Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pis_tol_ET

gdzie zamieścić ogłoszenie o wynajmie mieszkania ?

Polecane posty

Gość pis_tol_ET

Witam Gdzie polecacie zamieścić w internecie ogłoszenie o wynajmie mieszkania? Liczy się skuteczność takiego miejsca aby było dużo wyświetleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celownik_1234
Masz pełno w internecie portali gdzie możesz za darmo zamieścić ogłoszenie. Dobrym jest np. http://bezposrednikow.pl , http://otodom.pl i inne. Zresztą poszukaj w Google, sporo jest tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza Tront
ostatnio skorzystałam z tego portalu prywatnaofera.pl co poleciłeś ... no przyznam , że szybko udało mi się wynająć mieszkanie . Teraz niestety muszę je sprzedać ale też wystawiłam u nich ciekawe jak szybko teraz uda się mi sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dodać ogłoszenie ?? ponawiam temat wynajem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka____78
Ja teraz jak wynajmowałam, to dodałam chyba na 10 bezpłatnych portali i wynajęłam przez ihouse.pl więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawym rozwiązaniem jest serwis https://odwlasciciela.pl . Za adekwatną cenę dodajemy ogłoszenie, które pojawia się na prawie 100 różnych portalach. Moim zdaniem to bardzo wygodne i oszczędne rozwiązanie. Nie musimy "bawić się" w oddzielne dodawanie ogłoszeń, a poza tym mamy pewność, że anons trafi do odpowiedniej ilości odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mironaa
szybko wynajęło mi się mieszkanie dzięki dodaniu ogłoszenia na prywatnaoferta.pl oni za mnie pododawali ogłoszenie na inne portale a coś około 50 zł zapłacilam. Szybko sie tam mieszkania dodają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gumtree, otodom - chicaz tam chyba sie placi, na oxl - tez chyba jakas zaplata jest za ogloszenie ale tam najwiecej ludzi zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniomania
właśnie dodałem ogłoszenie na prywatnaoferta.pl czy 79 zł to dużo , to się okaże jak szybko się mieszkanie wynajmie oby jaknajszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. nie wiem czy mają taką kategorię, ale jeśli mają to wrzuć ogłoszenie na https://ogis.pl/ Sprzedałem u nich kilka przedmiotów. Mają funkcje, które przynajmniej według mnie mocno usprawniają zawieranie transakcji, tj. szukanie klienta. Np. wgląd w twoje ogłoszenia mają twoi znajomi z fejsa, ale i znajomi znajomych. To sprawia, że znajdujesz gościa wśród osób, które mniej więcej znasz, zazwyczaj ze swojej okolicy i po prostu tak wychodzi to szybciej czy bezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmuniek
ja sie "bawię" w wynajem mieszkań juz jakiś czas i zawsze ogłaszam się na prywatnaoferta.pl i zawsze szybko trafia mi się klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem ostatnio taka stronę http://wirtualnyagent24.pl połączenie biura nieruchomości z ogloszeniami nieruchomości. Nie pobierają wysokich prowizji, tylko stała opłatę. A także publikują ogłoszenia na portalach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoszenie najlepiej zamieścić po prostu wszędzie gdzie się da:) Zajmuje to trochę czasu i pieniędzy (dużo portali jest płatnych) ale i tak się opłaca sprzedać bez pośrednika. Polecam dodać ofertę do portali które rozsyłają ogłoszenia za nas, np. https://odwlasciciela.pl (z tego sam korzystałem przy wynajmowaniu mieszkania) Kosztuje to nas chyba z 60 zł miesięcznie, ale odzew jest bardzo duży i jest w kim wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikośka88
mieszkania fajne są na ptywatnaoferta.pl tam też jest moje na wynajem w Poznaniu. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam :) tam tez można swoje oferty dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość886
wirtualnyagent24.pl dodaj tam , tylko oferty prywatne są i nie ma prowizji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minionek99
PRYWATNAOFERTA.PL TAM MASZ dużo ofert i sam dodaź możesz swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor22
Bardzo polecam portal https://odwlasciciela.pl , obecnie mają najlepszą ofertę na publikację ogłoszeń w wielu portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pmspoland nawet miesięczne wyciągi do rozliczeń podatkowych dostaniesz. Właściciel nieruchomości nic u nich nie musi robić. Dopytywałem kilka razy i mówili, że wszystko przejmą na siebie. No i faktycznie. Od roku u nich jestem i żadnych skarg ani z mojej strony, ani ze strony najemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steven Holland
