Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...ja...

Hej jaki macie biust??? A jakie chciałybyście mieć???

Polecane posty

Gość ...ja...

No hej ludzie. Ja mam dosyć duży i chciałabym mieć mniejszy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie masz czasem innych
problemów? zajmij się czymś ożytecznym, zamiast oglądac swoje wielagchen obwisłe cycki.... widocznie mózg tam ci si przeniósł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust jak biust
Mam taki jak mam, ani za maly ani za duzy, i nie chce miec innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musunia
a ja mam małe A chciałabym żeby mi urusł ale to marzenie sie nie spełni mam 23 lata i już wcale nie rośnie to okrótne>-: !!!!!!! pomocy !!!!!!!!!!!!! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam A i bardzo mnie to wkurza, mialam juz B ale niestety dietkowanie zabrało mi biust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszsz
Ja mam 75B i nie chciałabym innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musunia
kiedyś ważyłam 56 kg byłam płaska teraz 49 niestety nie odchudzałam sie stres mnie zeżar >-: mam 167 cm wzrostu nie wyglądam ciekawie podobno jak sie przytyje może coś urosnąć ale ile ja bym musiała w takim razie przytyć? co robić żeby mieć apetyt ? tu nie ma rady jestem płaska jak mam bluzke cienką to nic nie widać wcale nie nosze staników bo nie ma na co >-: pod niby biustem mam 73 cm a w 77 cm to straszne ale takie życie jednak nie umiem sie przyzwyczaić >-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam...
a ja miałam 70A..teraz jestem w ciąży i mam 75C..albo mi tak zostanie i bede mieć sliczne cycuszki albo po karmieniu piersią bede miec wilkie obwisłe cycorki..i zeby je zmieścić do stnika bede je najpierw zwijać w rulonik....nieciekawa perspektywa..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chce Pysia
A ja mam 75B a chciałabym tak może 90B, ale w sumie nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajriki
jejku tylko przytyć mi pozostaje może wtedy coś sie ruszy ? choć nie wiem koleżanka mi mówiła że często jest tak że sie tyje a piersi nie rosną >-: jeśli to prawda to przykro mi>-: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnąca większych piersi
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naturalnego powiększania piersi to wejdźcie na stronę www.puderniczka. pl Stronka jest w budowie, ale forum już działa. Jest tam wiele informacji na temat ziół, masaży, diety, ćwiczeń itp., które pozwalają w naturalny sposób powiększyć piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×