Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWAZDRZZEWA

JAK ODNOWIC STARE BETONOWE SCHODY ZEWNĘTRZNE ?

Polecane posty

Gość EWAZDRZZEWA

TANIK KOSZTEM , BEZ WYKŁADANIA PŁYTKAMI. CHODZI MI O JAKIEŚ FARBY DO BETONU CZY COŚ , MOŻE MACIE JAKI POMYSŁ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, mysle, ze betonowe schody to juz przeszlosc, nikt takich nie robi, osobiscie to polecalabym schodu stalowe, co stakiego jak tutaj www.k-o.com.pl moj sasiad takie zrobil i wygladaja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imi25
Fajnie jest zrobić sobie na przykład okładzinę z płyt granitowych, które moim zdaniem są mega estetyczne i praktyczne przede wszystkim. Coś takiego mi się super podoba: http://dario-stone.pl/realizacje/schody/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej - pomalowac, ja pomalowalam podloge i schody w piwnicy na jasny granat farba do betonu (spytaj w marketach budowlanych , sa, nie pamietam nazwy) akurat mi pasowało. trzyma sie juz kilka lat, ale z kolorami na zewnatrz to troche ryzykowne, trzeba dobrze przemyslec,zeby nie wygladało tandetnie. Jak masz np dom w starym stylu, np z okiennicami czy okiennymi ramami granatowymi, tez by ci pasowalo. Znajoma z kolei pomalowala stare zniszczone elementy betonowe w ogrodku na naturalny kolor betonu i wyszlo ok. Wychodzi b tanio, farba wydajna, ale jak sie zabrudzisz, mogiła, nie zmyjesz :), bardzo trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusz2001
Ja skłaniałbym się przy schodach blokowych marki poz bruk. Złożylem zamówienie rok temu w kolorze bazaltu.Jestem z nich zadowolony ze względu na bardzo wysoką trwałością m. in. na obciążenia statyczne. Przede wszystkim ja w domu mam małe dzieci a te schody oferują antypoślizgowość dzięki czemu jestem bezpieczny o zdrowie moich dzieci.Przede wszystkim są również w różnych wariantach kolorystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też obłożyć je drewnianymi nakładkami choć to rozwiązanie lepiej sprawdzi się raczej wewnątrz. Dla mnie taką usługę wykonywała firma www.zakki-schody.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tandeta

same reklamy tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Kopacz

Farba do betonu da radę bizidesign.pl zainwestowałem , jestem szczerze zaskoczony efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×