Witamy w programie Sky level Finance (spersonalizowana usluga dla wszystkich potrzeb finansowych). My (Sky level Finance) oferujemy pozyczki o bardzo niskim oprocentowaniu 2%. Oferujemy pozyczki osobiste, pozyczke konsolidacyjna, Venture Capital, pozyczke biznesowa, pozyczke edukacyjna, pozyczke mieszkaniowa i pozyczke z dowolnego powodu i pilnych potrzeb !. z maksymalnym czasem trwania 30 lat. Czy Twój bank zostal odrzucony? Czy masz zly kredyt? Czy masz niezaplacone rachunki? Masz dlugi? Czy potrzebujesz zalozyc firme? Nie martw sie, bo jestesmy tutaj, aby zaoferowac ci niskoprocentowy kredyt. Porozmawiaj z naszym doradca kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj .... e-mail: skylevel.finance@gmail.com strona internetowa: www.skylevelltd.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucnerowicz
Jak masz mieszkanie i chcesz je wynająć to najlepiej poszukać firmy, która zajmuje się zarządzaniem mieszkaniami. Oni sami będą wynajmować, dbać o lokal i jego bezpieczeństwo. We Wrocławiu to na pewno byłaby firma DJN. Fajne u nich jest to, że nawet jak nie ma najemców to Ci płacą. To po prostu ich ryzyko. Najważniejsze by taki wynajem był bezpieczny, a oni mają odpowiednio przygotowane umowy wraz z ubezpieczeniem samego najmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia12221
Korzystałam z wielu portali, ale zdecydowanie najbardziej opłaca się dodać ogłoszenie do 100 portali poprzez https://odwlasciciela.pl/ Nie pobierają żadnych prowizji za wynajem i sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu kolega wstawił ogłoszenie na portalu http://prywatnaoferta.pl/ Trafiło do wielu odbiorców. Po paru dniach mieszkanie było wynajęte. Wybrał najlepsza ofertę z wielu dostępnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steven Holland
Finanse na poziomie nieba oferuje gwarancje i niezawodna oferte pozyczki o oprocentowaniu 2%. Oferujemy pozyczki osobiste i biznesowe wszystkim potrzebujacym pozyczek. Jesli jestes zainteresowany pozyczka, skontaktuj sie z nami juz dzis: skylevel.finance@gmail.com strona internetowa: www.skylevelltd.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek990
Według mnie TOP 3 portali dzięki którym można dodać ogłoszenie do wielu portali: https://odwlasciciela.pl/ prywatnaoferta.pl reklamujdom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steven Holland
Pozyczki dla Twojego biznesu Kredyty mieszkaniowe i osobiste sa oprocentowane na poziomie 2%; Nasza firma pozyczkowa oferuje pozyczki o wartosci od 1000 do 100 000 000 USD. Jesli jestes zainteresowany, porozmawiaj z naszym konsultantem kredytowym, kontaktujac sie z nami dzisiaj ... e-mail: skylevel.finance@gmail.com strona internetowa: www.skylevelltd.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George Smith
Czy potrzebujesz pożyczki…..? Skontaktuj się z George'em Smith'em, prywatnym pożyczkodawcą. Oto dobra oferta pożyczki dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy finansowej w niskiej stawce 3%. Dzięki ulepszeniu pożyczki Czerwonego Krzyża możesz pożegnać się z całym kryzysem finansowym i trudnościami. Dajemy pożyczki w dowolnej wysokości. Walczymy z kryzysem finansowym i stwarzamy przestrzeń dla świetlanej przyszłości w naszym społeczeństwie, gdy prowadzimy naszą działalność. Jeśli jesteś zainteresowany, powinieneś wskazać swoje zainteresowanie, a my pomożemy ci w zabezpieczeniu twojej pożyczki. Zastosuj ze szczegółami. 1. Twoje imiona: 2. Wymagana kwota: 3. Twój kraj: 4. Czas trwania pożyczki: 5. Twój adres: 6. Numer telefonu: 7. Miesięczny dochód: 8. WAŻNY ID: (Międzynarodowe lub krajowe) Osoba kontaktowa: Mr George Smith E-mail: george.smith7th@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem akurat dość na świeżo z tematem nieruchomości bo podpisywałam ostatnio umowę na wynajem lokalu pod kancelarię prawną i polecam Efekt, dobre uczciwe doradztwo i uczciwe załatwienie formalności. Lokal w super lokalizacji, odremontowany, funkcjonalny, wszystko jest – woda, prąd, ogrzewanie miejskie, nie ma problemów z mediami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steven Holland

Bienvenido a Sky level Finance (un servicio personalizado para todas sus necesidades financieras). Nosotros (Sky level Finance) ofrecemos préstamos a una tasa de interés muy baja del 2%. Ofrecemos préstamos personales, préstamos de consolidación de deudas, capital de riesgo, préstamos comerciales, préstamos educativos, préstamos hipotecarios y préstamos por cualquier motivo y necesidades urgentes. Con una duración máxima de 30 años.

¿Ha sido rechazado por su banco? ¿Tienes mal crédito? ¿Tienes facturas impagas? ¿Estás en deuda? ¿Necesitas establecer un negocio? No se preocupe más, ya que estamos aquí para ofrecerle un préstamo a bajo interés.

Hable con nuestro asesor de préstamos contactándonos hoy ... correo electrónico: skylevel.finance@gmail.com

sitio web: www.skylevelltd.com
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×