Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lived

Gin z tonikiem

Polecane posty

Gość Lived

Znajoma mnie zachęcała żeby spróbować, zawsze tylko drinki i wino pije. Jaki to ma smak? Ile kosztuje? W jakich proporcjoach samemu robić? Jakiś znanych firm kupować? Jak bardzo to klepie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaaa
robisz jak zwykłego drinka tzn. lejesz troche ginu i dopełniasz tonikiem w proporcji jak ci sie podoba gin jest drogi dość ale mamy nasz polski Gin Lubuski który też jest okej i ma normalną cenę a smakuje ziołowo ;] ja nie lubię ziółek ale gin ma bardzo fajny smak a klepie tak jak i inne drinki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin to mój ulubiony trunek. To taka bardziej szpanerska jałowcówka, taki ma troszkę choinkowy smaczek, jedni to uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. Nie tylko z tonikiem jest dobry, można robić na ginie przeróżne koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gin tonic
jest wyjebisty w smaku.Tak naprawde to moj ulubiony drink.Dodaje do tego plasterek cytrynki mnnniammmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuski jest niezły, ja lubię też Gordon\'s. Ale jest różnica w cenie. A procent ma 40 mniej więcej, tyle co wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije wszystkie giny, ale Lubuski faktycznie rozni sie smaczkiem troszke od innych. Oproznilam butelke Tower Dry Gin i jeszcze mam tego DryGin. Bardzo dobre z cytrynka i lodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ginu nie lubię
też piłam ten nasz krajowy gin i przypuszczam, że inne też mi by nie smakowały. ale toniku też nie lubię to może dlatego, wogóle nie lubię gorzkich smaków a gin z tonikiem taki właśnie jest, paskudnie gorzki, normalnie jakby sie skórę z grejfruta piło, bleeee. to trzeba lubic po prostu, spróbuj sobie czy ci smakuje, znam takich co uwielbiają, mnie akurat ten smak nie pasuje wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginomaniek
LIDL pojawił się CLUB DRYGIN za 19.99 zł 0,7 l (to nie pomyłka), 37,5% % ............ to się opłaca i dość dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie pólnocnoamerykański gin ze shwepsem:) Taki napój ma bardzo specyficzny smak... albo sie go uwielbia albo nie znosi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja polecam gin z sokiem z różowych grejfrutów, do tego obowiązkowo kostki lodu. JAk dla mnie z tonikiem gin smakuje paskudnie, a sokiem uwielbiam... Musi być sok z różowych grejfrutów, absolutnie nie nektar... pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIONER
spróbuj ze sprite'em qrcze rozkosz dla gęby i beka świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochlej
Gin Z tonikiem... Odpada. Gin + Sprite = Przepyszny napój!!! Połączenie gorzkiego smaku Ginu Lubuskiego z słodkim Sprite tworzy niepowtarzalne uniesienie dla twoich kubków smakowych... Tego nie da się opisać. Jeżeli nigdy nie piliście ginu to radze go najpierw spróbować ze sprite'm. Potem można eksperymentować. Chodzi o to aby się nie zraźić do ginu. P.S ... Po ginie nie wali z mordy wódą i niekoniecznie nad ranem odczuwa się ból Głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKS
NIE MA NIC LEPSZEGO NIZ GIN - MARKOWY GIN+TONIC+LÓD+CYTRYNA = MMMMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolan
co do lubuskiego ginu to jest całkiem niezły szczególnie za tą cenę ale ma mało aromatyczny smak w porównaniu z innymi (tymi droższymi) gordon's i jemu podobne mają mocniejszy smak z tonicem - klasyka, z sokiem grejfrutowym - żółtym/czerwoyny zależnie od gustu... jak ktos nie lubi gorzekiego to mu nie będzie smakować.. ja też musiałem się przekonać do tego trunku - a teraz jeden z lepszych imho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin z tonikiem to jeden z moich ulubionych zestawów :P Właśnie jestem po 3 szklaneczkach tego drinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek254
Ja przywoże gin ze Słowacji, w takiej kwadratowej butelce z zieloną naklejką, Jest o niebo lepszy od naszego, przynajmniej dla mnie.. obowiązkowo lód, tonic, limonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin gordon's jest ok. lubuski tani ale ma specyficzny aromatyczny smak.. Ja nie przepadam za tonikiem wiec pije ze spritem i z cytrynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadowiec z tczewa
lady margot z lidla jest the best:) jadooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka lat to był mój ulubiony drink, zawsze i wszędzie tylko gin z tonikiem, niestety tak się nim opiłam, że mi zbrzydł i teraz sam zapach mnie odrzuca😭 i patrzeć na niego nie mogę tzw przesyt:-D a ginu samemu w domku raczej nie zrobisz mam tylko przepis na jałowcówkę (nalewkę) 20 suszonych owoców jałowca(ja kupowałam z kamisa), 1 łyżka cukru,1 litr wódki 40% do butelki z wódką wrzucić owoce jałowca, dodać cukier i szczelnie zamknąć, macerować przez 4 tygodnie, po tym czasie wódkę przefiltrować, rozlać do butelek i odstawić na 2-3 miesiące. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia1230
Myślicie, że to dobra proporcja- 1,5 l ginu na 4,5 l toniku? Nie będzie za mocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle to widze
ja polecam gin Sigram, w biedronce ok 25zł kosztuje, o niebo lepszy od lubuskiego, delikatniejszy w smaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faderka
to mój ulubiony drink. Lubuski owszem lubię, ale najbardziej podchodzi mi seagrams. Polecam bardziej własną robotę, bo niestety w takich miejscach http://goo.gl/jHX6 trzeba płacić za tego, co prawda pysznego, drinka strasznie dużo. dobrze dodać nieco cytrynki. Pycha, na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konseser
Ja to robie tak: mieszam razem: piwo reeds, lubuski gin, sok z pigwy,wino z winogron,wino z pigwy i sok liczi,limetka:) Powstaje takie fajne cos i kop porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gin&Tizz - Malinka
Gin lubuski jest oryginalny, ale jakościowo zdecydowanie gorszy. Z tych tańszych polecam Seagram's Gin, jeżeli macie ochotę na coś z wyższej półki wyśmienity jest Bombay Sapphire. Natomiast absolutnym hitem jest Hendrick's Gin, jego wytwórcy okreslaja ten smak jako "delightfully odd". I rzeczywiście jest dziwny i wyśmienity, fantastyczne połączenie jałowca oraz smaku płatków róży i ogórka. Niestey kosztuje ok 270zł za 07l, ale raz na rok zawsze sobie pozwalam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najzdrowszy olej kokosowy
gin lubuski i tonik kinley czy jakoś tak , ten żółty w każdym bądź razie robiony przez coca colę , 1/4 ginu 3/4 toniku plasterek limonki albo cytryny i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Snak
"Gin" Dziś tylko parę słów napiszę. Gin mi się kończy, wysechł tonik. Gdy ginu nie ma nie chce mi się i ręka się przed piórem broni. Lecz w tej statycznej defensywie czasami jakiś rym poskładam. Jałowiec pachnie napastliwie i swą sympatię do mnie zdradza. Spokój się w smutek wolno zmienia, księżyc znów wyszedł nie z tej strony. Twarz czyjaś miga w szkła zieleniach... Też pewnie jakiś zaginiony. Leszek Posyniak (z tomiku "Chcecie, to wierSzcie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINAAAAAAAAAAAAA79
TAKI DRINK PACHNIE LASEM:)LUBIE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robię gin sam i uważam wspólnie z moimi gośćmi, ze jest zdecydowanie lepszy od sklepowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak go robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×