Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekarnik

jak wyczyścić lustrzane drzwi piekarnika??

Polecane posty

Gość piekarnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarnik
zatłuszczone bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarnik
jak Wy czyścicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marada4
ja wyczyscilam plynem do mycia naczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekarnik
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marada4
sprobuj bo mi fajnie wyczyscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Płynem do naczyń ,wodą z octem a na bieżąco przecieram wilgotną ściereczką z mikrofibry ,kupioną w lidlu do mycia okien za 7zł,tak tez myję okna-zadnych smug i mazajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gości
Zamoczyłam sciereczke w wodzie z dodatkiem octu i przetarłam drzwiczki. Potem (jeszcze mokre) drzwiczki wytarlam ręcznikiem papierowym. Usunęło wszystkie smugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jezeli drzwi sa podwojne I do srodka dostal sie tluszcz? Takie tutaj robia. Moja znajoma probowala je rozebrac aby dostac sie do srodka, ale czesc szkla jej peklo, I teraz ma uszkodzony piekarnik. Z tego co widze, to ludzie na ogol zostawiaja do zmiany kuchenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoiAlbinoi
Jak drzwi są podwójne, to zazwyczaj da się je zdemontować. Wiadomo – wszystko z umiarem, delikatnie! :P Ja też mam takie podwójne i jak odkręcę 2 śrubki, to mogę umyć szybę w środku. A myję wodą z płynem i ściereczką z mikrofibry York – kupiłam w czteropaku, więc mam na zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do czyszczenia takich rzeczy też czasem używam sody oczyszczonej, ale ocet też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pryskam pianką do czyszczenia piekarników a potem wycieram ręcznikiem papierowym.Czasami rozkręcam szyby i myję plynem do naczyń.A szyby w kominkach czy kozach wystarczy przetrzeć wilgotną gazetą z odrobiną popiołu .Potem przetrzeć na czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

U mnie super zeszło po przeczyszczeniu szmatką z płynem do naczyń. Wyczyściłam powierzchnię wodą i na końcu do sucha przecierałam ręcznikiem. Zostało w niektórych miejscach smug, więc lekko zmoczyłam to miejsce i wypolerowałam do sucha. Pięknie dziękuję za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×