Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

home staging

Polecane posty

Gość gość

co sądzicie o home stagingu? czy to rzeczywiście wpływa na szybkośc sprzedaży domu/mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
W sumie to coś takiego jak home staging to poznałem dopiero w tym roku jak szukałem najemcy na swój lokal w kamienicy. Początkowo zrobiłem byle jakie zdjęcia, wrzuciłem w sieć i praktycznie nikt się nie zgłosił. Dopiero jak architekt zrobiła porządek z mieszkaniem, wtedy znowu zrobiłem foty, wrzuciłem w neta i telefony się rozdzwoniły. Ja mam dobre doświadczenia z Anną Dembową ze strony www.neoartdesign.pl . Rzetelna, terminowa, dokładna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogłam domu sprzedać rok, w końcu postanowiłam się przełamać i podjęłam współpracę z Panią Dominiką Tatoń, zrobiła rewelacyjną sesje, obróbkę kobieta ma pełną głowę ciekawostek i doświadczenia i słuchajcie parę miesięcy i po bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenia4u

Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak eksponować potencjał nieruchomości, zainteresować klienta ofertą, a przede wszystkim rozwijać w kreatywnej, twórczej branży, zapraszamy na kolejną edycję szkoleń z zakresu home stagingu.

Temat: Jak skutecznie przygotować nieruchomość do sprzedaży (28.09.2019r.) Sobota od 9.00 do 15.00 ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa.
Szkolenie ma na celu nauczenie oraz zapoznanie uczestników ze skutecznymi metodami przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z tajnikami prowadzenia działalności w branży home stagingowej (od pozyskiwania i obsługi klienta po wykonywanie zdjęć).

Liczba miejsc ograniczona, więc zapraszamy do zapisania się już dziś!
Więcej informacji na stronie internetowej firmy  w https://sedpol.com.pl/home-staging/.

Kontakt:
instytut@sedpol.com.pl
0(22) 33-17-633

kom. 660 460 398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenia4u

Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak eksponować potencjał nieruchomości, zainteresować klienta ofertą, a przede wszystkim rozwijać w kreatywnej, twórczej branży, zapraszamy na kolejną edycję szkoleń z zakresu home stagingu.

Temat: Jak skutecznie przygotować nieruchomość do sprzedaży (28.09.2019r.) Sobota od 9.00 do 15.00 ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa.
Szkolenie ma na celu nauczenie oraz zapoznanie uczestników ze skutecznymi metodami przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z tajnikami prowadzenia działalności w branży home stagingowej (od pozyskiwania i obsługi klienta po wykonywanie zdjęć).

Liczba miejsc ograniczona, więc zapraszamy do zapisania się już dziś!
Więcej informacji na stronie internetowej firmy  w https://sedpol.com.pl/home-staging/.

Kontakt:
instytut@sedpol.com.pl
0(22) 33-17-633

kom. 660 460 398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenia4u

Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak eksponować potencjał nieruchomości, zainteresować klienta ofertą, a przede wszystkim rozwijać w kreatywnej, twórczej branży, zapraszamy na kolejną edycję szkoleń z zakresu home stagingu.

Temat: Jak skutecznie przygotować nieruchomość do sprzedaży (28.09.2019r.) Sobota od 9.00 do 15.00 ul. Czapelska 38, 04-081 Warszawa.
Szkolenie ma na celu nauczenie oraz zapoznanie uczestników ze skutecznymi metodami przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z tajnikami prowadzenia działalności w branży home stagingowej (od pozyskiwania i obsługi klienta po wykonywanie zdjęć).

Liczba miejsc ograniczona, więc zapraszamy do zapisania się już dziś!
Więcej informacji na stronie internetowej firmy  w https://sedpol.com.pl/home-staging/.

Kontakt:
instytut@sedpol.com.pl
0(22) 33-17-633

kom. 660 460 398

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×