Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenka3113

Jaka chwilówka

Polecane posty

Gość nenka3113

Pomóżcie mi. Szukam szybkiej chwilówki przez internet. Jest dużo w których pisze, że dla zadłużonych, a później, że jednak sprawdzają krajowy rejestr dłużników. Może ktoś wie w jakiej firmie dadzą pożyczkę bezrobotnemu i zadłużonemu bez żadnych zaświadczeń? To bardzo pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwariowalas ;wiesz jakie tam sa procenty? chcesz calkiem poplynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka3113
Ja prosiłam o informację o chwilówkach a nie odradzanie mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
providen na poczatek dostaniesz z 300 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udzielam rad idiotom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vivus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka3113
Pracę mam ale na czarno. Zarabiam sporo, ale z dawnych czasów jestem w krd. Pożyczki potrzebuję na niespodziewany wydatek, bo do wypłaty daleko czy jestem aż takim idiotą skoro świadomie chcę wziąć pożyczkę którą spłacę w terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka3113
A w vivusie nie dadzą mi, w prowidencie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ci w vivusie nie dadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zadłużony bierze kolejne pożyczki to jest idiotą. Nic i nikt tej prawdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka3113
Bo jestem w krd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo szybko mozna wykreslic sie z krd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pożyczek bez BIK, a testowałam swego czasu wszystkie, naprawdę wszystkie. Vivus niby nie sprawdza, a w rzeczywistośc****erwszy leci, żeby sprawdzić. Jednego dnia wysłałam 20 wniosków, wszystkim przelałam po groszu z osobistego konta bankowego i w każdej dostałam odmowę ze względu na figurowanie na liście BIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesssa6
Z tymi chwilówkami to uważajcie - bo zdarzają się takie z oprocentowaniem kilkaset % w skali roku. Do tego dochodzą dodatkowe koszta jak ubezpieczenie oraz uciążliwe nękanie gdy spóźniamy się z płatnościami. Tutaj masz dobre forum kredytowe http://www.forum-kredytowe.pl/f150/ na którym możesz poczytać różne historie związane z chwilówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dwa razy brałam w Lendon.pl wpierw mogłam max 500zł, a za drugim razem więcej. nie miałam żadnych windykatorów nad sobą. dotrzymałam terminu spłaty i umowa się rozwiązała. także polecam, rzetelna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quila
to prawda, Ci co spłacają w terminie nie narzekają. Lendona nie znam, ale pewnie skorzystam, dobrze wiedzieć. Osobiście kilka razy korzystałam z firmy Nobilon i też jestem zadowolona.Szybko się u nich załatwia gotówkę i bez żadnych problemów.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa25
pilnie muszę wziąć chwilówkę, jak to sprawdzona firma ten Nobilon , daj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olifia
mój brat często korzysta z chwilówek i to właśnie w firmie Nobilon. Poczytaj na Nobilon.pl lub zadzwoń info 600 500 626 tel.54/426 24 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystko trzeba uważać, a przede wszystkim czytać umowy. jeżeli porządnie sie z nią zapoznasz to nie bedziesz mieć potem niespodzianek, z chwilówkami też tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_ola
Ja niedawno brałam chwilówkę w firmie Nobilon i skorzystałam jeszcze z promocji zero% na odsetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Się kuzwa za robotę weź a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jannn
ja tam nie mam nic do zarzucenia Providentowi. Dobra, sprawdzona, brytyjska firma. Nie ma problemów ze spłacaniem. Raty rozłożone są na tygodnie, co wydaje się uciążliwe, ale wierzcie mi, że to naprawdę lepsze rozwiązanie. Kiedyś brałem tam pożyczkę na 2000 zł, wszystko przebiegło zgodnie z tym co wcześniej ustaliliśmy, a więc mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harcerz
Szczrze mówiąc to jestem leniem i wolę pożyczać przez internet - tak jest mi po prostu wygodniej. Dla mnie najważniejsze jest żeby nie było za dużo do wypełniania i weryfikacji. Na przykład na lendon.pl tak jest i tam zdarz mi się pożyczać jak potrzebuję. Mogę polecić, słowo harcerza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudella
Nawet nie wiedziałam, że jest ich tak dużo jak wymieniacie. Ja brałam tylko raz w Aasa i bylam bardzo zadowolona. Konkretne zasady, wszystko wyraźnie rozpisane. Żadnych ukrytych kosztów. Jednak sprawdzają BIK, więc nie jest to na pewno chwilówka dla każdego. Ale polecam, bo wedlug mnie sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna75
A brał ktoś z Was pożyczkę w Aasa? Rzuciła mi się w oczy i nie do końca wiem na czym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeqa379
akurat znalazłam się w takiej podbramkowej sytuacji, że musiałam szybko pożyczyć pieniądze, co mi się zdarza bardzo rzadko i nawet nie myślałam, że tak szybko załatwiane są formalności w Lendonie i to przez internet.A co dla mnie najbardziej istotne to fakt, że do spłacenia mam tyle ile pożyczyłam.Co prawda pierwsza pożyczka do 500zł,ale jak dla mnie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alferdka
Jeśli chcesz zabrać pożyczkę na 60 dni to tutaj jest najlepsze ofertahttp://pozyczkinaraty.pl/post.php?id=13 Ogólnie polecam sektor pozabankowy, który daje o wiele większe możliwości niż banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dadzą Ci na pewno w wielu parabankach, ale szczerze mówiąc po prostu Ci odradzam takie interesy z tymi firmami bo to niebezpieczne dla Ciebie. tam liczą sobie takie procenty że to Cię zje prędzej czy później. daj sobie z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×