Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandarynka28w

jakie kolory do sypialni

Polecane posty

Gość mandarynka28w

chciałabym odnowić sypialnię i wymienić materac na łóżko, jakie kolory nadają się do sypialni żeby było ciepło i przytulnie? myslałam też nad jakimś oryginalnym łóżkiem i dodatkami, może meble kolonialne, jakoś przejadły mi się meble typu Ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokowa..
IKEA dobry pomysl.Ja buduje dom i tez planuje go urzadzic w stylu IKEA.mi sie podoba sypialnia bialo czarno czerwona,do tego bardzo jasne meble.jest tyle dodatkow w ikea w takich barwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też odnawiam sypialnię, miałam ochotę na niebieskie ściany, ale mi odradzili, że niby będzie nieprzytulnie i zimno....? Myślę nad żółtym:) I łóżkiem w klasycznym stylu, w kolorze jabłoni jakiejś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ognistą czerwień :) I guzik prawda ze ofczy bolą itd itp.Każdy powinien malowac ściany tak jak się jemu podoba,w jakich kolorach się dobrze czuje a nie to co inni móiwą i już ! Miałam kiedyś kolor filolecik-coś jak bez.Też sie supoer z nim czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnina
na dobra sprawę pasuje każdy kolor wazne to wiedzieć, co sie tam chce mieć, jaki nastrój no i przede wszystkim - jakie są meble jak meble chcesz zrobić kolonialne, to kolorki bym zrobiła beż, moze byc w maziaje, zaleznie od tego, jak duży jest pokój, i elementy czerwone i brazowe (jakies obrazki, figurki itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niebieską. Sliczna:D Zasłony albo żółte albo niebieskie w drobne białe kwiatuszki. Łóżko i pólka, szafeczka czarny metal, + masę obrazków. Aha i mam moskitierę:D Szafa i podłoga wiśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnina
do tego beżu możesz dac jakies zasłony białe lekkie albo rolety bambusowe, stawic jakąś palmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnina
jak duzy jest pokój ? jak jest spory, to mozesz dac ciemniejszy kolor albo fakturę na scianach jak pokój jest mały, to pomaluj go na jasno i niech sciany bedą jednolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie remontuje i urzadzam mieszkanie. Sypialnie sobie zaserwuje w kolorze fioletowo, szaro bialym. Taka ma byc lekko retro. Jak zreszta cale mieszkanie. Jedna sciana bedzie (w zasadzie juz jest0 mocno fioletowa a pozostale delikatnie szare. Lozko kute czarne, szafki nocne biale, lampki juz kupione szaro czarne, roleta rzymska sniezno biala. Narzuta biala a posciel z elementami fioletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarnina
Fajnie. Na pewno bedzie wyglądało super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogrisa29
ja kupiłam lożko Voxa kilka miesięcy temu, myślę ze ładniejszej sypialni nie znajdziesz zwłaszcza jeśli chcesz elegancko i z klasą, a co do kolorów to nie wiem jakie lubisz może orientalnie? brązy czernie czerwieni? na pewno nie spotkasz u nikogo podobnej sypialni wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro rose
taki stary brudny roz ...i do tego sliwkowe nakrycie na lozko i poduszki...troche brazu i meble wenga. Lustro i obraz Lilie wodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam łóżko i meble w sypialni Vox i szczerze powiem, że ich kolekcje podobały mi się najbardziej, a zdecydowałam się też na jasną, bo jest cieplejsza i słoneczniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fokunda, i jak łóżko? Sprawdza się? Dobra jakośc? Myśmy zamówili właśnie łóżko z kolekcji Romeo i Julia, i do tego pewnie weźmiemy jeszcze komodę bo samo łóżko to nam już pół pokoju zajmie. Trochę denerwujący jest ten czas oczekiwania, no ale tak mi się spodobało, że poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżko sprawuje się świetnie, materac się nie zapada, nic nie skrzypi (w poprzednim mnie to niesamowicie drażniło), fakt jest duże, ale to też ma swoje plusy:) wysypiamy się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli odnawiać sypialnię to rzeczywiście wypadałoby sprawę dobrze przemyśleć. Same materiały wykończeniowe znajdziesz na multizakupy.pl no i w meble też można się od razu zaopatrzyć. Generalnie jeśli sypialnia ma byc ciepła i przytulna to jak dla mnie ciemniejsze meble będą odpowiednie (oczywiście drewniane). natomiast jeśli chodzi o kolorystykę - może połączenie czerni i beżu (takiego chłodniejszego) plus odpowiednie, nastrojowe oświetlenie - co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej sypialni polaczylam fioletowe dodatki (szklo, narzuta i poduszki) z biela (sciany, firana) i czernia (czarny zyrandol, czarne lampy nocne, czesc poduszek). wyglada super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
ja mam sypialnię w żółtym słonecznym odcieniu, a dodatki czerwone. Meble antyki - piękne łoże, toaletka z wielkim lustrem, stoliczki itd. do tego dwa fotele - ludwiki z czerwonym obiciem. Jeden stoi przy toaletce, gdzie robię makijaż, a drugi pod wielkim oknem gdzie czytam książki i patrzę na wodę. :) Meble z ikei? To śmieci jak dla mnie... Kuzyn pracuje przy łóżkach, czasem pękają już podczas owijania folią. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
W oknach także mam takie królewskie zasłony itd. Z sypialni mam przejście do garderoby i tam także ten sam klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
Antyki to jedyne meble, które się nie starzeją, a ich wartość raczej rośnie niż spada. Ikea to szmelc jednego sezonu i jeden wielki plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
Pomijam, że to naturalne drewno, niesamowita robota itd. W życiu nie postawiłabym w domu swoim niczego z płyty wiórowej, czyli ze śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
A wracając do kolorów uwielbiam ciepłe barwy. Te wszelkie żółcie w moim domu powodują, że u mnie ciągle wygląda, jakby światło było włączone. (Mam ogromne okna, więc nawet z kilometra wydaje się, że u nas ktoś aktualnie w domu jest. - nawet z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
U mnie ogólnie królują naturalne w miarę materiały. Na podłogach głównych na całym dole (oprócz gabinetu) marmur. Meble dębowe z mosiężnymi okuciami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen30
kohosi Raczej blade kolory niż wyraziste. no i na pewno nie jaskrawe." Także w takich właśnie gustuje. Jeszcze z tym efektem rozświetlającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zrobienie sypialni w kolorach kremowych. Są delikatne i dzięki nim na pewno będziesz miałą dobry nastrój. Co do mebli – polecam pikowane – są świetne. Ja zamawiałam takie wypełnienia w http://pikowanietkaninartwit.pl/ bo kupować nowych mebli nie było sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwień Czerwień symbolizuje miłość, pożądanie, ale także siłę życiową. Związana jest z energią, agresją i działaniem. Wybierając tą barwę mówisz, że chcesz działać i kochać, rozsadza cię energia. W prezentowanej sypialni, za czerwoną płytą na ścianie za łóżkiem zainstalowano halogeny. Dzięki temu wieczorami panuje wyjątkowo magiczny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może pomyśl nad żywym kolorem- tak jak mówiły poprzedniczki. Fiolet albo bordo się super nadadzą :) Jeśli nie chcesz aż tak bardzo ryzykować to postaw na jakieś urozmaicenie np. kostka: http://firmament.com.pl/portfolio?id=11 zdj 1. Zawsze to jest jakieś urozmaicenie dla Twojego mieszkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×