Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bananowa__

Jaką wyciskarkę kupić

Polecane posty

Gość bananowa__

Chcę wreszcie zacząć zdrowo się odżywiać i postawnoiłam, że m.in. kupię wyciskarkę. Nie chcę się na początek pchać w drogie sprzęty powyżej 1000, bo raz, że mam obecnie niepewną sytuację finansową, a dwa boję się, że zapał może mi ostygnąć :P co jesteście w stanie mi polecić za +/- 100zł? Nie mam super wymagań, ma po prostu robić sprawnie soczek, regulowany lejek (raz będę robiła mało do szklanki, a raz więcej do miski czy coś) i musi się ją dać umyć w zmywarce. Będę wdzięczna za propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan596
mogę ci polecić wyciskarkę haier'a, model HCJ-2110 (jest jeszcze czarny model HCJ-2211, ale "dziesiątka" wygląda wg mnie bardziej stylowo :P). Sprzęt powinien spełnić twoje wymagania, ma korpus ze stali nierdzewnej, da się wrzucić części do zmywarki, lejek jest regulowany, do tego wyciskarka posiada filtr i sitko, więc pestki czy grubsze kawałki owoców nie dostaną się do szklanki :) ten Haier ma też chowany kabel, więc nie będzie zajmował dużo miejsca w kuchni, cenowo to oczywiście twój podany pułap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka01_
szukałam ostatnio informacji o tym Haierze i na wp trafiłam na artykuł o tej firmie, po lekturze też wybrałam ten model który podałaś, tzn ten pierwszy hcj-2110 :) fajny, solidny i prosty sprzęt, do tego ładny i funkcjonalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa__
Ten Haier HCJ-2110 jest obecnie na okazjach allegro za 79zł, ale nie mogę coś wkleić linku :/ raczej się skuszę, bo też czytałam dużo pozytywnych opinii na jej temat, wygląda bardzo ładnie i spełnia moje wymogi (regulacja lejka/zmywarka/różne końcówki). Chyba, że ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka533
si, ten Haier jest elektryczny:) kabel można schować, a całość umyć w zmywarce, więc wyciskanie nie męczy, konserwacja też nie :) za te 79zł na okazjach allegro co ktoś podawał to warto, ja z końcem maja dawałam niecałe 150 z przesyką. korzystam kilka razy w tygodniu i nei narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananowa__
Hej, hej, trochę zapomniałam o tym temacie i nie poinformowałam was o mojej decyzji :P padło na tego Haiera o którym jest króciutka debata, wahałam się między modelem HCJ2110 a 2111 (te same, tylko jeden srebrny, a drugi czarny). Wybrałam jednak ten 2110 bo tylko on był na tej promocji za 79zł, a cena czarnego nie była obniżona. Jak narazie jestem zadowolona, soki mi smakują i co ważne przy wyciskaniu wyciskarka stoi w miejscu, a nie lata jak szalona na wszystkie strony :)dobrze, że trafiłam w ten promocyjny okres z zakupem, bo pewnie w tej cenie kupiłabym coś dużo gorszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mowisz ze warto? z tej promocji za 79 to chodzi ci o sklep satysfakcja.pl no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to ta sama aukcja czy inna jakas ale dalej od nich wisi za 79 takze spoko. wczoraj zamawialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej ten wątek powinien nazywać się kupcie wyciskarkę Haier. Nikt nie miał styczności z żadną inną wyciskarką? Aż niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz się skusiłam i kupiłam Solo Stara, nie jest to wyciskarka do cytrusów jak ta Haier ale do też warzyw. Kupiłam tu www.vitajuice fajny sklepik, tylko chyba tam żadnej takiej mini dedykowanej tylko do cytrusów nie znajdziemy tylko takie lepsze i wydajniejsze. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz się skusiłam i kupiłam Solo Stara, nie jest to wyciskarka do cytrusów jak ta Haier ale do też warzyw. Kupiłam tu www.vitajuice.pl fajny sklepik, tylko chyba tam żadnej takiej mini dedykowanej tylko do cytrusów nie znajdziemy tylko takie lepsze i wydajniejsze. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie o tym haierze wypowiedziały się dwie osoby, a bananowa__ pociągnęła wątek więc nei widzę tu nic dziwnego. mnie też nie było stać na taką drogą, ale też nie chciałam tylko do cytrusów wyciskarki więc kupiłam sobie blender kielichowy i mam coś pośredniego można powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika2
Ja polecam Hurom 2 generacji! w outlecie AGD nawet są dobre promocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilaka
outlet agd? z jakiego miasta jesteś - z chęcią bym odwiedziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sourcimihou1976julpw
Fajnie wygląda ten Haier, ale to jest rozumiem wyciskarka elektryczna, a nie ręczna? Bo jak ręczna to się nie opłaca za bardzo. Mam ręczną taką http://www.stylowazastawa.pl/produkt/37188/wy ciskacz_do_cytrusow_msc.html i jest mała i skuteczna. Ale jeśli ten Haier to elektryczna wyciskarka to cena bardzo kusząca Jasne http://min.do/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyntia1
Pilaka - otulety agd są tez internetowe, np. odeo24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika2
We Wrocławiu jest właśnie Odeo24!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilaka
a dzięki, dzięki - faktycznie ceny zachęcają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika2
Rożnicy w jakości nie ma, co najwyżej trafisz na zastępcze opakowanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilaka
jak dla mnie to nie problem a czytam że gwarancję mają więc spoko. no u mnie w mieście stacjonarnego outletu nie ma :/ ale chyba wypróbuję ten internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika2
No gwarancja to podstawa każdego zakupu :) Serio to jest dobry sprzęt nie ma co wybrzydzać jak można kupić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilaka
dokładnie - zwłaszcza że kilka rzeczy muszę kupić to się zaoszczędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika2
Hurom daje 10 lat gwarancji na wyciskarki (przynajmniej na ten model co ja mam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilaka
10 lat - no to nieźle, ciekawe czy w outlecie też będą mieli taką dług gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katika2
Pewnie, że tak! to gwarancja producenta, nie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wyciskarkę KALORIK, w moim domu pije się bardzo dużo soków i ta wyciskarka daje radę. Nie ma problemu z twardymi owocami czy warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerykus
Nie wiem czy za tą kwotę kupisz jakąkolwiek wyciskarkę. Miej na uwadze, że najlepsze soki są wyciskane przy pomocy wyciskarek wolnoobrotowych (soki wyciśnięte przy ich pomocy mają o wiele więcej wartości odżywczych). Nabyć można je tutaj: https://energiazdrowia.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Najlepiej to chyba postawić na te wyciskarki wolnoobrotowe. Ja mam z marki Hurom i bardzo dobrze mi się sprawdza, można naprawdę przeróżne soki z niej wyczarować a naprawdę to nie jest skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×