Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie znam się totalnie

JAK DŁUGO trwa ocieplenie domu?

Polecane posty

Gość nie znam się totalnie

Ocieplamy w tym domu 2-pietrowy domek jednorodzinny i już mi niedobrze, jak sobie pomyślę, że znowu rozpierdziel będzie nie wiadomo, jak długo :O Ktoś z Was ocieplał? Ile trwa zdarcie starego tynku, ocieplenie i położenie nowego tynku/płyt? Da się to zrobić np. w miesiąc czy to nierealne? Dom ma 2 pietra i pow. ok. 250 m2 Można zacząć roboty już w kwietniu, czy jeszcze za zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
to zależy od ekipy wpisz zlecenie na oferia.pl może? tylko szczegółowo opisz, o co chodzi ja tak znalazłam kilka ekip do remontów, porównałam ich wymagania finansowe, czas wykonania itp. zedrzeć można nawet w środku zimy, ale tynkować tylko, gdy nie będzie mrozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się totalnie
no właśnie ekipę już mamy. Zastanawiam się mniej więcej standardowo, jak to długo trwa, wiem, że to zależy od liczby osób, powierzchni domu itd. Ale po prostu chciałam chyba usłyszeć, ze krótko i szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
zadzwoń do tego "fachowca" i zapytaj u mnie zdzieranie tynku akrylowego i styropianu trwało 2 dni, w ekipie było 5 robotników, którym raczej się nie spieszyło o tynkowaniu nic nie wiem, bo mam teraz elewację drewnianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od ekipy u mojej cioci to trwało około 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się totalnie
Aaa no to spoko, nie jest tak tragicznie jak się uwiną w 3 tygodnie będę przeszczęśliwa :) Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinapp
to zależy też od pogody, chociaż już i tak jest na plusie, więc spokojnie, ale spokojnie na pewno szybko :) tylko macie już materiał bo my najpierw ogarnęliśmy ekipę, a potem mąż zamawiał styropian, bo co prawda miał być pomarańczowy w kropki, bo jest dobrej jakości, ale materiał braliśmy w drugiej kolejności, bo np nasi znajomi umawiali się z fachowcami z 3 miesięcznym wyprzedzeniem! u nas na szczęście szybciej poszło. i tak jak dziewczyny piszą u nas ok. tygodnia to trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wielkości domu, logistyki i firmy. My ocieplaliśmy 2 pietrowy dom, materiały policzyła nam firma http://www.pbhcezar.pl/ - były wcześniej przygotowane, rusztowania zamówione, sama robocizna pochłonęła miesiąc, ale to licząc ze wszystkim. Nie zależało nam tak na czasie, bo umówiliśmy się od całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie robienie docieplenia trwało miesiąc. Fakt, że chcieliśmy, aby było to zrobione dokładnie i ładnie. Wszystko zależy faktycznie od ekipy. Ważne jest, aby miała dobry sprzęt, w tym rusztowania. Ja zamawiałem elewacyjne w http://euro-rusztowania.pl/ bo firma nie miała odpowiedniej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkur5
Wszystko zależy od majstra który to robi. Są tacy którzy naprawdę szybko potrafią się z tym uwinąć, bo dla nich czas to pieniądz. A są tacy którym zajmuje to niesamowitą ilość czasu. Dodam od siebie, że szybką metodą ocieplenia budynku jest izolacja natryskowa. Pod tym linkiem http://izolacje-natryskowe.com/znajdziesz specyfikacje techniczną tej metody. Montaż jest kilka razy szybszy od styropianu. Metoda ta posiada też lepsze właściwości izolacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parkur6
Wszystko zależy od majstra który to robi. Są tacy którzy naprawdę szybko potrafią się z tym uwinąć, bo dla nich czas to pieniądz. A są tacy którym zajmuje to niesamowitą ilość czasu. Dodam od siebie, że szybką metodą ocieplenia budynku jest izolacja natryskowa. Pod tym linkiem http://izolacje-natryskowe.com/ znajdziesz specyfikacje techniczną tej metody. Montaż jest kilka razy szybszy od styropianu. Metoda ta posiada też lepsze właściwości izolacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas był nadzór nad ocieplaniem i materiały od http://estyropian.pl - nie było tak źle, jak myslałam, nawet można powiedziec ze sprawnie poszło. w takich kwestiach wszystko ma wpływ, powierzchnia domu, mateiały, metoda itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocieplenie domu trwa przeważnie kilka tygodni. Kwestia wielkości domu, technologii oraz firmy. Kwestia również wynajęcia rusztowań. Np. w http://euro-rusztowania.pl/ są dobre – nie każdego stać, aby mieć własne, a nie każda firma też możliwości techniczne, aby sobie poradzić w pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21231231
