Odpowiedz na ten temat

jak czesto zamawiacie jedzenie?

• bytomkaa 2012.11.21 [17:59]
    ostatnio moja tesciowa przyczepila sie ze z mezem za czesto zamawiamy jedzenie. oboje pracujemy i tak sie sklada, ze oboje konczymy prace o 6 wiec nim dotrzemy do domu jest juz 7 i nie zawsze chce nam sie gotowac.3-4 razy w tygodniu zamawiamy wiec jedzenie zeby cos szybko i smacznie zjesc. teraz przez 2 tygodnie byla u nas tesciowa i zaczela nas krytykowac, ze powinnismy wiecej gotowac w domu bo to starata pieniedzy. to nie jest tak, ze my zamawiamy niezdrowe zarcie, pizze czy frytki, zamawiamy gotowe obiady ktore po drodze odbieramy z restauracji. jak to jest u Was? jesli oboje pracujecie to gotujecie po pracy czy wolicie zamowic?
  • bodżenka 2012.11.21 [18:00]
    No my akurat gotujemy ale też czasem zdarzy się coś zamówić (3x w miesiącu?). Generalnie jeśli taki system Wam odpowiada i -jak piszesz- jecie zdrowo i nie byle co, to teściowej nic do tego. Twój cyrk, Twoje małpy, olej wścibską mamusię usmiech.gif
  • bytomkaa 2012.11.21 [18:03]
    moj maz mowi to samo ale zastanawiam sie czy faktycznie my jestesmy tak leniwi czy taki sposob zycia staje sie juz norma. w restauracji z ktorej my bierzemy obiady zazwyczaj sa jeszcze dwie, trzy rodziny ktore tez czekaja na odbior gotowych obiadow i deserow.
  • bodżenka 2012.11.21 [18:15]
    A co za różnica, czy jesteś leniwa czy taki masz styl życia? smiech.gif Pasuje Ci to? Jest smacznie? Nie spłukujesz się? Wszyscy zdrowi, wartości odżywcze w posiłkach są zbilansowane? No to daj spokój i się nie zadręczaj, dzieci (jak mniemam) nie macie, młodzi (jak mniemam smiech.gif ) jesteście - jeszcze się zdążysz nastać przy garach smiech.gif
  • bytomkaa 2012.11.21 [18:25]
    dzieki bodzenkausmiech.gif tez mysle podobnieusmiech.gif
  • bodżenka 2012.11.21 [18:30]
    Nie ma za co oczko.gif Powodzenia usmiech.gif A następnym razem na taką uwagę teściowej odpowiedz: "Mama nawet nie wie, jakie tam mają pyszne pierogi! Zaraz zamówimy i sama mamusia skosztuje i przestanie się dziwić, czemu się tam tak często stołujemy" smiech.gif
    Miłego wieczoru smiech.gif
  • my z mężem również jadamy 2012.11.21 [20:34]
    albo w restauracji albo bierzemy na wynos. Owszem zdarza nam się zamówić pizze raz lub 2 razy w miesiącu jak mamy ochotę akurat na pizzę oczko.gif Jedzenie zamawiamy średnio 4 razy w tygodniu bo oboje pracujemy i w domu jesteśmy kolo 18.00 więc nie chce mi się stać jeszcze przy garach i gotować. Jak czasami mam ochotę akurat coś ugotować to robię najczęściej danie jednogarnkowe typu gulasz, leczo, spaghetti... od razu więcej żeby było na drugi dzień, to wtedy jadamy w domu. Jak nie pracowałam to gotowałam codziennie, teraz jak pracuję nie mam czasu codziennie gotować ani ochoty bo również są inne obowiązki w domu i potrzebujemy oboje z mężem czasu dla siebie i odpoczynku.
  • za 12 min 2012.11.21 [20:40]
    obliczylas ile miesiecznie was kosztuje taki system zywienia?
    bo jezeli np. okaze sie ze to 20% waszych zarobkowto moze faktycznie lepiej to rozwazyc?
  • kjdfn 2012.11.21 [20:41]
    Siedzę w domu smutas.gif to robię obiad codziennie, ale jak dostaję okres i ból jest czasem nie do zniesienia to zamawiam pizzę.
  • za 12 min 2012.11.21 [20:42]
    i pewnie jak wam to pasuje to tesciowa nie ma nic do tego
    Ale np. jak robisz obiad mozesz zrobuic od razu wiecej porcji i zamrozic
    czas gotowania ten sam,a obiad na inne 2 dni masz z glowyoczko.gif
  • samuel_36 2012.11.21 [20:46]
    mieszkam sam, pracuje, wiec zamiawiam bardzo czesto ok 2 razy w tyg, albo kupuje gotowe juz do odgrzania, czasem wchodze do restauracji i biore na wynos, mam malo czasu na gotowanie, raczej tylko w weekendy cos upie**ole na cieplo
    http://images38.fotosik.pl/1731/d38e41831ad2d 75d.jpg
  • do TAMIRRA 2012.11.21 [20:48]
    samuelu masz kobietę?
  • lenie !!! 2012.11.21 [21:20]
    co za baby? co sie z wami stało?
  • jagoda369 2012.11.21 [21:42]
    srednio 1x w tyg pizze ktora uwielbiam , ale ubolewam , ze samej nie chce mi sie piec.
    1 1 Napisane przez Jennifer8787** "Mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać" http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA
  • nigdy, a tez pracuje i jeszcze 2012.11.22 [08:24]
    studiuje. Po prostu czasem nie ma obiadu.
  • Potwór z bagien 2012.11.22 [08:26]
    Wasze życie - Wasza kasa -Wasza sprawa oczko.gif
    I nie ważne czy zamawiacie z czystego lenistwa czy z natłoku zajęć.
