Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
miiriii

jaki polecacie materac do spania?

Polecane posty

Jestesmy w trakcie wymiany lozka i szukamy czegos wygodnego? Co polecacie? Prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
materac woreczkowy sprężynowy, najlepeij z warstwa lateksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko - dzieki a powiedz, czy nie jest on glosny? :) bo nie chcialabym, zeby kazdy nasz ruch bylo slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalne
klepisko najlepsze do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST NOC
Ja kupiłam materac z każdą sprężynką w osobnej kieszonce, twardy, z pokrowcem na suwak, jestem bardo zadowolona. Jest bezgłośny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Mika
Czy do małżeńskiego łóżka kupujecie podwójny rozmiar materaca czy raczej pojedycze ale 2 sztuki? Jakia jest najlepsza (najwygodniejsza) szerokość łóżka podwójnego - 160, 180 czy 200cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżko małżeńskie - tylko 200cm. /a jak maluch w nocy przydrepcze?:) ...to się każdy wyśpi. Materac tylko jeden duży, czy każde przytulenie do \"starego\" ma być okupione gnieceniem się na złączach???:-P:-D Łóżko oczywiście będzie z \"piątą noga\" więc się nei martw - nie zapadniecie się na środku:-P Polecam szerokie łóżko i jeden duży materac, sparwdzone przez pokolenia!:) Łóżka 160, 180 sa OK dla tych którzy nie mają zbyt wiele miejsca. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy sembelle, z pianki bultex. Baaardzo wygodny. Wracamy z ogromną radością z każdego dłuższego wyjazdu:classic_cool: Nic się nie \"wygniata\" i nie czuć drugiej osoby, nawet jak sie kręci i wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joszinek
"Dla osób mających kłopoty z kręgosłupem oczywiście twardy, reszta bez zmian." A ja słyszałam ze twardość materaca zalezy od wagi spiacego! Im wieksze gabaryty tym twardszy materac. Ze się niby kręgosłup nie zapada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki kto lubi i jaki jest dla kogo dobry. Osobiście lubię spac na twardych materacach, ale wiele osób z moich znajomych czt=y rodziny lubi miekkie. Rozwiązaliśmy ten problem, każdy dostał do swojego łózka taki jaki lubi czy potrzebuje bo ma np problemy z kregosłupem. Kupowaliśmy wszystkie na materace.sklep.pl, bo akurat mieli tam fajna oferte i duzy wybór produktów, a do tego całkiem miłą obsługę, która nam fachowo doradziła. Teraz mogę zapewnić wszystkich, ze się wysypiam, bo mam wygodny materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy z firmy chyba Janpol, spręzyny kieszeniowe czy jakoś tak. W praktyce wygląda to tak że jak mąż wstaje albo się wierci, to ja nic nie czuję. Materac je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wydawało mi się,ze wybór materca to nie jest taka ważna sprawa. Po zakupie kilku bardzo tanich i szybkiej jej zmianie przekonałam się,że to nieprawda. Bardzo duży wybór jest na materace.sklep.pl, tam na pewno znajdzie się coś odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeeena
Polecam materac Bio Malva, który kupiłam w sklepie http://www.jmbnet.pl Trochę kosztuje, ale jest naprawdę wygodny i komfortowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolleńska
Polecam materac lateksowy firmy JMB, który kupiłam na stronie http://www.jmbnet.pl . Wszystkie ich materace są o.k. Moja kuzynka kupiła 2 sztuki, a koleżanka 1. Nic złego się z nimi nie dzieje. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław Biały
tylko system terapii energonowo - mineralnej: www.energon-mineralstofftherapie.de pekatex@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokusik and
Wygodne materace na pewno znajdziesz na www.dobrespanie.com To ważne, bo dobry sen decyduje o tym czy będziemy wypoczęci na następny dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wlasnie memory foam
Ktos ma? Bo chce taki kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina:)
odp do: ciekawska Mika W branży meblowej i materacowej siedzę już jakiś czas i powiem szczerze, że małżeństwa najczęściej wybierają wymiar 180x200 160 również jest bardzo dobra nie jest za duża, ale spełnia wszystkie warunki łóżka dwuosobowego, natomias 200x200 jest już łóżkiem bardzo wielkim jeśli to ma być małżeńskie łóżko to wydaje mi się, że na takim łóżku ciężko byłoby wam się znaleść w nocy, a w małżeństwie chodzi o to żeby być blisko. Z punktu widzenia mojego ( osoby która na codzień zajmuje się sprzedażą łóżek i materacy ) mogę z czystym sumieniem polecić wymiar 180x200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×