Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bndfaE

Jak robicie koktajle z owocow...

Polecane posty

Gość bndfaE

co dodajecie do owocow: mleko , smietane, czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pracowalam w barze ze smoothies i swieżymi koktajlami w londynie wiec moge i cos poweidziec na ten temat (haha ale ze mnie specjalistka) Do blendera wlewasz sok owocowy (pomarańczowy, jablkowy itp.) dodajesz kostki lodu i świeże lub mrożone owoce i miksujsz, smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net-ar
w blenderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do net-ar pytanie
nie brzmiało w CZYM ROBICIE tylko co DODAJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam do blendera owoce < najlepiej truskawki , maliny , jagody> troche cukru i miksuje na miazgę . Następnie wlewam maślankę i szklanke mleka. Miksuję , chlodzę ... :) i pije z przyjemnością . Z samej maslanki koktajl jest za gęsty stąd dodatek mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrzucam owoce np. banany zalewam je kefirem i dodaję cukier według własego uznania :) a na koniec dodaje odrobine czekolady i mam koktajl czekoladowo bananow... wsadzam do lodówki i mmmm... pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechlak
aaale mi smaka narobiłyście!:D Ja jeszcze mięte dodaję, i miksuję ją na początku razem z kilkoma owocami, Potem dodaję reszte owoców, cukier, potem maślankę i mleko....i duuużo lodu w dzień taki jak dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
ja miksuję kefir z owockami, najlpeiej truskawami i schładzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alezzzmmmzzzmmm
a jak sie nie ma blendera to jak mozna robic koktajl?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alezzzmmmzzzmmm
nikt mi nie doradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alezzzmmmzzzmmm
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechlak
a mikser masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
ja robie bananowy,jagodowy,truskawkowy,porzeczkowy w zaleznosci jakie owoce sa w sezonie.nadaja sie rowniez mrozone ale trzeba je wczesniej przelac woda.robie na jogurcie naturalnym no i cukier oczywiscie.do bananowego wciskam troche cytryny zeby nie zrobil sie ciemny. a bananowy lub truskawkowy to nawet widelcem owoce i pozniej mikserem potraktuj jesli nie masz blendera.a jesli nawet nie masz miksera to wlej do sloika i wstrzachaj jak shakerem.efekt moze nie taki sam ale smak podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zalewam owoce mlekiem uht dodaje cukier i jest mniam.oczywiscie miksuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w szejkerze, wrzucam truskawki albo maliny mozna jakieś inne miekkie owoce i dodaje cukier waniliowy, cukier zwykly i kefir,trzepie (bez głupich skojarzeń!) :P i mam gotowy koktajl,sycący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Ja robię bardzo podobnie :) też zawsze cukier waniliowy dodaje do takiej mieszanki, nadaje on specyficzniej smaku. Ostatnio moja znajoma też przygotowała drink z truskawek świeżych, mrożonych jabłek pomarańczy, dodała sok z grejpfruta i płatki owsiane. Bez nabiału pożywny koktajl. Fajna sporawa na śniadanie latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię podobnie
ale troszkę inaczej owocowo-mleczne: owoce, cukier, mleko i koniecznie jogurt naturalny (najlepiej grecki) daje on taki miły posmak i aksamitność owocowe : zamrozone banany+ owoce inne (np maliny, truskawki) + ewentualnie miód i sok z cytryny (gdy nie mam zamrożonych bananów daję lód) polecam też na upały takiego zamrożonego banana zmiksować z lodami śmietankowymi, albo czekoladowymi i zaparzoną kawą - mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaOLAoleczka
a ja w taki dzien ja dzis to wole herbate. ziiiiimno. ale na upaly robie dzieciakom koktajl z malin bananow i truskawek starszy syn lubi jagody zalewamy mlekiem lyzke cukru i robimy łuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu blenderem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
A dodajecie czasami do swoich mrożonych owocowych koktajli jakiś likier alkoholowy, albo rum, malibu? ;) Ja zastanawiam się czy nie poeksperymentować latem. Mój kolega raz zrobiła z mrożonych truskawek i dodał do blendera troszkę zmrożonej wódki i red bulla i wyszedł niesamowity mus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie daję mleka
ani żadnych innych jogurtów czy maślanek, tylko wodę mineralną. Z alkoholu tylko zimną wódkę lub białe wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uewrbgr
ja robie z roznych owocow, chyba wszystkie byly juz tu wymienione, dodaje alebo kefir albo jogurt naturalny, a w zimie robie z owocow z puszki, glownie z brzoskwin. Cala puszke, razem z syropem miksuje i dodaje kubek (duzy) jogurtu naturalnego. Pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikablue
moj chlop od lat na sniadanie robi sobie taki koktajl: mleko,czekolada w proszku instant,banan i jajko surowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje kefir, jogurt, maslanke albo sok. Jesli robie sobie koktajl na deser, to daje lody waniliowe :D Lubie koktajl z brzoskwini i mango, z kefirem, ze szczypta cynamonu :) Truskawki, borowki, maliny, jezyny i kefir. Albo bzoskwinie, truskawki, banan i sok pomaranczowy. I wiem ze to brzmi paskudnie, ale... daje dojrzale awokado, mrozone maliny, sok z malin i sok pomaranczowy. Pycha :D W lecie robie margarity o smaku mango. Mango, sok z limonki, tequila, likier Triple Sec i duzo lodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaa123
trzeba ten cukier wszedzie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
ja uwielbiam koktajle z owocami, ciekawy pomysł na to surowe jajko nigdy w ten sposób nie robiłam. Jeśli chodzi o alkoholowe to bardzo dobry jest poncz z truskawek pomarańczy rumu i wina oraz soku grejpfrutowego :)) Ostatnio też próbowałam Frozen fruit margarita w jednym koktajl barze le scandale na krakowskim Kazimierzu. Też dobre, na letni wieczór idealne - owocowe i mocno zmrożone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek wrzucam do miksera warzywa liściaste, np jarmuż Następnie zalewam sokiem i miksuje dzięki temu w smoothie nie mamy kawałków liści tylko drobny mus na końcu dodaję resztę owoców. Polecam obejrzeć ten filmik, wszystko jest tu pokazane krok po kroku. https://www.youtube.com/watch?v=Nh4v6QyByYw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×