Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fuoebfebvouebvbsjkn

Jaki materac zamiast łóżka wybrać?

Polecane posty

Gość fuoebfebvouebvbsjkn

jaki jest najwygodniejszy i czy może być najtańszy. a może dobiera się do wagi??to ja mam 50 kg a mąż 100kg na takie za 500zł nas też na razie nie stać,a potrzebujemy na cito,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
odradzam zwykly.my na takim dlugo spalismy.okropnie bola plecy nawet w dzien.ciezko sie ruszyc.lepiej zainwestowac w dobry materaz minimum 1000zl pewnie wydasz ale wartobo to inwestycja w wasze zdrowie i raczej na dlugi czas.wazne zeby byl kieszeniowy.poluj na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umikaa
@diematratze mam problemy z kręgosłupem, ale właśnie lekarz zalecił mi spanie na czymś twardym i teraz w sumie nie wiem, czy w grę wchodzą tez takie materace, bo chyba stereotypowo sobie wyborażam materac jako taki miękki puszek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diematratze
@umikaa nie :) tzn niektóre są miękkie a niektóre są twarde - możesz sobie wybrać taki, jaki ci odpowiada: klasyczny, twardy albo sprężysty :) więc jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockick
mamo alergika jeśli chodzi o futony to mogę je z czystym sumieniem polecić. Ja mam straszny problem z alergią. Czasem nawet nie mogłem spać po nocach przez nią. Na dobrą sprawę nawet nie miałem pojęcia, że to może być wina materacu. Moja dziewczyna poczytała trochę o futonach i już od dobrych kilku lat śpimy na nim. Bardzo go sobie chwalę. Myślę, że Twojemu synowi również będzie służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sypiałam nie raz na lotnisk
mam materac z ikei za 400zł i juz mnie szlag trafia, taki jest do doopy. Nie mam czasu pojechac kupic nowego niestety. sprezyny przebily sie nie na wylot, ale są wyczuwalne jak się lezy. zrobil sie tez bardziej miekki - co rano bolą mnie plecy! za mniej niz 800-1500 nie ma co kupowac. Moj sie po 2-3 latach zniszczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam materace
z pianki wysokoelastycznej. Niestety są dość drogie, ale po przygodzie z materacem ze sprężynami /niby super lux - kieszeniowe/, który musiałam wymienić po 2 latach, bo nie mogłam się pozbierać po każdej nocy, nigdy więcej sprężyn! Materac wysokoelastyczny dostosowuje się do kręgosłupa i go podpiera tam, gdzie należy. Ja swój kupiłam w Yask-u z serii gold 85. Normalnie cena mojego o szer. 160 cm to 2000, ale mi udało się skorzystać z promocji w czerwcu i kosztował 1100. I wreszcie jestem zadowolona i wyspana i mam nadzieję, że posłuży mi długo /ponoć gwrancja 25 lat/ - choć tu biorę poprawkę, bo to chyba przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujga
a czemu te futony są takie fajne? już trzeci raz o nich słyszę, niedługo sama się skuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinkala
Ja swój materac futon uwielbiam za to, że się cudownie na nim śpi :) poza tym wykonany jest z naturalnych surowców i nie kosztuje majątku tak jak reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpam...
50 kg wagi między wami to spora różnica. Jak materac będzie za sprężysty, to będziesz pływać gdy mąż się będzie kręcił. Ale 500 zł to za mało żeby kupić dobry dwuosobowy materac. Futonów nie znam, kupowałam materac 3 lata temu i go wtedy nie było - przynajmniej ja nie kojarzę. Mimo wszystko polecam ci to ca ja mam - Materac Termelastyczny - kupiłam w Comfortbe, bo tam są jednak najtańsze, ale mimo wszystko do wydatek ok 1500zł, ew zobacz kieszeniowe te będą o ponad polowe tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli chodzi o materac dla par z dużą różnicą wagi polecam firmę Senactive http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=product/product&path=70&product_id=57 od szerokości 140 cm można stworzyć jeden materac o dwóch stopniach twardości. Dobrym rozwiązaniem dla par jest też materac moduo, w którym istnieje możliwość oddzielnej regulacji zagłówka i podnóżka http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=product/product&path=70&product_id=56 Doradca Justyna www.zdrowotne-materace.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1263
Ja też polecam materac futon, posiadamy go zarówno my jak i synek w swoim łóżeczku, jest 100% naturalny, zdrowy, dopasowuje się całkowicie do ciała i wagi, wspomaga utrzymanie równomiernej temperatury ciała. Ja swojego nie zamieniłabym na inny, no chyba że nowy :) cena w porównaniu z innymi sieciówkami, firmami jest przystępna, rozsądna!! Ja swoje zakupiłam w slodkichsnow.com, obsługa rewelacja, dostawa szybka w cenie materaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam po prostu piankę tapicerską kupioną w fabryce, wyciętą na miarę. grubość 27 cm. nie polecam cieńszej. Kupiłem najtwardszą jaką produkują seryjnie. Jest mega wygodna. Na łóżku mam 2 takie same materace, gdyż powiedzieli że nie mogą zrobić jednego super dużego bo bloki które produkują są mniejsze niż moje wymagania. Łączenia prawie nie czuć, Można na nim spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo w ostatnim czasie doszkalałem się w temacie materacowym i choć kupiłem sobie sprężynowy, to wiem, że dla par, które mają sporą różnicę w masie polecane są w szczególności materace lateksowe. Tu musiałabyś sobie troszkę poczytać i przede wszystkim popróbować, jak Ci się na takim materacu leży :) Jeśli chodzi o tańsze modele, to tu jest taki: http://alematerace.pl/materace-lateksowe/127-materac-sultan-latex-z-pokrowcem-aloe-vera.html - oczywiście są też droższe, które pewnie są lepsze jakościowo :) Warto poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka2
