Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marika12_34

Jakie gniazdka polecacie kupić do domu i gdzie

Polecane posty

Gość marika12_34

Jestesmy z mężem na etapie wykańczania domu i poszukujemy gniazdek. Możecie polecić jakieś ładne gniazdka elektryczne wraz z wyłącznikami. Gdzie kupić te gniazdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jakie ci się podobają. W sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoo
Ja bym się zdecydowal na Twoim miejscu na gniazdka podwójne. Jeżeli instalacja ma nie więcej niż 15-20 lat to takie gniazdka będą się spisywać dobrze i spełniac swoje zadanie. Ja bym kupił coś takiego: http://taniegniazdka.pl/kontakt-simon,simon-54-premium,dgz2mz-01-11,gniazdo-wtyczkowe-podwojne-z-uziemieniem-z-przeslonami-modul,1931.html - mamy podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunka25
byłam ostatnio z wizytą u koleżanki i widziałam nowe podświetlane gniazdka, tak mi się spodobały, że u siebie też wymienię , a kupowała w e-sklep ospel. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeck
Przeglądałam oferte ospela , bo pilnie muszę wymienić gniazdka w łazience i znalazłam bryzgoszczelne zamykane. Cena przestępna i ładnie wyglądają.Dzięki za podpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor43
ja niestety byłem zmuszony do wymiany całego osprzętu w domu. Starą instalacje trzeba było całkowicie położyć na nowo. Tyle tego jest, że nie wiadomo było co kupić.Spodobała mi się Sonata stal Inox i gniazdka i kontakty w kolorze stali wyglądają bardzo efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór mają w http://www.jorga.pl/ - osobiście najbardziej podobają mi się klasyczne, białe. Są eleganckie i pasują do każdego koloru ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska26
muszę wymienić gniazdka w pokoju dziecinnym.Oglądałam te zamykane tak zwane bryzgoszczelne z ospela.W zasadzie polecane są do łazienek, ale do pokoju też chyba można je zamontować? Proszę o podpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannen
u mnie w kuchni i w salonie jest Ospel, kolekcja Karo. prezentuje się baaardzo ładnie :) takie klasyczne, ale tez po prostu funkcjonalne. naprawdę fajne :) jak będę robić remont łazienki to też na pewno tam dam Ospela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda33
kończę remont w domu i cały osprzęt elektryczny kupiłam z ospela w kolorze stalowym, a najbardziej podoba mi się kontakt ze ściemniaczem, przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba bo to zupelnie zalezy 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka Bugaj
Ja z kolei polecam sklep http://pstryczki.eu/. Parę miesięcy temu kupiłam na próbę włączniki plus ramki z serii Perła w kolorze czarnym. Kolor rewelacyjnie się prezentuje. Jest inny niż wszystkie. Teraz przymierzam się dokupić resztę na cały dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kely23
Bardzo duży wybór ma firma ospel, a i cenowo można powiedzieć, że tanio.Zamawiałam niedawno i na prawdę jest w czym wybierać.Polecam przejrzeć e-ospel.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sklepie pstryczki.eu też robiliśmy zakupy. Zamówiliśmy Opal srebrny. Udało się wynegocjować cenę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka232
zamawiałam parę dni temu kontakty i gniazdka do łazienki. Stare do wyrzucenia ze względu na przebicia.W e-ospel.pl polecono mi serię Madera, przeznaczone do pomieszczeń o dużej wilgotności.Wyglądają ładnie i są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Ospela to wcale nie jest tak tanio, a słyszałem że taką samą jakość ma firma abex. Kupiłem włączniki i gniazda z serii Nova w tym sklepie pstryczki.eu i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy na firmę gniazdek nie zwracałam uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na firmę też nie zwracałam uwagi, ale Pan z Leroy Merlin nas namówił na Ospel i nie żałuję :) dla mnie, przyznam, liczyło się to, ze są takie ładne, w drewnianych albo szklanych obudowach, przy minimalistycznym wystroju wnętrz prezentują się wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria301
bo w zasadzie to nie zwraca się uwagi na firmę.Ja z kolei szukałam jakiś ciekawych aranżacji i znalazłam bardzo ciekawe rozwiązanie właśnie zaproponowane przez ospela, seria Karo gniazdka i kontakty w potrójnej ramce i muszę przyznać, że bardzo efektownie to wygląda. Zastosuje takie rozwiązanie u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savka393
właśnie kończę remont w domu i zastanawiam się nad nowym osprzętem.Miałam kupić zwykłe kontakty,ale stwierdziłam, że te ze ściemniaczami będą dużo bardziej praktyczne , a ospel nie jest wcale taki drogi , no i po sklepach nie trzeba biegać, wystarczy wejść na stronę http://www.e-ospel.pl/ asortyment mają na prawdę dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasinka
ospela dostaniesz i w sklepach internetowych i w różnych stacjonarnych :) ja akurat mam sonatę i sprawuje się super. spokojnie parę ładnych lat nam posłuży, a na to z mężem patrzyliśmy przy kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broncio
Ja polecam Schneidera, miałem legranda carniva i też były okej ale jak już remontowałem mieszkanie to postanowiłem zastosować schneidera - http://www.gitmarket.pl/schneider-electric/. Mam tylko pytanie czy ktoś miał albo ma kontakty simona -http://www.gitmarket.pl/kontakt-simon/?? bo jestem ciekawy ich jakości wykonania oraz jak wQl z ich montażem jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasica89
znajomy elektryk polecił mi firmę http://www.e-ospel.pl/ i zapewnił mnie , że zarówno jakość jak i cena są dobre i nie warto przepłacać.A w sklepie internetowym mają tak duży asortyment, że nie warto biegać po sklepach tylko na spokojnie zastanowić się i złożyć zamówienie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekila03
przejrzałam ta stronkę z ospela i mi z kolei przypadły do gustu gniazdka z serii Karo.Wyglądają dość efektownie. Dymne klapki bryzgoszczelne są dobrym zabezpieczeniem. Po za tym jak przeczytałam to też zalecane są do montażu w pomieszczeniach o dużym stopniu wilgotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej firmy śrubki polecacie? to dla mnie wielce istotne żeby komponowały się z zaślepkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimchi
Rozejrzyj się za Ospelem, są i w internecie i w np. marketach budowlanych. Solidna polska firma, a po za tym dużo aranżacji i motywów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×