Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwinka2.4.

Jak wytępić nieprzyjemny zapach z mieszkania!!!!!!!

Polecane posty

Gość Malwinka2.4.

Powiedzcie jeśli wiecie jak mam zlikwidować nieprzyjemny zapach z mieszkania.W domu zawsze mam porządek,wietrzę go kilkanaście razy dziennie,kurze ścieram codziennie,a mimo wszystko jak wchodzę z dworu do domu to wciąż czuję jakiś taki niemiły zapach.To nie jest jakiś obrzydliwy smród,tylko coś co mnie w nos kłuje.Wkurza mnie to,bo nie wiem czy czują to osoby które do mnie przychodzą.CZY ZNA KTOŚ JAKIŚ SKUTECZNY ODŚWIEŻACZ LUB SPECJALNY ŚRODEK ABY W MIESZKANIU PANOWAŁ ŚWIEŻY ZAPACH 24/h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu kup odswiezacz.taki do gniazdka zeby zapach sam sie ulatnial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadzidełka są skuteczne
na ten problem w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotka
może masz kota?obecność kota mimo czystości daje niemiłe wrażenia węchowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idz po egzorcyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota nie blekocz
mam dwa koty i żadnych zapachów z nimi związanych nie wyczujesz, musisz wiedzieć, że jak się ma kota, to kuwetę trzeba mieć, dobry żwirek i teraz najważniejsze, TRZEBA TE KUWETĘ CZYŚCIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota nie blekocz
mam dwa koty i żadnych zapachów z nimi związanych nie wyczujesz, musisz wiedzieć, że jak się ma kota, to kuwetę trzeba mieć, dobry żwirek i teraz najważniejsze, TRZEBA TE KUWETĘ CZYŚCIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotka
jak są niewykastrowane to śmierdzi i można trochę grzeczniej prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota nie blekocz
nie śmierdzi mam niewykastrowanego kocura i kotkę :D Moje koty nie znaczą terenu, załatwiaja sie tylko do kuwety, maja dwie, do jednej sikają a do drugiej robia kupy. Przepraszam jeśli Cię uraziłam, ale denerwuje mnie takie uogólnianie, nie w każdym domu gdzie są koty, smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotka
niestety tam gdzie są niewykastrowane koty czuć specyficznie i nie powiesz mi że nie bo ty masz te koty w domu a ja nie i w takim mieszkaniu czuje koty-tu nie chodzi o sikanie tylko wydzielinę z wiadomo czego u kota to ona daje ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekota nie blekocz
no jasne, ty wiesz lepiej :P Jak mówie, że nie śmierdzi, to nie śmierdzi, stosuję dobry żwirek do kuwety, który skutecznie niweluje kocie zapachy, jak czyszczę kuwetę, to czuje zapach świeżego drewna. Jak masz koty, to moge Ci go polecić. Mała reklama Cats Best Eco Plus - żwirek dla kotów - 3 razy bardziej wydajny niż inne żwirki - jedyny żwirek zbrylający na rynku, który można usuwać do toalety - pochłania nawet wyjątkowo silne kocie zapachy - kompostowaIny - w 100% ulega biodegradacji - wyprodukowany z czystych włókien roślinnych - sprawdzony pod względem jakości A tak wogóle to założycielka tego topiku nie ma chyba ochoty wczytywac sie w nasz spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda, zadbany zdrowy kot nie śmierdzi, oczywiście zakładam, że kocur nie znaczy terenu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotka
nie chodzi o kota bo rzeczywiście są to zwierzęta bezzapachowe ale o mieszkanie-śmierdzi jak cholera chyba że kot jeszcze mlody jest tzn.nie ma jeszcze roku,śmierdzi i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorciaa
u mnie w domu każdy pokój ma swój indywidualny i raczej nieprzyjemny zapach prawdopodobnie pochodzący do właściciela, bo każdy jakiś tam zapach wydziela i mimo, że dbam o higienę oraz wietrze pokoje to te zapachy są wszechobecne, stosowanie odświerzaczy nic nie daje bo nie usuwa nieprzyjemniego zapachu ale się z nim łaczy i powstaje okropna mieszanka, musi być na to inny sposób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle
