Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do was takie zapytanko

Gdzie kupujecie donice do kwiatów?Ja widzę same drogie

Polecane posty

Gość mam do was takie zapytanko

Trudno mi kupić ładną małą niedrogą doniczkę,a jak rozglądałam sie za takimi dużymi na taras to już kompletna mogiła,drogie jak nie wiem co :O Coś mi sie nie chce wierzyć,że wszyscy ludzie,którzy mają kwiaty na tarasach,płacą po 100 zł za donicę,musi byc chyba jakiś sklep gdzie są ładne i tanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjjjj
a patrzyłaś po castoramie czy lerua merlin?? ja taką dużą do domu kupiłam w takich tanich sklepach po 4 zł których się u nas namnożylo i dałam 12zł a duży beniaminek wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość real. auchan czasami lidl.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odkryłam, że w sklepach typu "Wszystko za 5 zł" można spotkać bardzo ładne, tanie doniczki gliniane. Osobiście wolę plastikowe, łatwiej się z nich wysadza rośliny, są lekkie i nie tłuką się, no i dla roślin są lepsze, bo nie paruje z nich tak szybko. W kolorze terracoty wyglądają całkiem przywoicie, cena nie jest porażająca, kupuję zwykle w Obi. Mam w kuchni 3 doniczki gliniane, pasują mi do wystroju, ale traktuje je jako osłonki do doniczek plastikowych (trzymam w nich zioła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie sklepy
z używanymi rzeczami z zagranicy-tam warto zajrzeć, co prawda nie popieram kupowania tam jakiś zupełnie zniszczonych staroci ale właśnie po doniczki często się tam wybieram i przyznam że nie raz udało mi się upolować coś ciekawego, niedrogiego często w idealnym stanie a przede wszystkim są to najczęściej pojedyńcze egzemplarze i małe prawdopodobieństwo że spotkasz coś identycznego u znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
no cóz teorie są różne..ale ja nigdy nie trzymam kwiatów w plastiku..lepiej mi rośliny rosną w oddychających glinianych, koniecznie oczywiście z otworem w spodzie..wyjątek to storczyki...teraz są takie nowoczesne doniczki w kolorze terakoty , które nieodddają tak wody na zewnątrz jak tradycyjne gliniane i sa w całkiem przyzwoitych cenach. Można je spotkać w większych marketach, gdzie jest stoisko z ogrodowymi akcesorjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupuję w marketach (jakiś czas temu na promocji w Carrefourze się obkupiłam) i właśnie w sklepach "wszystko po x zł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie zapytanko
Odwiedziłam taki sklep typu wszystko po 4 złote były tam duże donice,nawet ładne,ale po 32 złote.Myślicie,że to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko po 4zł
oprócz donic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w marketach taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio w castoramie kupił
tanio kamionkowe przelakierowane beżowe duże donice we wzory bardzo tanio jak na te jakość, bo ogromna donica kosztowała 60 zł , a mniejsze ale tez duże niespełna 30 razem z podstawkami. poszłam na drugi dzień dokupić i juz nie było 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio w castoramie kupił
dodam ze wielkościa , jakościa i wyglądem porównywalne do tej najwiekszej kosztowały w castoramie +- 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie zapytanko
Ja potrzebuję kilka dużych donic na datury.Niestety raczej nie mam dostępu do dużych marketów czy sklepów typu Obi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie zapytanko
No właśnie nie ma ładnych,za to są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuśka
na allegro ładne drewniane są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakuśka
zobacz na alegro zuziu3 ma ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe,gliniane w sklepie "po 5 zł" ale podobnie jak Ewa,traktuję je jako osłony,bo mi kwiaty padają w glinianych.Ostatnio kupowałam w leroju takie ok. fi 30 cm za bodajże 24 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala trala
na allegro kupisz tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem w sklepie internetowym www.swiatdoniczek.pl i jestem bardzo zadowolony. Kwiaty ładnie się prezentują. Są też tam duże doniczki ceramiczne, plastikowe, ale naprawdę bardzo ładne i tanie. Bałem się, że doniczki ceramiczne, które zamówiłem nie dojdą do mnie w całe, ale doszły i to całe, piękne, a zamówiłem duże. Bardzo duży wybór kolorów tych ceramicznych, może z 40. mam mieszkanie pełne kwiatów mam mieszkanie pełne kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatowa maniaczka
ja musze się pochwalić, ponieważ nakupilam w sklepie internetowym maroko style cudownej ceramiki, mniejsze i wielkie donice na taras i wszystkie sąsiadki dostają wścieku z zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno nerwista
na flomarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czak wspak
W sklepach z serii wszystko po 5 zł - już teraz są lepiej zaopatrzone i mają większe przedmioty czasami kupuję najtańsze osłonki, nawet z złym kolorze i sama je przemalowuję, stylizując na stare złoto, cegłę, kamień itp. na przecenach w supermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jakis zart
czy nedzna reklama? bo raczej to drugie sklep ma w ofercie az 12 pozycji w asortymencie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska1331
Ja kupuję doniczki zazwyczaj tutaj: http://www.sklep.hydroponika.pl/Doniczki/ Jest duży wybór, a i ceny są atrakcyjne. Osobiście zdecydowanie bardziej od plastików wolę porządne, ceramiczne doniczki. I wydaje mi się, że moje kwiatki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniars
Ja kupiłam na taras wiklinowe donice, bardzo ładnie to wygląda. Zamawiałam w sklepie internetowym Lovely Passion, tutaj podaję dokładny adres http://www.lovelypassion.pl/cat,11_Ogr%C3%B3d,product,139_Kosz_os%C5%82onka_na_donice_wiklina_du%C5%BCa_25_cm. Mają donice w dwóch rozmiarach. Cena niewysoka, a wykonanie naprawdę solidne, nie to co te stojące w marketach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepy wszystko za 5zł
taniutko i ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka362
Ja mam na tarasie doniczki technorattanowe, zamówiłam je na rattanart.pl Bardzo ładnie się prezentują, jestem nimi zachwycona. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkoświeci
ja na taras mam zrobione własnoręcznie z płyty osb pokrytą tynkiem w tym tynku robiłam kółka wyszło super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wontzki
Ja także jak stokrotka polecam technorattan :) materiał jest po prostu niesamowicie praktyczny i elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×