Odpowiedz na ten temat

Jakie gniazdka polecacie kupić do domu i gdzie

• gość_marzenaK 2017.05.15 [21:44]
    Wróciliśmy z mężem z zakupów i w naszej kuchni wygrał Ospel. Rzeczywiście duży wybór i ciekawe wzory w porównaniu z innymi w markecie. Teraz zostaje nam tylko montaż, dam znać jak już skończymy się remontować smiech.gif
  • polapoleczka 2017.06.21 [19:07]
    Ja wszystkie gniazdka wymieniałam ostatnio na gniazdka inteligentne z pomiarem energii dostępne tutaj https://smarthome24.pl/wtyczki-inteligentne/2 7-wtyczka-inteligentna-z-pomiarem-energii-5906874919019.html teraz chociaż mogę kontrolować ile energii zużyjemy także polecam
  • renia2019 2017.06.21 [20:52]
    ooo te o których wspomina pola ze sklepu smarthome są świetne i jakościowo mega wytrzymałe. Osobiście ich nie mam ale moja bratowa ostatnio kupiła właśnie takie i sobie chwali, można sterować pilotem świetnie
  • EwkaZ 2017.06.29 [20:00]
    Teraz to fajne rzeczy wymyślają do domów. Nawet takie gniazdka, włączniki są przemyślanei dobrze, bo człowiek czuje się bezpieczny usmiech.gif Mój mąż namówił mnie na system Presto z Ospela. na początku nie byłam przekonana, ale po kilku miesiącach podoba mi się to usmiech.gif i widzę, jak technologia poszła do przodu. System wszystko fajnie steruje, jest to bardzo wygodne.
  • asiula1989 2017.07.04 [14:45]
    Presto to genialny system, fakt faktem że to juz jak dla mnie wyższa technologia ale system sam w sobie świetny usmiech.gif My osobiście poszlismy w rozwiązanie standardowe, kupilismy Berkera, seria bodajże Q7, po kalkulacji wyszło troche drożej niż Ospel ale wiadomo jak to jest jak cos wpadnie w oko i sie człowiek uprze usmiech.gif
    Kupiliśmy dokładnie to:www.lumenpro.pl/osprzet/891-q1-q3-q7 , ja osobiście jeżeli macie możliwośc dołożeniu kilku zł to polecam właśnie berkera usmiech.gif
  • neptunkaa 2017.07.17 [19:14]
    Ja też mam presto z Ospela i bardzo jesteśmy zadowoleni. Rzeczywiście teraz człowiek czuje jaka to wygoda i komfort. Nie sądziłam, że zaufam technologii aż tak, ale po kilku miesiącach widzę, że system pracuje bez zarzutów, więc nie ma czego się bać
  • RabbitEye 2017.07.21 [10:00]
    Ja polecam opsela, bo sa łatwe w montażu , nawet kobieta sobie poradzi z ich montażem właśnie . Pozatym sa tez filmiki instruktażowe na YT oczko.gif
  • Agniesia00 2017.07.21 [16:58]
    Czytam te komentarze i widzę tylko ospel i ospel. Czy nikt nie ma innych? Osobiście kupowałam legrand (czy jakoś podobnie) i b. ładnie się prezentują, ile tak można powiedzieć o gniazdkach i kontaktach ;p
  • gość_gizko 2017.07.23 [14:56]
    Agniesia00 z gniazdkami i włącznikami chyba tak jest, że jak raz jakieś kupisz i jest z nimi wszystko ok to chyba nie testujesz innych tylko przy nich zostajesz już usmiech.gif Przynajmniej ja tak miałam, jak robiłam remont salonu kupiłam dużo rzeczy z Ospela i potem jak remontowałam kuchnię, pokoje dzieci to nie patrzyłam się na inne firmy tylko włącznki i gniazdka brałam z ospela. A chyba ospel jest bardzo popularny, bo ja - laik kojarzyłam od znajomych tą firmę smiech.gif
  • Elfika84 2017.07.30 [13:46]
    prawda oczko.gif zostaje się przy nich i już oczko.gif Agniesia każdy ma swojego ulubionego producenta , moze kiedys się skusisz , apropo Ospela , Sonata Prestige . Poza tym kupując coś tego produenta o ktorym wpsomniałam ja czy inne osoby , wspierasz polską marke , a nie zagraniczego producenta
  • gość 2017.08.01 [16:00]
    Wydaje mi się, że całkiem dobrym wyborem może być osprzęt elektroniczny oferowany przez firmę Simone. mają oni tam między innymi gniazdka Simon 34, które są obecnie swietnym wyborem do domu.
  • krzysinki 2017.08.09 [21:11]
    Jak dla mnie ospel jest najlepszy, porządnie wykonane gniazdka i włączniki, nowoczesne, duży wybór. Cenowo też w porządku i tak jak zauważył tu ktoś polska marka.
  • Lesio9 2017.08.14 [22:34]
    Myślę, że Ospel to bardzo dobry wybór. Chcąc jednak być obiektywnym liderem sprzedaży na polskim rynku osprzętu instalacyjnego jest Kontakt Simon to jednak Ospel moim zdaniem zajmie niedługo jego miejsce. Niezwykle nowatorski styl kilkunastu serii produktowych, ponadczasowe wzornictwo świetnie podkreślą charakter każdego wnętrza. Zwłaszcza seria karo i niesamowita gra kolorów ramek w oryginalnych odcieniach: perłową czerwień, burgund, lawendę, wenge, limonkę, tytan strukturalny i satynowy turkus. ( seria, w którą wyposażyliśmy nasz dom ) Naprawdę warto wziąć pod uwagę tą polską markę. Na koniec powiem, że przy większych zakupach zamiast kupować osprzęt w markecie, warto odwiedzić jeden z kilku sklepów internetowych oferujących produkty tej marki. Sprawdzony przeze mnie: https://www.kontakt-sklep.pl/ .Znalazła go moja żona, jesteśmy zadowoleni z cen i obsługi.
  • admirova 2017.08.28 [21:26]
    Lesio9 to prawda Ospel ma bardzo bogate wzornictwo, dużo łądnych kolekcji. Jak wybieraliśmy z mężem gniazdka i włączniki to nie wiedziałam na jaką kolekcję zedycować się, bo wszystkie są ładne. Plus bardzo dobrze wykończone, pieknie prezentują się na ścianie.
  • MGryk 2017.09.12 [23:46]
    Trudno jest doradzać, gdy nie znamy nawet Waszego gustu... Najlepiej będzie, jeśli przejrzycie ofertę hurtowni elektrotechnicznej i wybierzecie te włączniki, które spodobają Wam się najbardziej. Strona internetowa jednej z nich widoczna jest pod adresem http://www.polimet.com.pl/ usmiech.gif .
  • Wazonik 2017.09.14 [09:54]
    Prawda , każdy ma swój gust , swoje upodobania , wymagania itd . Bardzo dużo ludzi kupuje gniazdek z Ospela , bo : raz ,ze mają swietne kolekcje , jest w czym wybierać , ogólnie bawią kolorami . Dwa - jest to chyba największy polski producent i nie wiem czy wiecie , ale ospel wysyła również towar do takich krajów jak chociażby Niemcy , Bułgaria , Węgry i wielu innych . A wiemto , bo czytałam to w jakimś artykule magazynu budowlanego .
  • gość 2017.09.18 [11:23]
    Ja się zaopatrywałem od https://www.elektryk.pl . Nowoczesne gniazdka Ospel okazały się strzałem w dziesiątkę, bardzo fajnie komponują się z nowoczesnym designem w moim domu. usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...