Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EdZiA:)

Jakie garnki polecacie?

Polecane posty

Jestem w trakcie urządzania kuchni i mam problem z wyborem garnków. Jest tyle tego, że można zwariować.... Potrzebuję niezbyt drogie- tak do 400zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro poszukaj, są fajne kompletny i do 400zł, jak znajdziesz taki tańszy to dobrym zakupem jest szybkowar taki mniejszych rozmiarów (do 100zł idzie znaleźć) stal INOX, taki bez uszczelek z śmieszna rączką przy pokrywce, skraca bardzo czas gotowania ojciec kiedyś w szybkowarze zupę warzywną gotował, jakoś późno było i przysnął, garnek stał do rana na płycie (nie wybuchł) wszystko się rozgotowało, ale było zjadliwe, tylko każdy bał się dotknąć garnek bo ciśnienie w środku musiało być duże, jak ostygł dopiero otwarliśmy polecam takie bez uszczelek, bo to się psuje szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNNi
Rdzawe plamki pojawiaja sie (choc nie zawsze) jezeli do zimnej wody dodaje sie sól. Powinno sie dodawac do gotującej sie wody. I tu nie ma znaczenia jakiej jakosci sa garnki. Plamy sie pojawiaja na tańszych jak i na droższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buciki (()))
garnki, ale na jaki sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra myśl
Tylko emalia z Olkusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergola
ja ososbiscie polecam te garnki z Lidla!porzadne, solidne, fajnie wykonane no i stosunkowo tanie!sa tez patelnie, wiec mozna caly komplecik uzbierac.Uzywam i jetem zadowolona :) koszt to ok60zl za garnek, za te male patelnie jakos 30zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Do płyty indukcyjnej musiałam kupić ostatnio nowe naczynia i wybór padł na markę Valdinox. Mają ich produkty na stronie www.sklep.altom.pl. Bardzo ładne, estetycznie wykonane, a przy tym funkcjonalne, odlewane z aluminium, o różnej głębokości i typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Super jakość mają garnki ze stali nierdzewnej. Ja Ci mogę polecić komplet znakomitych garnków Henkelman ( www.palson-polska.pl/kuchnia-garnki-henkelman.php ). One są wykonane z bardzo trwałej stali chirurgicznej, są naprawdę eleganckie i praktyczne. Gwarancja na dno akutermiczne wynosi 30 lat, na inne elementy kompletu producent daje gwarancję 24 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×