Warto mysle ze do dobrego łóżka dodać naprawde fajny materac a na pewno hevea materace sa godne tego zeby je własnei dla siebie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara 38
Miałam kilka takich tanich materacy - ale nie dosyć że niewygodne to jeszcze służyły bardzo krótko. Zdecydowałam, że zainwestuje raz a porządnie - wybór padł na materac Treenes. Kupiłam w sklepie www.przyjemnysen.pl bo mieli fajna promocję - stelaże i poduszki gratis. Wreszcie śpię bardzo wygodnie. A materac ma 10 lat gwarancji - więc mam nadzieję, że przynajmniej tyle posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między Wami jest bardzo duża różnica wagi, więc najlepiej jeśli wybralibyście się do salonu razem, bo tak łatwiej dobrać twardość, a właśnie do wagi ciała się ją dobiera. To najważniejszy element, decydujący o tym, czy materac jest wygodny. Jeśli twardość jest dobrze dobrana, materiał tak naprawdę można już dobrać w zależności od tego, na czym najwygodniej Wam się leży. Przy dużej różnicy wagi dobre są też modele z lateksu, bo one świetnie sobie radzą przy bardzo różnych obciążeniach. W budżecie, o którym piszesz, ciężko będzie Wam wybrać coś naprawdę wygodnego i na lata. Możecie sprawdzić Wenus z Janpola ( z tańszych Ares lub Ajax choć te nie są już tak wytrzymałe). Zapraszam na blog, na którym znajdziesz sporo informacji i porad. Jak wybrać model dla dwóch osób: http://supermaterace.com.pl/jak-wybrac-materac-dla-niej-i-dla-niegoaby-kazdy-spal-wygodnie/ co może zastąpić łóżko: http://supermaterace.com.pl/co-wybrac-zamiast-lozka-pomyslowe-rozwiazania/ Mam nadzieję, że uda wam się znaleźć coś wygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Kostka
Jak materac, to tylko dobrej jakości. Pamiętaj, stare powiedzenie "co tanie, to drogie", niestety i w tym przypadku się sprawdzi, dlatego nei warto oszczędzać również i na własnym zdrowiu. Polecam rozejrzeć się za dobrymi, promojącymi zdrowotne właściwości materacy firmami, jak np. materace-viscotherapy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja kiedyś spałam na podłodze, na materacu i bardzo to lubiłam:) Miałam sprężynowy materac i nie mogłam narzekać na ból kręgosłupa. Ostatnio widziałam na http://matinee.pl/ bardzo fajne materace Active Sport dla osób uprawiających sport. O ile się nie mylę pomagają one zregenerować ciało. Zastanawiam się nad zakupem tego materaca ale do łóżka, na podłodze już dawno nie śpię chociaż wydaje mi się, że byłoby na nim wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Dobrze mi się robiło zakupy do sypialni ze strony www.fest-materace.pl . Szybka wysyłka, duży wybór. Mają rzeczy od wyselekcjonowanych, renomowanych marek, bez chińszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej wyjdzie od razu kupić porządny materac, a nie potem wymieniać. Ja mam materac Naspen i bardzo dobrze się na nim śpi, a plecy nie bolą wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie podstawa to dobry materac- ja mam akurat z Art Medic i sprawdza się idealnie. Jest z pianki oddychającej i posiada zmienną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób mi chwaliło materace Naturalmat, dlatego dla malucha zamówiliśmy coś takiego ostatnio z portalu www.ekomaterac.pl. Nie trzeba było długo czekać na dostawę. Z tego co wiem to te same materace kupują też gwiazdy swoich pociechom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowy sen zapewni na pewno dobry materac , ja kupiłem materac TEMPUR MED Liczne badania i testy kliniczne potwierdziły wyjątkowe właściwości materiału Tempur- zaufałem im i się nie zawiodłem. Śpię wygodnie i co najważniejsze zdrowo, a to wszystko dzięki fachowej informacji jaką otrzymałem w salonie Sen i Zdrowie w Gdyni www.senizdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój sprawdzony sklep www.przyjemnysen.pl Ja akurat mam model z materasso - termo Silver, ale znajoma kupiła materac Treenes i tez jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, meble jak meble, łożko jak łóżko, a i tak najważniejszy jest porządny i konkretny materac, który przetrzyma wszystko i będzie świetnym wsparciem dla kręgosłupa. Moim osobistym zdaniem, opartym na własnym doświadczeniu, materac Viscotherapy - jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sprawdzony i najlepszy, jaki miałam materac Viscotherapy. Jest super wygodny i ma zmienną, regulowaną twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×