Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvelajn

Inwest Plan

Polecane posty

Gość evvelajn

Chcę zainwestować oszczędności w mieszkanie. To chyba teraz najlepszy pomysł. Możecie mi podpowiedzieć, w jakiej dzielnicy Warszawy to się najbardziej opłaci? Na chwile obecną podoba nam się inwestycja na Grochowie, ale poznałabym tez inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupowała tam gdzie się podoba, a nie tam co sugerują inni. A Grochów to całkiem dobry wybór, piękny apartamentowiec tam powstaje no i okolica ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, kupuj na Grochowie jak Ci się podoba, w sumie słyszałam ze robią duże tarasy do mieszkań i komórki lokatorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sprawdzić inwestycje deweloperskie Inwestplanu. Nowoczesny apartamentowiec. W dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Blisko są miejsca rozrywki, park jordanowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miejsce bo i dojazd wszędzie dobry, wstępnie oglądaliśmy tam mieszkanka nawet jedno sobie upatrzyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz, ale ta inwestycja powstaje bardzo blisko od planowanej stacji metra „Wiatraczna”. A w odległości jakies 200mjest przystanek tramwajowy i autobusowy no i pętla ZTM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie przejrzałam te różne inwestycje i najbardziej mi się podoba na Włochach ten apartamentowiec podobny do kamiennicy. Brałam pod uwagę komunikację, ceny, otoczenie. Włochy są fajną dzielnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widziałam tą inwestycję, całość wygląda bardzo ładnie. okolica też jest ładna, sporawo zieleni.Ciekawe ile kosztuje metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej widziałam , że mają promocję : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest deweloper, który od lat jest na rynku, myśmy kupili od niego mieszkanie na Grochowie. Jesteśmy zadowoleni, mieszkanie i okolica super. Na prawdę warto spojrzeć w ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerdanka
Jesteśmy na etapie załatwiania kredytu, deweloper pomaga nam na każdym kroku. Ma profesjonalne doradztwo, przeprowadza przez cały proces zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o tej Inwestycj na Nowych Włochach? Tę kamienicę mam na myśli, która jest budowana zgodnie z zaleceniami Konserwatora Zabytków ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy zainteresowani na Norwida 1 na Woli, niedługo rusza przedsprzedaż mieszkań w stylu loftów z panoramicznymi dużymi oknami, ale słyszałam dobre opinie o tej kamienicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramsza
Kamienica na Nowych Włochach jest kameralna, w świetnej lokalizacji, mnie się tez podoba i jesteśmy już na etapie pierwszych rozmów z inwestplanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nas ta inwestycja na Woli zainteresowała, zapowiada się świetnie, tylko ciekawe kiedy ruszy budowa, ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakup własnego mieszkania na Grochowie bo Inwestplan ma ceny przystępne jak na taką lokalizację no i piękne mieszkania z ogromnymi balkonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zainteresowana mieszkaniem od dewelopera o metrażu około 50 metrów z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Nie wiem co robić,bardzo bym chciała kupić mieszkanie na Grochowie,ale troche boje sie zaryzykowac.Mieliscie tez takie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego najbardziej się obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonmgiland2
Bardzo dobrze jest tez inwestować w diamenty a mogą pomóc ci takie firmy jak pollabo pl warto sprawdzić ich ofertę i się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×