Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki drapak dla kota

jaki drapak dla kota z tej strony na alllegro?

Polecane posty

właśnie - przede wszystkim stabilny musi być ja polecam taki prosty drapak - mata z sizalu na sklejce - w kształcie deski - przyczepiana na dwa gwoździki do ściany, pionowo (uwaga - czasem uchodzi za oryginalne dzieło sztuki :))) ) jeśli jest więcej miejsca i chęci sprawienia kotu radochy - to są do kupienia takie \"drapaki\" od podłogi do sufitu - jak kwietniki - na zasadzie kołka rozporowego - są dość stabilne i mają różne budki, hamaczki, no i drapaki są też fajne ze względu na to, ze zajmują mało miejsca - podstawa nie musi być szeroka - bo stabilizowany jest podłogą i sufitem, a nie podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapak a to dobre
a masz już kota, czy dopiero zamierzasz? Bo mój jak po kilku latach kupiliśmy wypasiony drapak, nawet na niego nie spojrzał i dalej szarpał obicie kanapy w salonie... i nie pomagało pryskanie wodą, różne zapachy, nic. Siła przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsca do drapania spróbuj umilić kotu walerianą (jest składnikiem np. ziołowych tabletek uspokajających) - moje koty prawie by zjadły ten drapak, jak go świeżo "posmaruję" taka walerianową tabletką (młoda lubi sie na nim wieszać - czyli kic na drapak na ścianie i i tak sobie siedzi chwilkę :) przyczepiona do tej ściany... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotej juz jest
swoja stara drapaczke zdewastowal:) nie mozemy kupic przyczepianej do sciany-to odpada a taka na 2 metry to niestety nie mam gdzie wstawic mieszkanie jest male-wynajmujemy pewnie kiedy zmienimy na swoje kot dostanie i odpowiednia drapake-w sensie miejsce do zabawy i skakania-teraz chcemy dac mu namiastke nie drpie mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka drapaczka do sufitu zajmuje mnie miejsca niż niejedna 100 cm, w końcu nie chodzi o miejsce w pionie przecież a co do tej na ścianę - przecież chyba za dwie dziurki w ścianie więcej nikt wam głowy nie urwie a takich niskich, ale na szerokiej, stabilnej podstawie, to niestety nie mogę ocenić, bo nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stachuu
Szczerze powiedzawszy nie widze tu nic fajnego, dużo lepsze drapaki znajdziesz na http://www.tukan24.pl/drapaki.html , a co do stabilności no cóż mrzonki ;) Musiałabyś gwoździem przybić ten drapak a i tak nie wiem czy to pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankazgor
Takie drapaki z Allegro są beznadziejne. Miałam taki, to kot drapał wszystko dookoła, tylko nie drapak. Teraz taki mam z pet station: petstation.pl/drapak-slupek-drzewko-z-sizalowymi-pileczkami-petface.html to się bardziej zainteresował, bo są te kulki, którymi dodatkowo się może bawić. Dla kocura to ważna sprawa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytuszna
Dokładnie – drapaki z allegro, jak większość drapaków z allegro do niczego się nie nadają. Drapak musi być dobrze wykonany, mieć jakieś zabawki i do tego jeszcze podstawę, aby się nie przewracał. Ja mam teraz stojak Precious Paws z Pet Station i właśnie spełnia te wymogi. A co najważniejsze kot oduczył się drapania kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuova0
Mi się bardzo podobają te drapaki z Pet Station, zwłaszcza te z zamontowanymi różnymi zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam tańsze rozwiązanie i zamówiłam po prostu linę sizalową u Czarnieckich, a potem ją tylko owinęłam i kocur ma świetną zabawkę za parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drapak musi być stabilny, nie ma nic gorszego niż chwiejący sie drapak. Koty uprzedzają się do drapaków, jesli wchodząc na jeden z nich czują się niepewnie. Drapaka niestabilnego najlepiej pozbyć się- i to jak najszybciej, albo przymocować go do ściany. Drapaki muszą być ciężkie i solidne, mi podobają się modele 403 i 602 ze strony http://domekdlakota.pl/sklep.html#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia159
Myślę, że spokojnie taki drapak jak tutaj wystarczy http://www.butik.zpazurem.pl/szukaj/domek#modal . Dodatkowow masz miejsce do spania i zabawy. Waidomo że koty lubią się wpsinać i skakać więc tutaj masz wszystko w jednym. Wszytsko wykonane solidnie i z odpowiednich materiałów, tak aby kot nie zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysia M - dzięki za polecenie strony:) Rzeczywiście ciekawe połączenie drapaka i zabawki. Zamówiłam wczoraj, tyle że inny kolor. Mam nadzieję, że już niedługo kot będzie mógł skorzystać i naostrzyć pazurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysia M
BAriL, mój kot szaleje za tym drapakiem, mam nadzieję, że Twój też go polubi:) zamówienia z tego sklepu przychodzą szybciutko, więc dziś się przekonasz :) daj znać, czy zaakceptował drapak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, na początku trochę nieufnie się wokól niego kręcił, ale postawiłam mu miskę z karmą obok i widze, że się zaczyna oswajac i zaczyna ostrzyć pazurki. dzis nawet widzialam jak skacze wokół zwisającego sznurka i na niego "poluje":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTKA_MIKA
Ja mogę polecić na dobry prezent kupno GADŻETÓW dla kota - min. drapaków które są wykonane ręcznie przez Bydgoską firmę Catlantis. Produkt najtańszy z tego co widzę u nich na sklepie jest od 260zł http://www.catlantis.eu - ZERKNIJCIE MOŻE BĘDĄ PROMOCJE ALBO PRZECENY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikacicha90
A koniecznie musi być z tej strony? Wydaje mi się, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby zamówienie go w jakimś dobrym sklepie zoologicznym. Ostatnio widziałam, że w https://www.naszezoo.pl/pl/c/Drapak-dla-kota/132 mają całkiem niezły wybór, więc bez problemu coś znajdziesz odpowiedniego dla swojego mruczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Cat Home
Ja ze swojej strony mogę polecić drapaki http://mycathome.pl/. Solidne, wysokiej jakości i oczywiście stabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tez zerknąć na www.domekdlakota.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika

My mamy mega fajny, duży drapak kupiony online w www.fajnytowar.pl/ Ma siedem poziomów, dwie budki, leżaczki i drabinkę, nasze koty bardzo go lubią, jeden duży drapak spokojnie im wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×