Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piżamowa sypialnia

Jaka macie sypialnię???

Polecane posty

Gość piżamowa sypialnia

Jaką macie sypialnię? Czy macie duże łóżko na środku pod ścianą czy na środku pokoju? Czy za "głowami" macie jakiś obraz? Jeśli tak to jaki? A może fototapetę? Czy macie dwie szafki po bokach i lampki? czy zupełnie jakoś inaczej?? Chciałabym w swojej sypialni coś zmienić. Obraz lub fototapeta i lampki bo ich nie mam . Polećcie coś. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamowa sypialnia
a możecie podać stronkę jakie te obrazy macie? To czarnobiałe zdjęcie to fototapeta?? Gdzie takie mogę kupić?? Dzięki. A.. i jakie lampki , prosze o zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
ja też mam małą sypialnie ...duże łóżko bokiem przysunięte do okna na całej przeciwnej ścianie mam rozsuwaną szafę ....na ścianie na przeciwko łóżka mam powieszone 3 grafiki .... nad łóżkiem wisi półka na książki i inne bibeloty no i jest lampka nocna ....na nic więcej nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamowa sypialnia
nad łóżkiem półka na książki :O a czy to nie jest niebezpiecznie? Ale mimo wszystko dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
przecież ja nie trzymam tak 12 tomowej encyklopedii :D... a leżą tam 2-3 książki które akurat z mężem czytamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamowa sypialnia
no bo juz się wystraszyłam , że jakaś gruba kolekcja książek nad głowa :D :D Sory :) ale mnie to rozbawiło. Czytacie książki z mężem ;) My nie czytamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamowa sypialnia
bo ja mam sypialnię około 16m2 tylko, że mam skos (dach) no i tu jest problem Z jednej strony na pionowej ścianie jest wnęka w której jest szafa i regał z książkami ;) jakieś 80 cm od tego na podłodze jest materaz grubości 20 cm o wymiarach 160/200 i to jest nasze łóżko :) Ze względu na skos nie mam łóżka tylko sam materac. Skos zaczyna się na wysokości 67 cm. Materac jest przystawiony do ściany "głową" więc za głową mamy ścianę w postaci trójkąta. Chciałabym coś na tej ścianie przykleić- fajną fotę. Tylko co by tam pasowało? Sypialnia jest w kolorze brzoskwini. Ale myślę, że mogłabym przemalować na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamowa sypialnia
w moim przypadku myślałam o czarno białym a wyraźnym żółtym elementem lub czerwonym. No i to musiało by mieć kształt prostokata w poziomie. Co wy na to. ?? Tylko czy to nie obniży mi optycznie tej małej sypialni?? No bo w pionie to byłoby tylko na jednej części łóżka :O Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piżamowa sypialnia
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyk poprawny
Fototapety są teraz bardzo modne, można sobie łatwo kupić, na przykład taką: http://bit.ly/7hMUkG ale nie jestem pewny, czy taka powiedzmy "przemysłowa" fototapeta to najlepszy pomysł. Może znajdź jakieś swoje zdjęcie i wydrukuj w formie fototapety. Jak takiego nie masz, zawsze możesz zrobić. Fajnie, myślę mieć coś jedynego w swoim rodzaju na ścianie. Możesz też pomyśleć nad kolażem zdjęć w ramkach, którymi wypełnisz ścianę za łóżkiem - fajnie będzie czasem popatrzeć na ścianę przed zaśnięciem i powspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyneeeeeeeeeee
Ja mam wylozona drewnem, duze lozko pod sciana, kwadratowe, 2 bokami do sciany nad nim 2 portrety format 100x75. Poza tym na drewnianej podlodze futra, lichtarz, regal z ksiazkami i szafko-stol z dekoracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M2 Studio DEKORAL
Zapraszam na www.fototapety.com.pl - 9 milionów wzorów do wyboru. Drukujemy na wszelich podłożach tapetowych, foliach samoprzylepnych. Drukujemy także w szybach laminowanych (np. do zastosowań w łazienkach, kabinach prysznicowych, w kuchniach). NOWOŚĆ! Drukujemy wprost na wszelkich płaskich materiałach jak drzwi, meble, kafelki. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżko mam z lewej strony przy ścianie, przy oknie biurko, po prawej stronie półka , segment , barek, po lewej też segment z czterema szafkami i trzema szufladami, meble są zielone i tapeta w tym samym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaaaaaaaaaaa
jaka mam sypialnie? Hmmm....DUZA i do REMONTU :-) Na razie mam zestaw sypialniany - ciemny braz - lozko i dwie szafki oraz obraz-reprodukcja "Adam i Ewa" Lempickiej. Planuje dokupic "Andromede" - bo tworczosc Lempickiej sobie cenie. I zastanawiam sie co dalej?!. Kolory scian - oczywiscie - chce dopasowac do tonacji obrazow....a dalej pomyslow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacaidzi
Polecam strone www.dimaflex.com tam znajdziecie dużo informacji na temat sypialni snu i nie tylko, jak również sklep www.literiemarti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taj jasne
