Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosztorys

Ile może wynieść mnie remont pokoju 18 m2 - w przybliżeniu

Polecane posty

Gość kosztorys

pokój jest całkowicie do remontu, ponieważ jestw nim grzyb na 2 scianach napewno. chcialabym skuć tego grzyba, zaimpregnować - generalnie odświezyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztorys
dostałam cynk, że najlepiej polozyć w pokoju cieniutki styropian, poniewaz istenieje duuuze prawdopodob. ze grzyb znow sie pojawi :(...potem wykonczyc i na koncu dopiero pomalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona polka i matka 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztorys
wiem, ze ceny w kazdym miescie róznią się od siebie.. ale proszę tylko o przyblizony koszt remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styropian na grzyb?
przecież to nie zlikwiduje problemu , a jaedynie pozwoli aby grzyb sie rozwijał pod. Najlepiej docieplić od zewnątrz, dobra wentylacja np. kratki went. wykute na zewnątrz (jesli nie ma komina wentylacyjnego) jedna kratka pod oknem druga pod sufitem. Ogrzewac na maksa - tylko to agwarantuje sukces w walce z grzybem . Wiem z własnego doświadczenia pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztorys
styropian oczywiscie na oczyszczona juz powierzchnie (skutą i zaipregnowaną )!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
na pewno więcej niż się spodziewasz,skończyłam niedawno remont (nieplanowany,a raczej planowany w przyszłości) i cena trochę zaskoczyła jeśli wynajmiesz ekipę,zanim zaczniesz remont koniecznie poproś o kosztorys u nas,po skończonej pracy policzył jeden pokój-zdzieranie tapet,klejenie nowych-takich do malowania,malowanie i to wyszło 2.900-sama 'robocizna' :/ (w tym jeszcze było zabezpieczanie ściany przed sypaniem jakimś płynem-zanim położyli tapete,wyrównywanie wnęk okiennych,jedno dodatkowe gniazdko na prąd,a dobrze nie zrozumiał i rozwalił jeszcze dwa gniazdka,które były i dał nowe kable,no i malowanie najpierw podkładem,a później kolorem,pokój 4,6m na 4,6m i 3m wysoki,ale wg mnie i tak dużo zapłaciliśmy,ale takie są ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
na pewno więcej niż się spodziewasz,skończyłam niedawno remont (nieplanowany,a raczej planowany w przyszłości ) i cena trochę zaskoczyła Ludzie, czemu dajecie tak z siebie zdzierać? Ti ile czasu ta osoba robiłam ten remont jednego pokoju? Miesiąc? Przecież 2900 to wg mnie stawka za miesiąc pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hironimka
Jeżeli wykonasz go w większości sama to na pewno niedużo. Na www.elektronarzedzia.ive.pl znajdziesz wszystko co potrzeba za naprawdę małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
są specjalne farby którymi pokrywa się miejsca w których wystapił grzyb.no i wietrz często. a koszt zalezy od ciebie.warto część prac zrobić samemu bo taniej wychodzi.malowanie nie jest takie straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storkiv
chora kobieto, niedobra pupo. nie porownuj zwyklego robola ktory kopie rowy do fachowca ktory potrafi cos w domu zrobic !! jestem inzynierem gospodarki przestrzennej, a sam robie wykonczenia bo wiadomo jaki jest rynek pracy. ja za taki pokoj wzialbym duzo wiecej, a jesli trafilbym na taka jak ty to kazalbym sie pocalowac w dupe. lekarz do pracy potrzebuje tylko gabinet, a ja mnusto narzedzi, sama maszyna do ciecia kafli kosztowala mnie 8 tys. nie wspomne o odkurzaczu ze szlifierkami , zdzierakiem ( 1 tarcza 350 zl) , bruzdownica 14 tys. a gdzie wiertarki, wkretarki, lasery 7 tys i mnustwo innych niezbednych do pracy ktorych inwestor nie daje. wiec przestan kobieto pierdolic i przystan na nasze ceny albo rob sama jesli masz jakie kolwiek pojecie. kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojazd
