Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sasesetka

Jaka patelnia do naleśników ?

Polecane posty

Chciałam kupić mojej mamie na mikołajki jakąś fajną, profesjonalną patelnię do smażenia naleśników, możecie mi coś polecić ? :) Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to specjalną taką w sam raz. Koszt około 100zł taką lepszą już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowaola
ja dostalam w prezencie patelnie z tefala, taką : http://www.electro.pl/pictures/products/big/6361_3.jpg i mogę ci ją z czystym sumieniem polecić :) jest rewelacyjna, nie przywiera i fajnie równomiernie smaży, aha a do ciasta naleśnikowego wlewam troche oleju i tym samym na patelnie juz go nie muszę dawać :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowaola
wychodzi na to że jest to pewnie to samo :) ale jak dla mnie Tefal to Tefal, cena podobna ale jakoś bym wybrala tą pierwszą firmę :) sprawdzona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co taką specjalną
kupować? oprocz tego, ze nada sie tylko do nalesnikow, to zadnego z niej pozytku, bo ma niskie brzegi. To nie lepiej smazyc na zwyklej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowaola
ja na tej do naleśników smaże też placki ziemniaczane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takiej naleśnikowej można smażyć też płaskie kotlety, jajko sadzone, placki ziemniaczane jest wygodna do naleśników, bo łatwo je "zdjąć" gdy nie ma tych wysokich brzegów też myślałam, że to zbędny gadżet, ale jak kupiłam, to jestem zadowolona - bo ma też odpowiedni rozmiar a co do powłoki - kupiłam akurat naleśnikową ceramiczną, ale dwie pozostałe mam z teflonem i ze wszystkich jestem zadowolona 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giroudowa
Ja mam taką http://www.stylowazastawa.pl/produkt/4779/patelnia_do_nalesnikow_24cm_granchio_marmo_induction.html i oprócz naleśników smażę na niej jajecznice, jajka sadzone, grzyby, placki różnego rodzaju, paluszki rybne i wiele wiele innych rzeczy. Więc tekst, że "się nie przydaje" do mnie nie przemawia. ;) Sasesetka, ta co pokazałaś na pewno się nada. Jak chcesz kupić mamie na Mikołjaki to poczekaj jeszcze chwile, bo na przełomie listopada/grudnia jest zwykle Dzień Darmowej Dostawy. Nie w każdym sklepie oczywiście, ale gdzies w internecie jest lista sklepów, które biorą udział. Ja w tamtym roku właśnie w Dniu Darmowej Dostawy kupiłam ze Stylowej szybkowar i dostałam jeszcze świąteczny gratis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tefal miał swojego czasu te takie niskie patelnie do naleśników jak się nie mylę. przydatna, bardzo wygodna rzecz. oczywiście z teflonem, wtedy nic nie przywiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj ewy 33, ona ma
doświadczenie w smażeniu naleśników, jak już smaży to na tydzień więc i patelnie musi mieć dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetkasasetka
Podobno ta patelnia do naleśników od philipiaka jest świetna i nadaje się do używania na płycie indukcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak jest różnica smażyć na zwykłej patelni, a takiej do naleśników, dopóki nie kupisz nie zrozumiesz, ważne by była ta drewniana szpatułka do wyrównywania ciasta na patelni w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×