Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja wiem......

ILE PŁACICIE ZA PRĄD??

Polecane posty

Gość a ja wiem......

mi teraz przyszło ...450 zł do zapłaty litości!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakies 85zł
2 telewizory prawie non stop +komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sali mali
250-300 zł na dwa miesiące.żarówki powymieniane na energooszczędne, pralka i lodówka (klasa energetyczna A), dwa telewizory, komputer, piekarnik elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
380 zł teraz było;-) 4 kompy non stop lodówka pralka dwie zamrażarki mikrofala i piekarnik elektryczny. No i to jest duży dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYJACIOŁOM SIĘ UFO
lprąd się płaci raz na dwa miesiąćę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sali mali
ja płacę raz na dwa miesiące, ponieważ mieszkam w domu, a nie w mieszkaniu w bloku.aha i jeszcze mam bojler.załozyliśmy teraz licznik dwutaryfowy to zobaczymy czy coś zaoszczędzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnab
płacę co miesią ca 50-60 zł-mieszkam w bloku: non stop 2 telewizory,lodówka,mikrofala,komputer;często pralka,żelazko I ja uważam ,że płacę dużo!!! skąd te Wasze duże koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w niemczech
140 euro co miesiąc (wszystko na prąd) - rozliczenie na koniec roku. Jak płaciłam 70 to musiałam na koniec dopłacic, teraz myslę że mi zwrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmattkka
a ja ok. 140- 150 zl na 2 m-ce i uwazam, ze bardzo duza, oszczędne zarówki, 2 telewizory, komp, elektryczny piekarnik i mikrofala, piorę do 4 razy w tygodniu- pralka klasy AAA, żelazko , 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blindzialindzia
u nas ok 120 za 2 miesiące, 3 ludzi, bojler, lodówka, pralka, telewizor i komp od rana do późnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dom okolo 150 m kwadratowych co 2 miesiace place 240 zl zazdroszcze niektorym malych rachunkow jak wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmattkka
ja mam mieszkanie w bloku 52 m2,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada10000
Rany, ale Wy macie rachunki! ja płace 100-120 za 2 m-ce. Komputer chodzi prawie 24 na dobę, lodówka(klasaAAA)mikrofala, piekarnik elektryczny(klasaAA-ok 3 razy w tygodniu), codziennie zmywarka (klasaAAA), pralka 2 razy w tygodniu(klasaAAA), telewizor mało,światło mało, ponieważ przeważnie siedzimy razem z mężem w jednym pokoju. Mieszkamy w nowym bloku, powierzchnia mieszkania 57 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada10000
Acha, mieszkamy w 2 osoby, ale w październiku urodzi się nasz synek, więc pewnie rachunki wzrosną, chociaż nie sądzę, że dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. 150-180. woda i kuchenka na gaz, ogrzewanie w czynszu. 1 telewizor, 2 komputery, stara lodówka, żelazko, czajnik elektryczny, codziennie lub co drugi dzień - pranie. dochodzą jeszcze drobiazgi typu: depilator, maszynka do golenia, zapalarka do gazu, telefon itp. pierdółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio 250zł za 2 miesiące
komputer, dwa telewizory, żarówki energooszczędne, pralka, piekarnik elektr., lodówka, mikrofala, farelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
76 zł za miesiąc, no ale ja oszczędzam :) aha, mam starą 20-letnią lodówkę, która jest pożeraczem prądu :o zamiast piekarnika ( na prąd ) włączam prodiż mam zasadę, że jak wychodzę z jakiegoś pokoju, to automatycznie gaszę światło ( żarówki energooszczędne ) do prasowania najpierw sobie szukuję wszystkie rzeczy ( od 1 kropki do 3 ) a dopiero potem włączam żelazko, zasilanie w radiu, telewizorze, video i komputerze wyłączone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze, ile Wy płacicie???? ja płace na 2 mies ok.76, 80 zł!!! - prywatny budynek, i wcale nie oszczędzam bo raczej sie nie da, przy świeczce nie będe siedzieć, ale sprzęty mamy wszystko klasa energ. A+, strasznei duzo płacicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuuuuzka
My mamy takie głupie raty, ale tak mniej więcej średnia 100-150zł - pralka, komputer, 2 telewizory, zwywarka, piec załączany prądem, piekarnik, żarówki energooszczędne tylko w kuchni, ale kupię więcej, mikrofala. Piorę i zwmywam w miarę możliwości w 2 taryfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
130 zł co 2 m-ce, 2 osoby, mieszkanie 3 pokoje, zmywarka do naczyń, pralka automatyczna, komputer, sprzęt rtv, elektryczny podgrzewacz do wody w kuchni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie tak
JA PŁACE NIECAŁE 100ZŁ.NA DWA MIESIĄCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×