"mnusto narzedzi" po tym najlepiej widać Twój poziom. Btw - ceny które podałeś są z Norwegi - w stosunku do narzędzi, które stosujesz podziel je przez 1000 (jednak liczenie słabo Ci idzie jak na inżyniera....). Co do ceny remontu-nie wypowiem się, bo nie jestem "na czasie", ale ceny sprzętu znam i chyba głupi uwierzy, że taki stosujesz, chyba że: 1. jesteś głupi (możliwe bardzo) i lubisz przepłacić 3 razy. 2. masz zawodową firmę i kupujesz NAJLEPSZY NA RYNKU SPRZĘT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Zależy, jak podejdziesz do tematu. Jeśli postawisz na mądry remont, to może Cie to kosztować bardzo mało. Np dzięki zakupie naklejek na ścianę. Poczytaj o tym http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3869305,wiecej-niz-naklejki-na-sciane-lampy-i-zegary-z-naklejkami-sciennymi,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
katarzyna jestes chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebrils
To zależy od firmy remontowej i okolicy w jakiej to robisz, w sensie - miasta. U nas remont polegał na tym, że najpierw wysłaliśmy zapytania do wielu firm i dopiero później z tych, które odpowiedziały, wybraliśmy kilka propozycji. Realizacją zajmowali się oni - http://kapitanremont.pl/ i wszystko zostało wykonane tak, jak tego chcieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z podkarpacia
Witam ja ostatnio robilem miesiac temu remont pomieszczenia 4x4m wys 2.8m w drewnianym domu calkowity koszt wyniosl 5500zl z materialami robil jeden gosc tzw.zlota raczka ja tylko pomagalem sporadycznie pokoj byl w oplakanym stanie tynk sam lecial ze scian.Co bylo robione po koleii wyniesienie starych mebli wymontowanie okna kontaktow lamp likwidacja starej instalacji elektrycznej wyniesienie linoleum skucie starego tynku ze scian i sufitu usuniecie wszystkiego gruzu zaprawienie scian i sufitu srodkiem grzybobojczym wymiana okna na plastikowe pcv nastepnie obnizenie sufitu o 20cm plytami kartonGips potem polozenie nowej instalaci puszek kontaktowych i oswietleniowych nastepnie profile na wszystkich scianach i plyty kartonGips potem szpalety przy oknie i drzwiach wstawienie parapetu potem bylo szpachlowanie zgrubne czyszczenie po wyschnieciu i szpachlowanie dokladne ,szlifowanie i delikatne poprawki tam gdzie wymagalo nastepnie sufit byl zagruntowany i pomalowany podkladem potem dwa razy biala nawierzchnia a sciany zagruntowane specjalnym podkladem pod tynk z piaskiem po wyschnieciu 1sciana tynk kornik 2 sciany tynk baranek a 4 sciana farba nawierzchniowa 1 warstwa nastepnie ulozenie podlogi plywajacej i listew wykonczeniowych montaz gniazd elektrycznych wlacznikow swiatel i 3lamp 1 glowna 1 boczna tzw plafon i mala swietlowka ledowa jako nocna lampka po wszystkim wniesienie i montaz nowych mebli. Calosc wyniosla 2000zl materialy budowlane 500zl elektryka 3000 zl robocizna meble osobna kwestia natomiast czas trwanie remontu 2tygodnie czasu od 7 rano do 20 czasem 21 i uwazam ze gosc ktory to robil wcale nie zawyzyl wynagrodzenia za wykonane uslugi bo zrobilem rozeznanie i kilka firm podalo ceny od 5500 do 8500 zl i tylko czas sie roznil bo tydzien mialo trwac. Remont byl robiony na podkarpaciu kolo Krosna dokladniej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z krosna
Błagam przyjacielu z okolic Krosna, daj namiar na tego fachowca, tez jestem z okolic Krosna... gonerbymaths (małpa) gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×