Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

inteligentny dom? opinie wasze

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o budowie domu inteligentnego ma to sens? czy może jest to wymysł dzisiejszego społeczeństwa i moda która za jakiś czas przeminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna561
jak dla mnie to moda która za chwilę przeminie my z mężem też myśleliśmy o budowie takiego domu jednak z braku środków zdecydowaliśmy się na normalny dom jednorodzinny. Na chwilę obecną mąż zdecydował się na podłączenie urządzeń smarthome i nie drogim kosztem mamy w połowie inteligentny dom także nie zdecydowałabym się teraz za budowę takiego domu inteligentnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunieczka
Mi na urodziny mąż kupił detektor wilgotności powietrza teraz mogę kontrolować powietrze w domu. Bardzo jestem mu wdzięczna za ten prezent trafił idealnie zawsze chciałam mieć coś takiego ze względu na nasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia402
ooo właśnie szukałam takich urządzeń tego typu jak w tym sklepie smarthome. Myślę nad zainstalowaniem takich inteligentnych wtyczek z pomiarem energii ma ktoś może podzielcie się opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sareczkaa4411
ja jako takiego inteligentnego domu nie mam ale mam za to zainstalowane urządzenia inteligentne ze smart home np tak inteligentna wtyczka z bardzo fajny gadżet do np odlewania ogródka czy też włącznik dotykowy światła też wszystko sterowane za pomocą pilota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka55
Sterujesz nią ze smartfona przez aplikacje nie jest potrzebny pilot uniwersalny, kupiłam to miesiąc temu ze smarthome24 bo mąż namawiał, przyznam, że miał rację bo ułatwia trochę codziennie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavira11
a czy w tym sklepie smarthome24.pl sa detektory czadu do kupienia? Nie chodzi mi o takie z pierwszej lapanki najtansze tylko drozsze i lepsze bo wiadomo bezpieczenstwo na pierwszym miejscu. PRosze o odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataMaj
Moim zdaniem intelignetny dom to zbyt droga inwestycja i w moim przypadku duzo bardziej skuteczny a przede wszystkim tańszy jest zestaw zdalnego sterowania od JBPartner, gdzie za pomoca jednego urządzenia mogę zarządzać aż 12 urządzeniami jak brama wjazdowa, garażowa, oświetlenie w ogrodze, lampy, silniki itd. Cena jest bardzo przystępna a ja podczas oglądania wieczorem ulubionego serialu nie musze ruszać sie z fotela. Swietna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za w czasu jak budujemy dom to trzeba pomyśleć o klimatyzacji. My zakładaliśmy klimę z firmą http://etp.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morowapanna
My zaczęliśmy wyposażać dom w urządzenia do monitoringu wilgotności i temperatury, a potem siłą rzeczy założyliśmy klimatyzację od http://sklep.kominki-vector.pl, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się nad kupnem mogilnych gniazdek w xlamp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentne domy stają się coraz bardziej popularne. Osobiście mam mieszane uczucia w tym temacie, raczej nie zdecydowałabym się na dom całkowicie zależny od jakiegoś tam systemu. Swoją drogą tutaj jest artykuł na temat http://kobieta.interia.pl/porady/news-marzysz-o-inteligentnym-domu-musisz-to-wiedziec,nId,2437855. Polecam poczytać osobom rozważającym zakup lub budowę takiego mieszkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w inteligentnym domu, którego zautomatyzowaniem zajęła się firma www.bmsinstall.pl i jestem z niego zadowolona. Zautomatyzowanie domu ułatwia życie i poprawia bezpieczeństwo. Jeżeli zastanawiacie się nad inteligentnym domem to polecam wam tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonatyrawa
Warto budować bo taki dom może to jest duży wydatek no ale na pewno jest domem bardzo oszczędnym, a spójrz sobie na dzisiejsze rachunki idą w górę cały czas. My w domu zainstalowaliśmy inteligentną wtyczkę z pomiarem energii ze smarthome24.pl także mam nadzieję że chociaż minimalnie uda nam się zaoszczędzić energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabikossi
Ja odkąd mam rozwiązania inteligentnego domu to rzeczywiście widzę oszczędność. Nie wspominając, że czuję się bezpieczniej, mam monitoring, alarmy. Ja jestem bardzo zadowolony. Kupiłem szkolenie od http://www.smarthomeready.pl/ Potem sam zaprojektowałem i wykonałem instalację, konsultowałem się z ekspertami. Więc już w sumie na etapie wykonania i zaprojektowania instalacji sporo zaoszczędziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujniki ruchu są podstawowym elementem inteligentnego systemu oświetlenia. Ich zastosowanie to nie tylko wygoda i komfort, ale znaczne oszczędności energii elektrycznej, bowiem sensory włączają światło wtedy, kiedy jest potrzebne i wyłączają je, gdy staje się zbędne. Doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej – zwłaszcza w ciągach komunikacyjnych – a także w domach i mieszkaniach prywatnych: w garderobie, piwnicy czy przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W inteligentnym domu nie może zabraknąć dobrej klasy klimatyzacji. Ja u siebie w domu mam super klimę od profesjonalnej firmy http://a-tec.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz ze współpracą z http://pgsystem.pl/ udało mi się stworzyć inteligentny dom. Dzięki połączeniu automatyki domowej z systemem monitoringu osiągnęliśmy pełen sukces, dzięki czemy mój dom jest w zupełności bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyobrażam sobie domu bez wentylacji i klimatyzacji. Dla mnie to jest podstawa... U siebie w domu zamówiłem speców z http://pionis.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biovitka
Wiele mam inteligentnych urzadzeń w domu, a przede wszystkim zaopatrzylem sie w czujniki dymu, czadu i detektor zalania dla bezpieczenstwa mojego i mojej rodziny. Wszystkie te rzeczy kupilem w sklepie smarthome24.pl i jesli jeszcze nie sprawdzaliscie ich oferty a interesuje was koncepcja domu inteligentnego to szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeczkaromecvzka
My właśnie z mężem remontujemy dom po rodzicach także zastanawiamy sie nad zrobieniem z niego domu inteligentnego. Ja jestem sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, bo to stary dom i wiadomo że wiąże się to z bardzo dużymi kosztami. Bardziej interesują mnie właśnie takie urządzenia jak te ze smarthome24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BingoAnn
Na razie to coś rozpatrywane w kategorii luksusu, ale według mnie już niebawem stanie się to standardem. Każdy dom (i mieszkanie) da się zamienić na "inteligentny", bo do tego potrzebny jest odpowiedni system. W Polsce mamy kilku sprzedawców rozwiązań, które automatyzują pół domu. Ja akurat skorzystałam z oferty systemów F&Home (www.facebook.com/FF-Filipowski-Spj-259067074136164/), bo przekonała mnie dożywotnia asysta technika i pomoc w każdym momencie. Do tego to nie tylko fajny gadżet, ale i sposób na oszczędzanie energii elektrycznej i cieplnej w całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu wszystkie sprzęty AGD podłączone są do wi-Fi to bardzo wygodne rozwiązanie, dodatkowo co do wyposażenia polecam zajrzeć na https://stoly-bilardowe.net/ i zastanowić się nad zakupem stołu bilardowego, mozna trochę się zrelaksować i odpocząć od internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×