Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka W.

Jaki czajnik elektryczny polecacie ?

Polecane posty

Gość Anka W.

Muszę kupić nowy czajnik,chcę jakiś sprawdzony,dobry,funkcjonalny. Co możecie z czystym sumieniem polecić ? Albo jaki zdecydowanie odradzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDECYYDOWANIE
ale naprawde zdecydowanie polecam ZELMER CRYSTAL nie do zdarcia ja mam moja mama ma i mamy go w pracy a tam to juz wode gotujemy na okragło cena 120 zł ..czasami bywają fajne promocje na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Dzięki,fajny ten Zelmer Crystal. Ktoś jeszcze coś poleci ? Do kuchni pasuje mi nowoczesny model, ze stali np. Jakiś taki ładny z wyglądu żeby był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Miarka dzięki 🌼 Ciekawa jestem jakie czajniki inne Kafetarianki mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie reklama
ja mam philips, zawsze u mnie w domu był philips i nie znam innych :) Pierwszy jaki mieliśmy wytrzymał jakieś 8 lat, następny też coś koło tego, ale po 7 latach zaczął przeciekać dołem. W swoim mieszkaniu też mam philips, na razie trzy lata i jest ok, ma fajny bajer ustawiania temperatury i utrzymywania temperatury, niby może się wydawać niepotrzebne, ale jednak czasami się przydaje, zwłaszcza jak ktoś pije np. zieloną herbatę albo kawę rozpuszczalną, to może sobie ustawić na 80 stopni i nie musi czekać aż ostygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaa
Też mam Zelmer Crystal już od 10 lat służy mi ten model, teraz w domu eksploatuję drugi z kolei egzemplarz bo pierwszy swoje przeszedł i wywiozłam na działkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Ja mam Rowente ale niestety zaczęła przeciekać i dlatego szukam czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
przed chwila jedna kobieta u mnie w pracy powiedziala, ze nigdy nie widziala elektrycznego czajnika i nie wie jak uzywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
czajniki zelmer, czy w ogóle ich wyroby były nie do zdarcia. Były, bo już zaczęły być chińskie. Jeszcze może się trafić egzemplarz 100% polski, ale to trzeba mieć dużo szczęścia. A chińszczyzna wiadomo, po roku dwóch wywalisz taki czajnik do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikkamassala
Nie jestem fanką czajników elektrycznych, wolę zwykłe. Ostatnio dostałam w prezencie takie cudo i powoli się przekonuję do elektryków :) http://www.stylowazastawa.pl/produkt/7228/czajnik_haen_barcelona.html Podoba mi się, bo w odróżnieniu od reszty,typowych elektrycznych czajników, jest nie tylko funkcjonalny, ale i ładny. Polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Takkamassala Jeśli o mnie chodzi to czajnik ładny,nietypowy ale nie widzę go u siebie w kuchni. Kuchnię mam nowoczesną jasne drewniane meble +stalowe dodatki i czerń (płyta itd). Chcę kupić czajnik pasujący ładnie do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka W.
Gryzelinka bardzo ładny,fajny design :-) czegoś takiego lub podobnego szukam właśnie. A jak z jego wagą ? Nie jest ciężki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam philipsa ale nie wiem jaki to model,bo ma już 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfhgf
Tefal Performa - jedyny minus to że się nagrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka- nie, akurat ciężki nie jest, taki jak standardowy czajnik myślę, bo nie poczułam różnicy w porównaniu do poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjejej
też szukająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zelmer nie wiem jakiego rodzaju ale inox, pojemnosc 1,75 i jest tak głośny, ze po wlaczeniu ma sie wrazenie, ze pociąg jedzie :o Gdybym teraz miala wybierac czajnik, wybrałabym ceramiczny- duzo smaczniejsza woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie kobiety
Ja też jakiś potrzebuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Philipsa
HD coś tam, kuzynka kupiła i jest świetny nawet temp. wody sama ustawiasz, w dodatku bardzo szybko wodę gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cubea dobrze prawi - czajniki philipsa są jak najbardziej okej. u mnie od wielu lat jeden i ten sam czajnik, bezawaryjny :) z magicznejplanety poszukaj czegoś odpowiedniego, wybór mają niemały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim >>>
Przeglądam temat,bo sama chcę kupić czajnik. Jakiś fajny design. Jeśli ktoś doradzi to będę wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppp
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocwitamin
jeśli chodzi o czajniki to nie wiem, czy jest nad czym się zastanawiać. Wszystkie mają jeden i ten sam cel i zadanie, powinny zagotować wodę i tyle. Ale fakt, można wybrać jakiś taki, który będzie się ładnie prezentował. Przyznam, że hean z magicznej planety są bardzo fajne. Stylizowane na imbryki no cudo po prostu cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×