Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile muszą odstać fundamenty??

Polecane posty

Gość gość

Bo mój murarz twierdzi że teraz beton jest super i on nie będzie czekał. tj jednego dnia robi, na następny dalej w górę. my chcemy żeby chociaż ze 3 dni.. jak było u was? fundament będzie z bloczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uzyskania pelnej nosnosci 28 dni. zwykle po 7 dniach sie rozszalowuje, na fundamenty obciazenie daje sie najczesciej po kilku dniach. po zalaniu fundentow robi sie przez jakis czas inna robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sie wsytrzymac w dalszymi pracami na jakiś czas, bo mogą byc z tego potem problemy spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak cos sie rtobi byle jak i na szybko to zwykle konczy sie to tak, ze fundamenty od razu pekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pewna, bo u nas to maż zajmuje się takimi rzeczami, ale podejrzewam, ze pewnie coś koło miesiąca. Kupiliśmy domek który był dosyć tani a potem okazalo się, ze fundamenty były źle zrobione i zaczęły pekąc. Maż wtedy skorzsytal z usług firmy Juli Spec www.julispec.pl z Opola. To bardzo doświadczona firma i oni wiele razy wykonywali naprawy fundamentów i posadzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundamenty muszą odstać kilka tygodni zanim ruszą dalsze prace. Pamiętajcie też, że trzeba zabezpieczyć je przed zawilgoceniem i gniciem. Świetnie do hydroizolacji fundamentów nadają się produkty od firmy www.izohan.pl Zabezpieczałem fundamenty w swoim domu, ich produktami i mogę potwierdzić, że warto ich używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi podczas budowy potrzebne było wzmocnienie fundamentów, troche sie zmartwiłam tym, ale okazało sie,że z pomocą przyszła profesjonalna ekipa z http://www.geotest.biz.pl/ i nie musiałam niczym się przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×