Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka *

Jakie są teraz modne kolory domów ?

Polecane posty

Gość Inka *

Chodzi mi o elewację domu jednorodzinnego :-) Dom jest dwupiętrowy teraz ma kolor kawy z mlekiem,okna ciemny brąz. Może znacie jakieś strony z domami,linki ? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Margolka :-) o który kolor domu chodzi ? Wyświetliło mi się kilka kolorów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hufdtgvhy
Jakiś universalny bo moda się szybko zmienia . Biały , bezowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
pomalowaliśmy z mężem na czarno - sadzą i popiołem bo taniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Odpadają kolory w stylu niebieski,czerwony,różowy :classic_cool: Wolę raczej coś stonowanego,naturalnego właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Doradźcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtrenerka
ladnie wyglądają w kolorach: tlo błekitne a okiennice biale, lub bezowy z okiennicami brązowymi. oliwkowego nie róbcie, ciotka ma i widac wszystkie zacieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huygh
Tło błękitne i białe okiennice kojarzą mi się ze śródziemnomorskimi klimatami ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od lat modne są domy w jasnych
prostych kolorach, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Wszelkie odcienie złamanej bieli (szare, białe, beżowe, ecru, itp.). Jasne i naturalne. Najgorzej to walnąć sobie jakiś zdecydowany mocny kolor, a potem nie móc na niego patrzeć za rok i od nowa płacić za malowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinien się tez
Komponować z otoczeniem. Niebieski pięknie wyglada ale nad morzem , pod laden juz nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinien się tez
Pod lasem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Dziękuję za wypowiedzi 🌼 Znacie jakieś strony/linki gdzie można pooglądać ładne elewacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
"Szukać się nie chce co? " Google i kilka stron które sama znalazłam już przejrzałam -przed założeniem tego tematu. Ale forumowicze często znają jakieś inne,ciekawe linki stąd moja prośba o fajne strony z elewacjami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Może jeszcze ktoś ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Podnoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Oj nieee :D Wszelkie róże też odpadają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moda jest w wyborze koloru domu najważniejsza- wątpię. Kolor jest na wiele lat, za 10 i tak będzie nieaktualny, więc może lepiej kierować się tym, co do danego projektu pasuje, jakie jest otoczenie (czy pstrokate czy stonowane, czy jest jakiś kierunek ogólny, który można zauważyć u sąsiadów- np białe okna). Do wiejskiej okolicy bardziej pasuje rustykalny styl niż industrialny. Co się mnie podoba i uważam, że jakiś czas przetrwa nie śmiesząc przechodniów- różne odcienie szarości w połączeniu z jasnym drewnem. Inna propozycja to ciemny (czarny) dach, okapy, stolarka, w połączeniu z dodatkami i tynkiem ecrue- rynny, okna, cokół. Jak zaszaleć to w jednym elemencie- bardzo lubię zielone lub błękitne okna :) reszta utrzymana w klasyce. Wydaje mi sie, ze lepiej zrobić "nudę" , która nie szokuje, nie drażni (nas, sąsiadów, przechodniów- wygląd ulicy jest- jakby nie patrzeć dobrem wspólnym, komuną zajechało hehe) , nie zestarzeje sie w ciągu jednego sezonu, niż "ekstrawagancje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko czy bedziecie wymienia okna? jeśli nie mozna górna część domu obłożyć drewnem w ich kolorze- optycznie obniży to wysoką bryłę, reszta dodatkow w tym samym odcieniu plus- wersja nowoczensa- stal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Ruda okien nie będziemy wymieniać (dom jest dosyć nowy ma ok 12 lat) okna są bardzo nowoczesne,drewniane oddychające także jesteśmy z nich bardzo zadowoleni z mężem. Tylko dom chcielibyśmy odświeżyć :-) Szukam jakiegoś koloru,który ładnie komponuje się z ciemnobrązowymi oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka *
Margolka :-) kolor fajny ale dla mnie zbyt intensywny. Podejrzewam,że szybko zacząłby mnie męczyć. Wolę delikatniejsze rozmyte kolory,pastele. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×