W takich sprawach, polecał bym się skontaktować z jakaś firmą budowlaną, polecam sprawdzić tutajhttp://docieplenia-poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od stanu budynku oraz od tego w jaki sposób firma, której zlecisz prace budowlane się uwinie. Ja prosiłam o pomoc http://www.zuw-walawski.pl/ i sobie bardzo chwalę. Powiem tak, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło…nie bój się znów prac remontowych, bo tot tylko służy ogólnemu dobru na przyszłość, a trochę bałaganu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna123
u nas ocieplenie domu trwało ok 2-3 tygodnie. Mieliśmy ekipę z polecania (wcześniej docieplali u sąsiadów) bardzo sprawni! Jakby ktoś chciał namiar, to zapraszam na priv. Postawiliśmy na markowe materiały, cały system od polskiego producenta Termo Organiki. W domu ciepło, a rachunki niższe prawie o połowę, czego chcieć więcej?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to opłaca się izolacją natryskowa pianką PUR. Mam to założone na poddaszu przez firmę z portalu www.ekopur-system.pl. Oni są dokładnie z Myszkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Dobre właściwości ma pianka poliuretanowa jaką oferują na stronie www.ekopur-system.pl . Ich polecam, bo robili izolację u mojej mamy i naprawdę niebo a ziemia, jak było a jak teraz jest jeśli chodzi o ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybka robota. Przynajmniej u mnie nie trwało to długo. Ocieplała mi firma z Suwałk, cels, super wyszło, teraz mam cieplutko i dodatkowo cicho, fajnie to wygłuszyło całe pomieszczenie. Panowie robią to profesjonalnie i skutecznie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostek_pok
Ocieplałem z firmą cels, jeden dzień i gotowe. do tego profesjonalne podejście i fachowa ekipa. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, pytanie czy rusztowania masz wynajęte czy swoje? Zastanawiam się nad wynajmem sprzętu budowlanego w tym również rusztowania i musze obliczyć ile to wszystko potrwa. Z tego co widzę to http://www.ramirent.pl/ ma bardzo ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna255
też korzystałam z usług cels przy ocieplaniu domu. polecam. szybko, sprawnie i skutecznie. mam ciepło, nie przewiewa nic, a ostatnie wichury były prawdziwym testem ;-) nic nie wiało na poddaszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa222
Cels? dzięki za podpowiedź, przyznam, że nie słyszałam o nich, poszukam info o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna255
cels to dawna firma magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona29
dołączę się i ja do fanów cels ;) naprawdę firma godna polecenia. miałam wcześniej inną ekipę, syf totalny zostawili, babrali się przy robocie, myslałam, że nigdy nie skończą. pozbyłam się ich i po przeczytaniu wielu opinii dogadałam się z CELSem, to są fachowcy - szybko, czysto i sprawnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa222
odbyłam spotkanie z panem z cels i faktycznie - konkretne i profesjonalne podejście, ale bez traktowania mnie z góry itp. Pan fajnie doradził, opowiedział i wyjasnił jak to wylgąda z ta pianką. dzięki za polecenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_kulka
do ocieplenia to polecam tylko piankę. taka pianka natryskowa dotrze w każdy zakamarek, dokłądnie wszystko uszczelniając. ocieplałam pianką swoje poddasze i z firmą cels z suwałk, na ich stronie zjadziesz wszystkie info i opis pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina244
osobiście u siebie nie ocieplałam, ale znajomi też korzystali z cels i też są bardzo zadowoleni, dużo ludzi teraz ich poleca, same dobre opinie słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość122
patrzyłam u nich na stronie - jest tam kilka nazwisk podanych w kontakcie - z kim mieliście kontakt? czy każdy z nich jest tym profesjonalistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×