zródła i to taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta33
kupiłam ostatnio koc na stronie koceipledy.pl praktycznie same koce tam mają, fajne wzory. Ja mam Nową Zelandię i jest extra. Fajniejszy niż na zdjęciach. Muszę mieć coś do przykrycia jak oglądam telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×