Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8978787

Jak zmywacie naczynia pod bieżącą wodą? jak wtedy uzywacie płyn do naczyn?

Polecane posty

Gość 8978787

na kazde naczynie myte wlwacie z osobna troche płynu, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda_234
a jak ktos nie ma gąbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo zmywarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak nalejesz płynu na
gabke, i myjesz naczynia pod biezaca woda to i tak ten płyn z gabki sie zmyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronna
rany, jakie niektórzy mają problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gabke.
myje a potem dopiero spukuje :O ludzie ale macie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja pytałam o mycie
naczyn pod biezącą wodą...wiec jak myjesz a potem dopiro spłukujesz, jesli myjesz pod biezaca woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbyt szanuję wodę , aby naczynia myć pod bieżącą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycie pod bieżącą wodą - instrukcja obsługi. 1. Naczynia do mycia włożyć do lewej komory zlewu, odkręcić kran, zmoczyć naczynia, zamknąć kran. 2. Gąbkę (nie taką do ciała, taką do garów) zmoczyć, nałożyć kilka kropel płynu przeznaczonego do tych celów (bez kryptoreklam :P ), gąbkę ścisnąć. 3. Kran lekko odkręcić, lewą ręką pobierać kolejne naczynia, a prawą wykonywać po nich ruchy koliste do momentu usunięcia zanieczyszczeń 4. Naczynie spłukać z mydlin, odstawić na suszarkę 5. Gąbki w trakcie wykonywania czynności myjących nie spłukiwać! 6. Wyjątkiem od powyższego punktu jest sytuacja znaczącego upaprania gąbki zanieczyszczeniami - w takim wypadku spłukać i powtórzyć czynność z punktu 2. 7. Powyższe punkty powtarzać do momentu zniwelowania do zera stopnia założenia naczyniami lewej komory zlewu. Informacja dodatkowa: osoby leworęczne powinny zamienić miejscami słowa \"prawa\" oraz \"lewa\" Informacja handlowa: osobom majacym znaczące problemy pomimo przeczytania powyższej instrukcji zaleca się kupno zmywarki do naczyń lub wynajęcia specjalistycznej pomocy domowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mella
czyli cały czas woda ma byc odkrecona podczas mycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettyr nr
tak u mnie cały czas sie leje ,myje naczynia a pozniej je płucze gabki niepłucze :P ja pierdziele ale problem :P mozesz tez myc w jednej komorze a umyte przełozyc do 2 i jak juz wszystko umyjesz to wtedy wode odkrecasz i płuczesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za instrukcję, mella :) :) :) Nie potrzebowałam co prawda, ale poczytać miło :) Jak zmywam, to postępuję zasadniczo zgodnie z instrukcją, ale dla ubogacenia topiku podam sposób kolegi. Na początku zmywania w jednym z kubków rozpuszczał płyn do naczyń w wodzie i zmywał sobie przy zakręconym kranie maczając gąbkę od czasu do czasu w owym kubku. Potem wszystko spłukiwał hurtowo. A na serio wszystkim polecam cudowne urządzenie jakim jest zmywarka. Żeby się jeszcze sama ładowała i opróżniała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatyga
ja poproszę o istrukcje mycia w zlewie jednokomorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mella - to było bossssskie. Lepsze niż instrukcja korzystania z toalety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :D Tak coś mnie fantazja poniosła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on ma tamw brzuszku
w zlewie 1 komorowym- naczynia przekładamy nablat z lewej strony, lub ewentualnie do jakiejś miski i dalej tak samo dodam jeszcze jedno. Za jakieś pół godziny od zmywania można z reguły schowac naczynia do szafek. Zróbcie to. A z podstawki ociekacza wylejcie wodę, bo jak stoi to syfieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on ma tamw brzuszku
i gąbkę warto wypłukac, wycisnąć a zlew opłukać i usunąć resztki z sitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co on ma tamw brzuszku
i naprawdę warto często gąbki zmieniać, bakterie uwielbiają resztki jedzenia. Starą gąbką slicznie sobie rozmazujemy to po mytych naczyniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej szanuję siebie- dlatego myję pod bierząca wodą. ha ha - instrukcja super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się myje
pod bieżacą wodą naczynia, to i tak i tak woda spłukuje z gabki ten płyn do naczyń, bo w koncu woda cały czas leci w trakcie mycia, wiec leci rowniez na gabke i co chwila trzeba wlewac płynu do naczyn na gabke- wiec to strata płynu, lepiej nalac wody do komory zamnknac korek i umyc w tej wodzie wlanej do komory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmywam naczynia tak jak \"kolega\", używając kubka do rozcięczenia płynu, lub jakiejś miseczki, oszczędniej z wodą, a naczynia czyste i dobrze spłukane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywacza
a ja jak mam malo naczyń myję pod biezącą, jak dużo - zatkam komorę i tylko płucze pod bieżącą. Płyn mam rozcieńczony w butelce z taką pompeczką wiec nie musze brać butelki do ręki , tylko wyciskam trochę na gąbkę :) jak sie nie rozcieńcza za dużo sie marnuje płynu i za mocno sie pieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy teraz naprawde dobre środki jesli chodzi o czyszczenie jej http://www.finish.pl/multimedia/artyku%C5%82y/zmywarki-triki-i-porady/korzy%C5%9Bci-%C5%9Brodk%C3%B3w-do-czyszczenia-zmywarki/ I zmywarka to wygoda jesli chodzi o pranie naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×