Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łazienkowy stwór

jakie dodatki do beżowo -brązowej łazienki?

Polecane posty

Gość łazienkowy stwór

żeby ją trochę ożywić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
ciemnoczerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak łazienke masz już urządzoną to bym polecala: Mydelniczki wieszaki szczotke klozetowa i jakies pulki w kolorze bordowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA KUCHENNA
PO CO "OZYWIAC"? DODAJ BIEL I SZAROSC I BEDZIE JESZCZE LADNIEJ...ELEGANCKO:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby nieco ożywić łazienkę, może wartałoby postawić na kolorowe dodatki w postaci ręczników, koszyczków na kosmetyki, dywanika a może i skromnych wzorów na płytkach. Ciekawe może okazać się połączenie beżowo- brązowej łazienki z soczystoczerwonym kolorem. Czerwień nie tyle ożywi ale także ociepli pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie gadacie o czerwonych
a ja proponuje pomarańcz:) albo soczystą zieleń. Zainwestuj w dodatki, tak jak pisał ktoś wcześniej, typu koszyczki, reczniki, szczotka do kibelka, kubek na szczoteczki. A jak kiedys Ci sie znudzi, niewielkim kosztem wymienisz wszystko na inny kolor i bedziesz miala calkiem " nowa" łazienkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuki.
postaw kwiatki o ile masz okno w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOlGiA
mysle ze praktycznie kazdy cieply kolor bedzie dobrym rozwiazaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meciaaaa
Ja tez uwazam, ze nie wszystko trzeba " ozywiac" pstrokatymi kolorami. Bez i braz fajnie wygladaja w polaczeniu z czysta biela i ja bym dobrala wlasnie biale dodatki - jak juz ktos powiedzial wyglada to elegancko. http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57596,8267405,Aranzujemy_mieszkanie__lazienka.html?i=9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKA KUCHENNA
A JAK JESZCZE WSPOMINACIE O "SZCZOTKACH DO KIBELKA"W PSTROKATYM KOLORZE... A CO TO ZA OZDOBA WNETRZA,ZEBY JA PODKRESLAC?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaaaaaak
Nie wiem skad u Polakow takie sklonnosci do " ozywiania" wszystkiego kolorem. Moze to pozostalosc z czasow PRL - u, kiedy wszystko bylo szarobure i byly deficyty we wzorach i kolorach. Stad chyba ta dbalosc o to, zeby bylo kolorowo, wzorzyście i " bogato" i koniecznie, zeby szczotka do kibla pasowala kolorem do innych dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
a turkus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo moze byc tez
granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek nie żyje w próżni kulturowej. To, że pyta o propozycje nie znaczy, ze nie ma gustu. Każdemu potrzebna odrobina inspiracji i świeżości. Proszę też nie uważać, że pstrokacizna to jakaś nasza ciągota narodowa. Po prostu niektóre pomieszczenia wymagają albo ocieplenia, albo liftingu tanim kosztem. W takich sytuacjach dodatki są wyjątkowo przydatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
ale co to znaczy "ocieplenia"?:O jak slysze to slowo to mam dreszcze:O lazienka jest bezowo-brazowa..juz bardziej ceipla chyba byc nie moze..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej chodziło nam o "uprzyjemnienie" wnętrza dla oka ;) Koszyczki, ładne pudełka, czy małe dekoracje naprawdę potrafią zmienić charakter łazienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnfgnfnfnf
ja te kolory ożywiłem jaskrawą zielenią. Reczniki chodnik i dodatki do muszli plus umywalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirasolka
nie no te pokrowce to przegiecie.... I tak cała rodzina ma ścierać na tym dupsko czy tak bardziej 'higienicznie" każdy sika na swój????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellla27
Pokrowce na kible to totalny kicz i przezytek rodem z PRL - u. Dajcie spokoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1223
Jestem zwolenniczką metali i dla mnie wszędzie się odnajdą więc i w tym przypadku polecam dodatki, akcesoria aluminiowe, stalowe, ew w ciemna zieleń lub czarny. :) strona z akcesoriami. http://www.akcesorialazienkowe.net.pl/ obczaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_IO
brązowe koszyczki - Jeżeli wybierzemy koszyczek pod kolor łazienki, będzie to o wiele ładniej wyglądało niż wystawa szamponów wzdłuż całej wanny. Umieszczenie wszystkich kosmetyków w koszyczku niesamowicie skraca czas wycierania kurzu. CZY SPRZĄTANIE ŁAZIENKI MOŻE BYĆ SZYBIE I ŁATWE? - wpisz w wyszukiwarkę Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje powiesić zdjęcie teściowej nad WC :D ożywienie w samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yunkin
ja akurat bym nie dodawała koloru bo podobają mi się łazienki właśnie w takich kolorystykach brązowo-beżowych:) może dorzuć sobie do tego kinkiet? w sferisie mają bardzo dużo wzorów, do tego żarówka o ciepłej barwie światła i myślę, że wyjdzie Ci naprawdę fajny efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielone dodatki ładnie wyglądają :) ja mam np. matę ze sztucznych od green-designers roślin i z nudnej łazienki zrobiło się ciekawe wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Łazienka to pomieszczenie, które zazwyczaj jest bardzo minimalistyczne. Urządzamy ją z naciskiem na funkcjonalność i czystość. Przeważają w niej zazwyczaj bardzo jasne kolory i oczywiście minimum dodatków. Jednak pojawiają się w niej także i akcesoria, choć w małej ilości. Zazwyczaj kupujemy takie, które są bardzo klasyczne i stonowane. Nie chcemy bowiem by zbytnio wyróżniały się na tle skromnego wnętrza.http://iccompanys.pl/akcesoria-do-naszej-lazienki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×