Odpowiedz na ten temat

ile kosztuje budowa domu???

 • Wandalik 2017.03.14 [21:14]
  Tyle co kupienie nowego, a przynajmniej nie trzeba kilka lat czekać usmiech.gif fajne ogłoszenia znalazłam tu: http://dom.gratka.pl/domy-sprzedam/lista/?dg usmiech.gif fajne są oferty.
 • Zobacz także:

 • gość 2017.03.15 [23:08]
  Do kosztów takiej budowy uwzględniłbym montaż systemu odprowadzającego ścieki. Jednym z ekologicznych rozwiązań jest na przykład montaż domowych pomp. Od niedawna posiadam coś takiego na swoim podwórzu i jestem zadowolony, szczególnie, że koszta z tym związane są znacznie mniejsze niż przy tradycyjnych inwestycjach. Jeśli byłbyś zainteresowany to więcej szczegółów znajdziesz tu - http://inwap.pl/produkty/pompownie.html
 • gość 2017.03.17 [13:48]
  Jeżeli ktoś tu jest z Katowic i szuka kogoś do pomocy przy budowie i remontach, mogę polecić jedną firmę : > Zaskakują mnie niemal na każdym kroku, bo chyba nie ma rzeczy, której nie potrafią wykonać, wiec tak się skończyło, że od budowy po remonty a nawet garaż byliśmy cały czas z nimiwww.bauwit.pl . Bardzo polecam, w końcu jakaś porządna firma!
 • gość 2017.03.18 [13:00]
  Budowa domu, jak wiadomo to spore koszta. Trzeba też podejmowac duzo waznych decyzji. Jedna z nich ostatnio przerabialismy z mezem - musielismy wybrac osprzet elefkteyczny. DObrze ze nam doradzili sklep http://elektro-sal.pl/ - udalo nam sie kupic wszyskto co potrzebne.
 • gość 2017.03.18 [13:13]
  Jesteś jakaś idiotka ze się pytasz tutaj.Idź do źródła kretynko
 • Pateremka30 2017.03.18 [14:32]
  Wiadomo, że wydatek w postaci budowy domu nigdy nie jest najmniejszy, ale można znaleźć firmę, która jest w stanie zrobić coś taniej... oczywiście nie kosztem jakości. Dla mnie takim kompromisem jest http://markabud.pl/ - firma posiadające dwie sprawdzone ekipy: jedną kieruje majster Jacek, drugą kieruje majster Wasyl. Działają w Warszawie i w okolicach. Dla mnie wybudowali dom pod Warszawą i jestem naprawdę bardzo zadowolony - polecam ich każdemu kto pyta o radę w zakresie budowy domu i remontów.
 • TreleMorele1987 2017.03.18 [20:33]
  Ktoś coś wcześniej wspominał o : http://dom.gratka.pl/domy-sprzedam/lista/?dg usmiech.gif tam jest wiele ogłoszeń i każdy może znaleźć coś dla siebie usmiech.gif
 • gość 2017.03.20 [08:37]
  Budowa domu to powazny wydatek. Wiadomo, ze nie konczy sie na wyborze dzialki. U nas mury juz stoja, ale przyszedl czas na wybor osprzetu elektrycznego i bylo ciezko. Na szczescie natrafilismy na https://www.kontakt-sklep.pl/ i ich swietnych pracownikow! Bardzo polecamy!
 • gość 2017.03.21 [00:20]
  Wliczcie w cenę tez to co musi sie wydarzyć przed rozpoczęciem budowy, np. porządne rozpoznanie geologiczno-hydrologiczne terenu na ktorym postawicie dom. Tutaj pomocna okazać sie może firma http://www.geotest.biz.pl , warto zapamiętac i zapisac sobie kontakt do nich.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...