moja syialnia śpimy z mężem na podłodze na jakiś łachach obok walają się butelki po wczorajszej libacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Ja właśnie w trakcie remontu:-) Pokoik maluśki, od wschodniej strony, za oknem drzewo, bo to parter. Już jest ciemnobrązowe okno, pod kolor okna panele (kolor orzech bodajże to jest). Ściany pomalowane na lawendowo, sufit biały. Łóżko będzie 140 lub 160cm, jeszcze nie jesteśmy pewni, sosnowe z białymi szufladami na pościel pod spodem (z ikei), postawione jakby na środku pokoju, wezgłowiem przy ścianie. Po obu stronach łóżka dla każdego po szafeczce nocnej z szufladami, pewnie też w sośnie. I do kompletu nieduża komoda pod jedną ze ścian. Nad wezgłowiem łóżka jak najprostsza pojedyncza półka, sosnowa albo biała (na drobiazgi, książki itp.) Jeśli chodzi o dekoracje, to pewnie na suficie będzie jakaś fajna lampa z regulowanym natężeniem światła, ale jeszcze nie wiemy dokładnie. Na szafkach nocnych lampki nocne, jakieś jak najprostsze. Kremowe rolety. Za wezgłowiem myślałam, żeby umieścić jakąś nalepkę ścienną z motywem roślinnym, może drzewo?:-) A na ścianie na wprost łóżka jakiś duży plakat, w tonacji lawendowej też albo czarno-biały. Dodatki typu narzuta na łóżko, jakieś poduszki - prawdopodobnie kremowe (ew. z fioletowymi akcentami), może fioletowe? I to wszystko myślę. W takim małym wnętrzu najlepszą dekoracją jest prostota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalakana
Ja ściągnełam sobie ten program - http://www.projektujemy.meble.pl/i sama projektowałam całość. Naprawdę efekt był imponujący ;-) Nie miałam żadnego doświadczenia, a się udało. Wniosek> Wystarczy chcieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sypialnie sosnowa.Lozko po srodku,szfa i komodki.Na scianach obrazy ludowego artysty z Kaszub.Sielsko i anielsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest duże łóżko wezgłowiem przy ścianie, nad nim pusta ściana, kiedyś były dwa stoliki nocne z lampkami po obu stronach, ale teraz jak jest dziecko to z jednej strony stoi dziecięce łóżeczko a z drugiej uchował się jeden stolik z lampką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minerva*
sosnowa stylowa superowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda
w sypialni łóżko, 2 szafki nocne, szafa, komoda i stolik na nogach od starej maszyny do szycia łóżko na środku (krótszym bokiem do ściany) i szafki nocne po bokach - takie ustawienie jest wg mnie najfajniejsze, Lampka nocna (pamiątka z wakacji) stoi tylko na jednej szafce nad łóżkiem i nad komodą obrazy - motywy kwiatowe meble sosnowe, kolorystyka - wanilia + brąz + turkus i odrobina fioletu/bladego różu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć. Kupiłam niedawno mieszkanko na os. europejskim w Krk i teraz nadszedł czas, żeby powoli zacząć je urządzać. Zastanawiam się nad meblami do sypialni.. Problem w tym, że jest ona niewielka i chciałabym,żeby nie zrobiła się już całkiem mała kiedy staną w niej wszystkie sprzęty. Może ktoś z Was ma jakieś ładne, niedrogie meble sypialniane, godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka **
My z mężem mamy białą sypialnię,łóżko duże 3 osobowe z wymyślnym zagłówkiem (zagłówek okrągły z zawijasami,kwiatami) po bokach dwie szafki nocne z szufladami na każdej szafce stoi biały storczyk a po mojej stronie stoi jeszcze telefon domowy (sypialnię mamy na piętrze..).Po mojej stronie stoi toaletka z taboretem (wszystko w komplecie z meblami sypialnianymi-kolor biały) na toaletce stoi lampka.Tak jakby w nogach łóżka ok 2 metrów od końca łóżka na całej długości ściany mamy dużą szafę białą z dużym okrągłym lustrem.Ta szafa to jakby 3 szafy dwudrzwiowe połączone-jest taka duża.Mąż ma swoją połowę ja swoją a środek jest wspólny.Ale najpiękniejszy w naszej sypialni jest widok (mamy wielkie okno od ziemi do góry na całą ścianę) i widok na łąki i lasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle metalowe lozko, po obu stronach biale szafki noce z wysokimi lampkami, za lozkiem tapeta jasny fiolet w paski, na reszcie scian jednolita ciemnofioletowa. na jednej ze scian szfy i tyle. calkiem spora ta sypialnia ale nie laduje juz tam niczego, zreszta w niej tylko spimy nocami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujową.
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam bardo klasyczną, nie zapełnioną. Jedynymi dodatkami są canvasy na scianach od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/ - moim zdaniem są najlepsze - nie blade, profesjonalnie wykonane, stanowią świetne dopełnienie wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam sypialni mam swój pokój, M. ma swój w moim pokoju mam wersalkę, która w dzień jest złożona i sobie na niej siedzę, czytam, koty bawię ;) w nocy rozkładam i mam wielkie wyro tylko dla siebie i dla kotów :) żadnych obrazów, bo wszędzie mam rośliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grettabe
łózko na środku jednaj ściany, z wezgłowiem, za nim nic dwie duże szafy ubraniowe, kazdy ma swoją, dwie duże komody oczywiście stoliki nocne nad moja komodą wisi obraz, akwarela czarno biała, nad jego - lustro w ozdobnej oprawie ściany beż a jedna odk****stara cegła, dywany typu shagy na podłodze i po obu stronach łózka nic bym w niej nie zmieniała :) śpimy tak we 3, chyba ze jaśnie pan kot nei zechce nas zaszczycić swoją obecnością... wtedy śpi w swoim pokoju dowolnei wybranym bo tak naprawde to dom należy do kota ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×