    Teściową masz się przejmować smiech.gif ?
    Ja mimo że pracuję to lubię gotować.Obiadów nie zamawiam ,ale czasami zamawiam pizze czy kebaba na kolację.
  • kurnik__ 2012.11.22 [14:36]
    Rzadko zamawiam jedzenie w restauracji bo mnie na taka przyjemnosc nie stac. smutas.gif
  • kamelia majowa 2012.11.22 [15:48]
    jak najdzie mnie ochota na pizzę - akurat jedną konkretną z jednej konkretnej pizzerii, czyli w ostatnim roku ze 4 razy
    wychodzi raz na 3 miesiące
    najbardziej lubię jeść w domu domowe jedzenie
  • poliki 2013.02.22 [00:33]
    Doskonała żywność z Polski, a potwierdzeniem może być fakt, że producenci żywności z Polski Wschodniej byli na SIAL MIDDLE EAST - targach w Abu Dhabi (ZEA) podczas misji gospodarczej sektora spożywczego. Brawo!
    http://whyeasternpoland.eu/aktualnosci/aktual nosci-493/aktualnosci-494/producenci-zywnosci-z-polski-wscho dniej-na-sial-middle-east
  • trochę smutna m 2013.02.22 [13:19]
    lenie !! studiujące i pracujące na pełny etat kobiety nazywasz leniami? Zastanów się najpierw jak coś napiszesz! Powiedział co wiedział.
  • no i my.... 2013.02.22 [16:05]
    U nas w pobliskim barze mlecznym obiad dwudaniowy dla jednej osoby to koszt około 12 zł, w tym jest mięso, surówka, ziemniaki i pyszna zupa.
    2 osoby, 5 x w tygodniu to koszt około 480 zł miesięcznie, uznaliśmy, że to sporo i jemy to góra 2-3 razy w tygodniu, a w pozostałe dni gotujemy sami
  • czytam bo lubię 2013.02.22 [16:08]
    My z męzem pracujemy, tylko ze ja zazwyczaj jestem w domu ok 16 a mąż o 18. Obiad jest codziennie, przecież dziecko też musi cos jeść. Zamawiamy max 2 razy w miesiącu.
  • Piękna do wiosny kg w dół 2013.02.22 [16:27]
    Bardzo rzadko coś zamawiamy. Wolimy jeść domowe "sprawdzone" jedzenie, kiedy wiemy co w nim jest, itp. Może to wynika z kilku przykrych wypadków, gdy w zamawianym jedzonku znaleźliśmy różne cuda... ;/
    Pizze robimy sami, hamburgery sami, chińskie sami. Trochę się człowiek narobi, ale przynajmniej wie co je.
  • może... 2013.02.22 [17:22]
    średnio może raz w tygodniu zamawiamy bądź kupujemy gotowce, powody są dwa:
    po pierwsze kasa - gotowanie w domu wychodzi o niebo taniej;
    po drugie - jak juz było powiedziane - jak ugotujesz sama to wiesz co jesz oczko.gif
    pamiętaj!!!! nie kradnij - władza nie znosi konkurencji http://piekielnie.blogspot.com/
  • i90ik90k0[ 2013.02.22 [17:26]
    okaze sie ze to 20% waszych zarobkowto moze faktycznie lepiej to rozwazyc?
    A niby ile mieliby przeznaczac na jedzenie 5% pensji?? Ja wydaje na jedzenie spokojnie 25% zarobkow, w koncu to paliwo, ktore pozwala mi funkcjonowac i dodaje energii.
  • jo0ann_a 2013.03.29 [12:23]
    ja ostatnio odkryłam fajny serwis przez który można zamówić jedzenie http://www.skubacz.pl/ - szeroki wybór restauracji i rodzajów kuchni, można przeglądać aktualne promocje i nie trzeba się rejestrować
  • anija21 2013.04.08 [09:42]
    Ja zamawiam coś do jedzenia 2 razy w miesiącu jak mam smak na pizze dobrą lub nie chce mi się robic tortili.
    http://www.ja-gotuje.pl/ - gotuj z nami pyszne dania.
  • Pani od ciasta 2013.04.08 [14:08]
    A ja raz pracuję, raz nie
    ale zawsze gotuję i piekę. Uwielbiam upichcić coś dobrego, uwielbiam jak moja rodzina pałaszuje zadowolona moje ciasta - a te kupne są horrendalnie drogie i przez to często długo leżą w sklepach i są stare, można się zatruć.
    W wakacje zdarzało nam się nad morzem zamówić pizze, a generalnie sama ją robię.
    Gdy nie mam obiadu jemy sadzone z ryżem albo parówki w cieście
  • gość 2013.11.22 [15:33]
    Mi się dość często zdarza zamawiać jedzenie do domu, wiem, że nie jest to super zdrowe, ale co zrobić, lepiej zamówić niż nie jeść w ogóle obiadów. Zamawiam najczęściej u nich: http://ostojacatering.com.pl/. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.
  • gość 2014.06.12 [13:18]
    Ja zamawiam jedzenie przez internet jak nie mam czasu na gotowanie.Znam fajny serwis Bistro24.Mogę wybrać rodzaj kuchni na który mam ochotę bądz konkretną restaurację.Jak dla mnie szybko i smacznie.
  • kkoperkowa 2014.06.20 [10:38]
    Zgadzam się, u nich obiadki dokładnie jak domowe. Ja wczoraj zamówiłam bo miałam niespodziewanych gości po procesji i się okazało, że załapałam się do konkursu http://promocja.bistro24.pl/ Fajnie będzie wygrać lunch na cały tydzień usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...