Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie we Wrocławiu zjem?

Polecane posty

Gość gość

Hej! Gdzie we Wrocławiu zjem dobre pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś w okolicach rynku to koniecznie wstąp do Kurnej Chaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mają tam golonkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... nie pamiętam czy golonka była w menu, pamiętam tylko, że pierogi były pyszne :D Wywinęły moje zmysły na drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest golonka! :D Golonka na kapuście z tego co wiem. Byłam kiedyś z chłopakiem i sobie zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek27
Byłam wczoraj akurat tam i tez nie pamiętam czy była golonka, ale tam są same swojskie potrawy więc na bak jest. Co mogę powiedzieć to, że mięsa są na prawdę warte grzechu. Mam taką zasadę, że wszędzie zamawiam karczek i tam był taki jak lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilna reklama... takie g00wno tam dają, że pies z kulawą nogą nie zagląda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodząc koło kurny chaty można się przkonać ze to jedno z najbardziej uczęszczanych knajp, Ci co są z Wrocławia mogą sprawdzić sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Solskiego. Lepszych nigdy nie jadłem, a zjadłem ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kurnej chacie pierogi są poprawne, ale na Solskiego... Daleeeeko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomci0
Jadłem w obu i... zależy czego szukasz w pierogu, farsze całkiem inne, każdy dobry na swój sposób, a robić ciasto uczyli się chyba od mojej babci bo tak samo genialne i nie rozpada się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kurnej jadłem ostatnio pierogi z mięsem, całkiem smaczne i nie ociekały tłuszczem jak w stp czy innych jadłodajniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki! wiem, gdzie NIE iść! jakość nie potrzebuje spamerskiej reklamy, spamują tylko ci, co sprzedają najgorszy szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamileq44
ho ho mamy znafcę tematu :) dla mnie opinie na tym portalu są pomocne ale nikt nikogo nie zmusza do wierzenia w ciemno w to przeczyta w Internecie, najlepiej samemu sprawdzić i się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakeem
poszukuję dobrych skrzydełek ale nie kfc bo obiecałem zagranicznym gościom że pokażę im Polskę od kuchni, jakie miejsce polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ho ho ile jeszcze będziesz spamować tą speluną? we wrocku bywam często, tej spelunie dałam szansę dwa razy, i więcej tam nie wrócę, wolę wydać pieniądze gdzieś, gdzie dba się o jakość a nie jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzydełka są mało polskie. Lepiej schabowego z ziemniaczkami albo inne kluski śląskie z sosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, być w Polsce i nie zjeść klusek śląskich albo kopytek to prawie tak samo, jak nie zjeść pizzy we Włoszech albo sushi w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej wieży? Ja nie lubie jedzonka przesiąkniętego od grila jak w sfinxie, więc tych tureckich unikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_studentka
Już od kilku ładnych lat najlepsze pierogi we Wrocławiu serwuje Setka przy Kazimierza Wielkiego :D I tanio jest bardzo, dla studentów w sam raz jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punciusz
Jeśli mowa o naprawdę dobrych pierogach we Wrocławiu to tylko Setka Bar. No i oczywiście mojej Babci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×