Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlwz

Jaką temperaturę macie w domu/mieszkaniu?

Polecane posty

Gość mlwz

I jaka jest prawidłowa? Czy np 19 stopni nie jest za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...za to co dał nam świat..
Brr troche zimno u Ciebie u mne 21 stopni i chłodno mi. Ale ja lubie ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_brzydulka
ja mam 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ulinek_
temp. zależy..od pomieszczeń, w jednych 21, w innych 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
19 stopni,na ogol..:( nie ma kasy na opal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 19 stopni. Zimno. Piję gorącą herbatę. Siedzę w grubych dresach i ciepłych, wełnianych skarpetach. Chciałabym żeby już zaczęli grzać. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlwz
a wietrzycie mieszkania jak macie 19 stopni? bo ja jestem zmarzluch i moja ulubiona temp to 22-24 stopnie, a moj facet chcialby miec non stop okna otwarte, zgadzam sie tylko na mikrowentylache od czasu do czasu. on się boi wilgości i grzyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA..
Lubię ciepło, zastanawiam się nad włączeniem ogrzewania. Ma już ktoś włączone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej 19 stopni. Brrrrr..... Grzane piwo sobie zrobiłam i jest mi już lepiej.;) Lubię ciepełko ale nie znoszę smrodku. Z tej to przyczyny drzwi na taras mam cały dzień szeroko otwarte.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ke9544
u mnie tez chlodno -podgrzewm grzejnikiem do 25 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA..
Ogrzewanie włączone :-) a dokładniej 4 kaloryfery (w strategicznych miejscach w domu) ustawione na minimum. :-) Od razu dużo przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA..
Jak na dworze jest ciepło (np w dzień, jak świeci słońce) to kaloryfery nie grzeją. Ale nocą gdy temp. spada do 5 stopni, to gdy rano wstaje kaloryfery są ciepłe a w domu przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarzluchaaaaaa
u mnie srednio 21-22 i za zmino, musze miec 25 zeby bylo ok dlatego grzeje, ale robie to tylko w lazience jak ide sie kapac w pozostalych pomieszczeniach nie grzeje ubieram sie grubo np. teraz mam getry i jeansy plus golf i jeszcze sweter zapinany na guziki:/ ps. sa prawie 22 stopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarzluchaaaaaa
w lazience jest obecnie bez grzania od 16-18 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlwz
kurde to ja myślałam, że to tylko ja jestem jakaś nienormalna bo też przy 19 czy 20 stopniach jest mi zimno. a otwieracie okna w mieszkaniach gdy na zewnątrz jest 10 stopni a w mieszkaniu 19-20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA..
Ja otwieram,bo lubię świeże powietrze. Nie lubię odświeżaczy powietrza, ani innych chemicznych odświeżaczy,cudeniek tylko lubię gdy w domu pachnie świeżym powietrzem. Ale to nieekonomiczne zwłaszcza zimą,bo dużo ciepła ucieka i koszta ogrzewania są chyba dużo wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniKA..
Teraz np. kaloryfery u mnie w domu są ciepłe :-) W domu jest chłodno ale nie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak napale w piecu to mam
27 stopni w domu ale okna zawsze odchylone, mimo tego czasami marznę. Dom ocieplony, nowy piec i grzejniki więc dobrze grzeje. Mąż zaś jak zapali to nie da się wytrzymać, muszę okna na oścież otwierać lub przykręcać grzejniki ale on to zmarzluch jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co,własne
Rano było 18 topni, teraz 22 ,okna uchylone. Plusy własnego ogrzewania, na węel,drzewo. Fakt więcej sprzątania bo piec mam w łazience,ale sąsiadki marzną całą zime bo drogo wychodzi gazowe,a ja w japnkach i krótki rękawek smigam. Mam takiego jednego pijaczka ,który okrągły rok, za obiad, papierosy , jakieś wino, znosi i rabie mi stare meble,wersalki, okna. Sobie zbiera złom ,rabie drzewo.Ma zajęcie i codziennie ciepły obiad. W ubiegłym sezonie kupiłam tylko pół tony wegla, w tym mam tyle drzewa ,że chyba nie kupie. Kilka kawałków i kaloryfery gorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co właśnie a skąd ten pijaczek
bierze te stare meble? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co właśnie a skąd ten pijaczek
Ja mam mnóstwo drzewa za darmo bo szwagier ma firmę z drzewem i nieraz wozi mi nacięte odpadki np z jakiś desek czy czegoś innego. On w domu pali trocinami i drzewem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×