Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziera

JAKI ODKURZACZ WYBRAĆ ????????????????????

Polecane posty

Gość ziera

Witam Wszystkich!!! Mam powazny problem z wyborem odkurzacza. Jest ich tak mnustwo ze nie mam pojecia, ktory wybrac... :/ Zastanawiam sie nad takimi modelami jak: *zelmer jupiter 4000.0 HQ, *zelmer jupiter 4000.0 SP , *zelmer jupiter 4000.0 ST, *zelmer jupiter 4000.0 HT. Najbardziej odpowiedni wydaje mi sie zelmer jupiter 4000.0 HQ, ale jest dosyc drogi bo kosztuje ponad 400zl, ale ma elektroszczotke i filtr HEPA, ktory mozna prac, oraz filtr oslaniajacy silnik. Nie znam sie na tym wszystkim ale mam nadzieje ze ktos moze ma ktorys z tych odkurzaczy i poradzi mi w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziera
*mnóstwo - ah co za gafa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziera
POMOCY - BŁAGAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziera
NIE ZNAM TEJ FIRMY A JAK CENA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziera
CACKO - ALE DLA MNIE ZA DROGI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukalam tu odpowiedzi odnośnie wyboru odkurzacza... bezskutecznie!!! Ja zastanawiam się nad piorącym odkurzaczem... myślałam, że uda mi sie go zakupić w styczniu, jednak pieniążki poszły na..leki;( zatem od nowa zbieram na zelmera aquawelt... wyleczyłam się już z bezworkowych odkurzaczy, z filtrami bylejakiej jakości oraz z plastikowych rur... Szukam teraz odpowiedniej alternatywy. Mam zamiar kupić zelmer aquawelt model 919.5SK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni100000
polecam elektrolux silens z filtrem heba, taka baryła , bardzo podreczny i ma super ssanie, ale drogi, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też szukam odkurzacza. ma być koniecznie bezworkowy i chyba zdecyduje się na ten. moja szwagierka ma taki sam, sama nim odkurzałam, dobrze ciągnie. i ma gumowane kółka, co też jest dla mnie ważne http://www.ceneo.pl/;0151744793-10.htm teraz mam hoovera, dziadostwo jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepszą opcją jest odkurzacz z funkcją prania na mokro. Wydaje mi się, że są dużo praktyczniejsze od zwykłych. My mamy podobny do tego: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=48&prod=87182 Powiem szczerze, że odkąd kupiliśmy - już nie piorę normalnie, tylko zawsze na mokro, bo daje to lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór odkurzacz nie jest łatwą sprawą. Istnieje masa modeli. Jednak najlepiej trzymać się kilku zasad: Jaka jest wielkość mieszkania, które będziesz sprzątać? Zwróć uwagę na moc odkurzacza Jakie ma worki zbierające śmieci? Jaki jest jego zasięg roboczy? W jakie wyposażony jest filtry? itp... Dzięki temu odkurzacz będzie Ci służyć jak należy i będziesz z niego zadowolona. Dokładniejszy opis znajdziesz na blogu: http://blog.megamaks.com/index.php/poradnik/komputery-rtv-agd/item/18-jak-wybrac-odpowiedni-odkurzacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcnjfnrkwe
Ja osobiście polecam odkurzacz z filtrem wodnym. Można kupić już za ok 300 zł. Wiadomo nie jest to rewelacja, ale jeśli się dba o niego to spokojnie służy. Podstawowa zaleta to ta, że cały syf zostaje w wodzie a nie wydostaje się z odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na obiad
prosty model dobrej firmy bez bajerów. Najlepiej ze zwykłym workiem z materiału, a jak już takich nie sprzedają, to taki na papierowe torebki. Żadne tam odśrodkowe, ze stałym pojemnikiem, z filtrem wodnym, takim, śmakim i owakim, to tylko bajery do wyciągania kasy. Dom to nie sala operacyjna, zresztą, gdyby odrobina kurzu, która się wydostanie z tyłyu odkurzacza była takim problemem,to już by dawno ludzkość wymarła. Odkurzacz ma być solidny, możliwie cichy i musi mieć dobry ciąg. Mój Philips ma 13 lat i ani myśli zdechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcnjfnrkwe
Sorry ale nie zgodzę się co do tego, że najlepszy taki z materiałowym workiem- przy opróżnianiu sporo kurzu się unosi z powrotem w powietrze. A i worek po paru razach (nawet po praniu) jest po prostu mało zachęcający :/ To już lepsze worki papierowe. Ale też problem bo trzeba wydawać na nie kase. Dlatego polecałam filtr wodny- dwa litry wody nie kosztują zbyt wiele a i cena odkurzacza (ja mam MPM) 300 zł na allegro to wcale nie jest dużo. Zwykły odkurzacz (taki z workami papierowymi) często kosztuje tyle samo albo i więcej. A jeśli Ci nie przeszkadza, że dużo kurzu wydostaje się z odkurzacza to po co odkurzasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusia-jo
