Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kassjopea

jak dobrać ławę do kompletu wypoczynkowego - prosze o rade!!!!!

Polecane posty

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19840318 kupiłam wypoczynek sofę rozkładaną + 2 fotele co prawda nie w IKEI, ale nie dysponuje zdjęciem tego co kupiłam wiec wklejam to bo jest b. podobne takie własnie prostokątne proste meble mam pytanie - czy może do tego być ława owalna? bo mam owalną ławę ale wszedzie w sklepach przy tego typu wypoczynach stały kompletnie niepraktyczne kwadratowe ławy, takie nizutkie że chyba by klęczec przy nich trzeba wiec ja myslę, że z tą owalna bedzie ok, ale chciałabym żeby ktoś się wypowiedział bo moze to jakieś straszne faux pas przeciwko dobremu stylowi??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też długo szukałam ławy do swojego wypoczynku bo wszystkie były za niskie a ja chciałam min. wysokośc 60 cm i dostałam w sklepie internetowym szklaną ławę i bardzo łądna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Komplet wypoczynkowy masz, ławę też, postawiłas jedno obok drugiego i co ? Czemu pytasz ? Bo Ci nie pasuje, prawda ? Mi też by nie pasowało. Ława powinna być prostokątna lub kwadratowa, dopuszczam koło, ale nie każdą okrągłą ławę. Co do dobrego stylu, to się nie wypowiem, przecież w pokoju nie tylko ława stoi i kanapy. Więc być może pozostałe meble wytłumaczyłyby obecność tej owalnej ławy, ale nic o tym nie piszesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to będzie pasować, ale nie wiem na 100% bo na wypoczynek musze czekac do stycznia pytam bo to forum i chciałabym poznac zdanie innych osób co do mebli to ten sam styl co ława olcha miodowa, nie wiem jak mam okresliś styl, ale nie sa to napewno super nowoczesne kanciaste meble takie co by pasowały do kanciastej ławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mamy bajkopletkę co chyba
bo ława powinna być niziutka-wysokie to są stoły, a stół przy wypoczynku to jak świni siodło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi widziałes moja ławę że się wypowiadasz? jest to NISKA ława a nie stół ale nie nonsensownie niska, jak te w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
Kassjo, ja nie o kolorze ( choć to też istotne ) ale o formie. Jeśli ława ma " gięte " nogi i " ozdoby " to raczej nie będzie pasowała. Są takie meble, które trudno określić, jakie są, są często nijakie. A te kanapy są właśnie " jakieś " , proste, kubistyczne. A kolor tej kanapy i foteli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma zadnych ozdób ani żłobień, blat i nogi proste kolor kanapy i foteli - kawa z mlekiem kurka wodna, szukam czegoś żeby wkleic i pokazac ale nie znajduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidlanka
No to powinno być nieźle :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra115
ja idealna ława znalazlam w caya design. Zalezalo mi na czyms nowoczesnym i klasycznym w jednym. Swietnie pasuje do salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Origa90
Wydaje mi się że warto zasugerować się tym artykułem - domenysklep.pl/dom-i-wnetrza/lawostol-do-salonu-drewniany-czy-z-tworzywa/ przy wyborze ławy do kompletu wypoczynkowego. Polecają całkiem ciekawe sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola974
Stałam przed podobnym dylematem i znalazłam firmę w Łodzi, która wykonuje różnego rodzaju ławy i stoły na zamówienie. Dostępne są różne gatunki drewna i kolory. Ja zamówiłam okrągłą ławę z drewna dębowego, o średnicy 100cm, malowaną białą bejcą z widocznym usłojeniem, w takim stylu jak w linku poniżej: http://www.mebledrewniane.eu/obiekt.php?id=787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazwa5
Najlepiej i najprościej będzie wybrać się do jakiegoś sklepu meblowego i pooglądać kolekcję, chociażby w takim meblo dom II z mojej okolicy mają bardzo duży wybór ciekawych mebli i na pewno, coś wybierzesz do swojego wypoczynku, sklep stacjonarny mają na Armii Krajowej 24 w Rzeszowie, a tutaj link do sklepu internetowego: https://meble-do.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukałam dobrej ławy do salonu. Odpowiednia kupiłam w salonie halmara w Stalowej Woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z czego wybierać jeśli chodzi o ławy do salonu w sklepie Edinos. Dokładnie tutaj masz całą kategorię ław u nich – edinos.pl/lawy-orzech. Mi się bardzo dobrze sprawdza ława z funkcją stołu, jest rozkładana, regulowana także jak chcemy to na co dzień nam służy za normalny mały stolik kawowy, a jak jest więcej gości to wtedy rozkładamy i idealnie się kilka osób przy takim stole zmieści – funkcjonalne 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

U nas doskonale sprawdza się rozkładana ława firmy Bomarmeble. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ na co dzień mamy trochę mało miejsca, więc wtedy możemy złożyć ławę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorootka121

Ja mam dosyć wysoką sofę, znalazłam ją na scandicsofa.pl, jest na drewnianych nóżkach. Jest śliczna. Nie miałam problemu z dobraniem do niej ławy. Postawiłam na ławostół i teraz nie mam problemu z przyjmowaniem gości. Wszyscy się mieszą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Wielko

Akurat u mnie w salonie jest ława rozkładana zamówiłam pierwszy raz przez internet ciekawostki.bydgoszcz.pl do wyboru szerokości , wielkości coś dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×