Polecam Oust, nie tylko odświeza powietrze ale i neutralizuje brzydkie zapachy. Jets nieco droższy od innych odświezaczy (ok 7zł) ale o wiele skuteczniejszy (wystarczy lekko psiknąć w jednym miejscu a zapach rozchodzi sie po całym mieszkaniu) i znacznie wydajnieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć miałem taki sam problem w żaden sposób nie mogłem pozbyć się zapachu papierosów ... Jedynym skutecznym środkiem jaki zastosowałem a zaznaczam było ich wiele był http://izi.sklep.pl/aromx-60-0-95-l-swish ,id1049.html . Preparat zwalczył wszystkie nieprzyjemne zapachy z którymi nie mogłem się uporać . Jest bardzo ekonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydki zapach może być spowodowany bardzo wieloma czynnikami. Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu http://zdrowepowietrze.pl/. Sprzedawany przez nas oczyszczacz I jonizator powietrza oczyści powietrze z wszelkich brzydkich zapachów, pomoże usunąć alergeny, wierusy, grzyby I wilgość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat założony by spamować reklamami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprościej pozbyć się brzydkiego zapachu zamawiając usługę ozonowania: www.airozone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ozonowanie skutecznie usunie wszelkie nieprzyjemne zapachy. Posprawdzaj naroża pokoju, może gdzieś jest wilgotno i być może rozwija się grzyb. Nieprzyjemny zapach może się wydzielać również z wykładziny / dywanu, mebli, kanapy. Aby pozbyć się skutecznie pozostaje nic innego jak ozonowanie mieszkania jest już dużo firm które się tym zajmują, poszukaj w swojej okolicy, o ozonowaniu poczytaj sobie tutaj http://airozon.pl/ozonowanie-mieszkan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś może świec zapachowych? Może to coś da? Ja, odkąd sama robię świece (polecam, super sposób na relaks, komponenty zamawiam z http://candleglaze.com), cieszę się w domu pięknym zapachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na brzydki zapach w mieszkaniu pomogło ozonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja miałam kiedyś taki problem z mieszkaniem które wynajmowałam. Strasznie śmierdziało tam papierosami i za nic nie dało się tego wytępić :-/. Dodam tylko że dla mnie jako dla osoby która nie pali było to szczególnie wyczuwalne i uciążliwe. Jak szukałam jeszcze jakiś sposobów w internecie wyczytałam że dobre jest urządzenie do oczyszczania powietrza Jorgensen www.jorgensen.pl. Kupiłam i no i faktycznie pomogło. Teraz jeszcze czasami je stosuję tak po prostu żeby lepiej i czyściej się oddychało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a nie lepiej skorzystać z ozonowania? zamawiasz ekipę, wychodzisz na godzinę, dwie i masz zdezynfekowane mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wytępic brzydki zapach? To proste, wystarczy zamówić usługę ozonowania i po problemie. Moj wujek niedawno ozonował mieszkanie, bo strasznie było przesiąknięte zapachem papierosów i nikt nie mógl tam długo wytrzymać.. Przyjechała ekipa z http://ozongenerator.pl/ , wykonali ozonowanie i teraz mieszkanie jest jak nowe, smrodu już absolutnie nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomogło ozonowanie. Miałam problem z zapachem stęchlizny w mieszkaniu z drugiej ręki, nie wiem skąd się nagle wziął. Jak je kupowaliśmy to w sumie wiedzieliśmy, że to trochę PRL, ale później wyszły niezłe kwiatki. Trzeba było je zdezynfekować i ozonowanie pomogło najbardziej. Robiła mi je ta firma: http://www.airozone.pl/ i do tej pory, od kilku miesięcy mam już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×