Bardzo fajny odkurzacz ma moja koleżanka. Kupiła Sebo Felixa. Niemiecki odkurzacz z wyższej półki. Nie ma szans żeby się zepsuł tak jak zwykłe odkurzacze, zresztą ma 10 lat gwarancji. Rzadko która firma jest tak pewna sprawności swojego produktu ;). Odkurzacz Sebo jest idealny dal alergików, nie posiada wyrzutu powietrza, ma specjalny system filtracji, samobieżne elektroszczotki. Bardzo fajny sprzęt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelmer
bez workowy z neo24-324zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zwrócić też uwagę na Gorenje model VCK2001Y. Jego cena plasuje się mniej więcej w granicach 250 zł. Jest to klasyczny odkurzacz, beż żadnych super bajerów, dlatego jest po prostu skuteczny :) Ma 5 metrowy kabel, co daje zasięg sprzątania aż na 14 metrów. Czasem warto postawić na minimalizm przy wyborze sprzętów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciolka ma dokladnie
ja mam zelmer ale model odyssey, jest super, a kosztowal 250zl rok temu. tez ma te elektroszczotki, ale ja ich nie uzywam (nie mam dywanow, tylko kilka malych, na ktore sie nie oplaca zakladac tej wielkiej szczoty). jestem z mojego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciolka ma dokladnie
a no i worki to jest wydatek kilka złotych miesiecznie (dom 140mkw odkurzanie co 2 dni), gdybym brala jakies drogie bezworkowe itp to by mi sie chyba 15 lat zwracaly. a i jeszcze zaletą mojego jest wytzrymalosc. bykl kopany, spadal ze schodow, nic mu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
jeśli chodzi o niedrogi odkurzacz to od siebie mogę polecić mpm bora. około 5 stów kosztuje, ma wodny filtr, zbiera kurz jak marzenie :) warto zainwestować zwłaszcza jak ma się alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka633
ja polecam od jakiejś sprawdzonej firmy, sama mam electroluxa ZUS 3935CB z tej serii ultrasilencer. faktycznie, sprzęt jest bardzo cichutki, pracuje się nim znakomicie. i co ważne ma ten filtr polecany dla alergików. także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka111
a to nie lepiej wziac z tej serii electroluxa innego modelu w podobnej cenie? ja mam 3925db zamiast tego 3935cb, kosztowały podobnie, a mój jest znacznie mocniejszy :P niby jest odrobine glosniejszy, ale komu robi te kilka decybeli roznicy, przy wiekszej mocy silnika i ssania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nikola_
pewnie ze lepiej bo dostaniesz go duzo taniej a wieksza moc to lepsze dzialanie i tyle. wszystkie te odkruzacze i tak sie mieszcza w przedziale 60-65db wiec roznica w sumie zadna, a silnik i szczota to calkiem inna para kaloszy. no i teraz na znizkowych zakupach macie ten model za nieclae 500zl, co jest mega okazja, zreszta zobaczcie sobie http://www.citeam.pl/oferta/cichy-odkurzacz-electrolux . w tzm momencie ja yaluje, ye sobie kupilam ten model pryed wakacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dej pory mieliśmy zwykły odkurzacz ale nawalił i trzeba nowy. Rozważamy zakup piorącego, ale czy jest skuteczny, czy lepiej liczyć na siłę własnych rąk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego wadą na pewno jest to,że jest większy i cięższy niż zwykły odkurzacz. Poza tym sporo czasu zajmuje samo przygotowanie urządzenia do pracy. Na koniec oczywiście trzeba go jeszcze umyć i osuszyć. Zwykły odkurzacz nie zatrzymuje wielu drobin w których żyją i rozmnażają się roztocza. Skuteczną zaporą jest woda. Dla osób mających alergię polecam odkurzacz piorący i dla wszystkich, którzy nie lubią prać dywanów i wykładzin zwykłą szczotką do dywanów i to na dodatek ręcznie. Taki odkurzacz to również dobra profilaktyka dla zdrowych osób. http://www.megamarket.com.pl/odkurzacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izylka
W jakiej cenie poszukujesz? Ja bym się skłaniała do tego samego co podała nikola, czyli Electrolux 3925DB, bo promocja na Citeam trwa nadal z tego co widzę i w dalszym ciągu można go dostać za 499zł, czyli dużo taniej niż normalnie. Jeśli chodzi o wodniki to średnio, miałam w domu dwa. Jeden z nich przetrwał kilka dobrych lat bez żadnych problemów, drugi ciągle śmierdział i był mało ergonomiczny. Ogólnie po tych dwóch przygodach stwierdzam, że raczej już nigdy nei zainwestuję w piorący, za dużo zachodu z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zelmer odyssey. Tez ma elektroszczotke ale nigdy jej nie uzylam, nie bylo potrzeby. w zelmerach najwazniejsze jest by uzywac oryginalnych workow. ja chcialam przyzydzic, kupilam zamienniki jak skonczyly sie te gratisowe dodane prxy zakupie i odkurzacz coraz gorzej ciagnal. a to przy oryginalnych dziala super. mam go ze 3 lata. jest lekutenki, czasem odkurzam niosac go w 1 rece (jak sa jakies zakamarki i ciezko ciągać) i nie jest ciezko w ogole. Jedyna wada ze kot sie go boi ale innego tez byt sie pewnie bal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×