Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile razy robicie pranie w tygodniu

Polecane posty

Gość gość

Rachunek przychodzi za wode i prad ogromny, chyba przez pranie jak teraz mam male dziecko to min. 4-5 razy w tygodniu. Ani prac tego recznie ani duzych rachunkow tez placic sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może warto pomyśleć o zmianie taryfy prądowej i nauczyć się gasić światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piorę codziennie (dzieci w wieku 3 i 5 lat) nawet w niedzielę. wczoraj prałam pościel to pralka szła dwa razy w jednym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 razy w tygodniu 7-9 latka i 2 osoby dorosłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby, 3 razy w tygodniu przeważnie plus raz na 2 tygodnie dodatkowo pościel (2 prania). Pierzemy tylko jak jest taryfa oszczędna i mamy nazbierany pełen bęben (ewentualnie połowę, bo taka funkcja też jest, ale to głównie latem, jak są lżejsze ubrania w użyciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie średnio co drugi dzień, ale wtedy jak wypada "dzień" prania to pralka pierze 1-3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka  w rozbiegach
2 osoby, 2 razy w tygodniu ok 3 prania, czyli ok 6 razy, czasami nawet wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze sie przeciez udac czemu nie! ja tam wierze ze jak sie wie to sie uda :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można prać 3 razy w tygodniu skoro ja np. mam do wyprania(tak segreguję):ciemne,białe,jasne,kolorowe,czerwone(boję się ,że zafarbuje),wełna,jeansy,ręczniki ,pościel.Chętnie posłucham rad ,bo ja już z praniem nie wyrabiam,a moje koleżanki piorą 2 razy w tygodniu.Źle segreguję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7xtydzień. 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 x w miesiącu pościel 1x na 1/2 roku Nie jest drogo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzina 3 osobowa-najczesciej co dwa dni,czasem czesciej jak dochodzi posciel,koce,narzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam czarnych jeansów:) Najwięcej niebieskich :)Zapomniałam dodać ,że jest nas 4,w tym 2 dzieci.Boję się ,że jak dorzucę do prania jeansów jakieś bluzki w podobnym kolorze, to je zniszczę bo bluzki są delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja segreguje w taki sposob:P 1. skarpetki - moje i meza razem 2. majtki, koszulki meza 3. majtki, koszulki moje 4. spodnie wspolnie 5. bluzy, swetry wspólne 5. pościel 6. reczniki Zazwyczaj piore 3-4 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko segreguję wyłacznie wg kolorów - białe, czerwone, szaro-niebiesko-beżowe, granatowo-czarne, ew. beżowo-żółte wychodzi mi 1-2 prania na tydzień nic mi się nie niszczy, wszystko piorę w 40 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrokko
boosz, takie wyliczanie, ja sie nawet nigdy nie zastanawiam nad tym ilerazy piore w ciągu tyg., 1-2 na pewno... ale zcasem piore jeden dzien, i na drugi tez, pralka pełna, a czasem nazbiera sie dopiero po kilku dniach, mam tyle ubran, reczników, scierek i td - ze mogłabym nie prac bardzooo długo. Wiadomo jednak jak jest cały kpl pościlei czy duze reczniki to i 2 razy pod rzad pralk achodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piore 2-4 razy w tygodniu biale kd 60st do 95 a reszta 40-50 st bo jak pioe biale w 40 to wygladaja jak szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7xtydzien , piore min 1x na dzien . Mam do "oprania" 7 osob w tym 2 malych straszliwie brudzacych sie dizeciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrokko
aaa, prz ywiekszej ilosci luda w domu to normalne :) u mnei sa 2 osoby dorosłe, wiadomo, bielizna, koszule jego codziennie, a nie plamimy ubran jak dzieci, wic nie musze prac kilka razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio co drugi dzień (rodzinka 3-osobowa, w tym 1,5 roczny dzieciaczek), ale niektóre rzeczy na szybkim programie piorę, w sumie rachunki za wodę i prąd mam raczej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do segregacji to dziecka kolory, dziecka białe, moje i męża wspólnie białe, kolory i męża czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie i nie wyobrażam sobie jak ktoś pisze ze pierze raz w tyg... chyba że jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też piorę codziennie i nigdy nie napycham bębna po brzegi... jak to ma się wyprac, jak jest ściśnięte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tootsiee
nie wyobrazam sobie prac codziennie, chyba ze piore 2 pary majtek, koszule, ew. bluzke, ..... po co? mam tyle ubrań, recznników i innych rzeczy ze nie musze prac codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, jakbym była sama to pewnie też bym prała raz w tygodniu, ale jak mam małe dziecko, męża, który w pracy ma służbowy strój i po pracy się przebiera co daje samych koszulek już 12 w tygodniu + 7 w których śpi :P to mam raz w tygodniu prać? nie da się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tootsiee
a kto ci kaze raz w tyg.? ja na 2 osoby nie piore raz w tyg., ale te znie codziennie :O 7 kg pralke puszczac z 4 drobnymi rzezcami...idiotyzm jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettabe
to mąż ma tylko 12 koszul ?:D:D aha, chyba ze ! ;) na szczesci emój ma...chyba kilkadziesiat, wiec mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat do pracy ma służbowe koszule i ma ich 5 ;) i akurat ja nie lubię trzymać tydzień brudnych ciuchów w koszu jeśli mogę je wyprać... poza tym to tylko koszule, do tego bielizna, moje ciuchy itp... ja nie piorę codziennie tylko co 2 dni ;) i nie puszczam też napchanej całej pralki, a to czy mam 50 ręczników czy 10 to co za różnica, albo wypiorę je np raz w tygodniu albo po miesiącu puszczę jednego dnia 5 pralek... no chyba, że ktoś napycha na chama całą pralkę, ale ja wolę mieć dobrze uprane rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×