Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mama, to ja

Jakie środki czystości polecacie?

Polecane posty

Mogę polecić płyn uniwersalny z Biedronki (coś w stylu Ajaxa, nie pamiętam nazwy) - dobry do mycia podłóg, okien. Dobrze się spisuje, również z Biedronki, płyn Tip - odpowiednik Cifa. Jeżeli chodzi o płyn do mycia naczyń - Fairy, dla mnie rewelka (moja mama poleca płyny z Lidla, zawierają ocet i ładnie nabłyszczają naczynia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fist z biedronki
i również polecam płyn do naczyń Fairy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam Fairy
wystarczył mi na... 5 miesięcy! Oczywiście nie przy codziennym myciu naczyń i tych naczyń mam niedużo (mieszkam sama, a w domu jestem co 2 dni). Ale i tak uważam, że to długo. Polecam też CIF w niebieskim opakowaniu z wybielaczem - do bp. białego, emaliowanego zlewozmywaka - po myciu robi się śnieżnobiały. Też ten płyn z Biedronki podobny da ajaxa - nie pamiętam nazwy, a akurat go nie mam w domu.Żaden Ajax tak nie pachnie! Fajny jest też odpowiednik domestosa z Biedronki - Agent. Jedyna wada - bardzo się pieni. Na razie tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam Fairy
przypomniałam sobie jeszcze - Nurek do zapchanych rur - o wiele lepszy od Kreta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysciki ( 10szt w opakowaniu ) z lidla cena okolo 4 zl( o ile dobrze pamietam).rozowe opakowanie.moczy sie to lekko w wodzie i zmyje kazdy brud i nie rysuje powierzchni .swietne do palnikow ,plastikowych okien i innych ciezkich zabrudzen( mi zmylo nawet farbe do wlosow z bialej szafki) taze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe ciekawe
seria W5 z lidla , chyba wszystko jest skuteczne i ma ekstra cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sprzątajaca
Ja na co dzień sprzątam u różnych ludzi i używam tylko profesjonalnych środków czystości, do łazienki używam voigt pikast, do mebli voigt meblin, szyby - nano glass, do mycia podłóg stosuje eilfix pv 105 http://www.clearstore.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megixxxl11
Polecam w tym temacie www.wymiatam.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jakie środki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam ten sklep: http://www.higienaserwis.pl/ Sprzedają profesjonalne środki do czyszczenia różnych powierzchni. Ja używam ich w domu, bo moim zdaniem nie ma nic lepszego. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam do podłóg drewnianych jak i płytek Wood Floor Cleaner, firmy Bona. Używam spray mopa, do którego dołączony jest ten środek i jestem bardzo zadowolona. Przyjemnie pachnie, nie zostawia smug, jest bardzo ekonomiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia897412
Ja polecam http://esilver.com.pl/ Duży wybór, szybka dostawa i skuteczność tych środków to jest to, a ceny w granicach 8 zeta, a nie 20. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaa3
Nie widziałam ich nigdzie indziej-to tylko w tym sklepie są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy to nie wiem, zamawiam je już od jakiegoś czasu i to zawsze z frisco, w innych sklepach nie rzuciły mi się w oczy ale tez rzadko do nich chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w sklepie internetowym w szerokim asortymencie ,do kabin,fug,pikarników, mydła ,do inoxu ,do naczyń i jeszcze inne też, białe estetyczne opakowania o tym samym wzorze. ceny wg mnie przystępne bo np. 750ml preparatu do kabin prysznicowych 7,60zł. prawie wszystkie produkty sa w koncentratach. Tych środków nie ma normalnie w sprzedaży. Do sklepu trzeba się zalogować - za darmo . Jakby co to proszę pisać do n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu środki czystości kupuję tu http://www.higienaserwis.pl/ i jestem bardzo zadowolona, są zdecydowanie lepszej jakości niż te dostępne w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co szukac w sieci? przecież robiąc codzienne zakupy w sklepi znajdziemy wszystko czego nam trzeba.. ja zakupy robię w polo markecie i tam kupuję środki. Wczoraj nawet dorwałam jakieś promocje i dużo taniej wyszło za płyn do naczyń. Ale nie rozumiem kupowania takich rzeczy w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście zaopatruje się w http://chemlux.pl Bardzo duży wybór, miła obsługa a śrdoki bardzo wydajne. Najczęściej są w formie koncentratów więc wystarczają na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Kolejny temat w którym autor chyba nie do końca sam widział czego chce. Środki czystość to tak ogromny temat, że ciężko doradzić coś jeśli nie zostało napisane to precyzyjnie. Z dobrych firm, które robią środki czystości i chemię do domu dobrej jakości w dobrej cenie na pewno mogę wymienić Mediclean i Tenzi. Spory wybór tych dwóch firm macie tutaj - http://izi.sklep.pl/profesjonalne-srodki-czystosci,c1.html w sumie Swish też u nich znajdziecie też miałem okazję kilka razy w firmie mieć styczność ze środkami tej firmy, też godne polecenia. Sporo dobrych środków jest na rynku więc wszystko zależy do czego mają być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie mleczko cif, teraz przed świętami przy sprzątaniu to dosłownie litrami go używam :D wszystko doczyści. Na szczęście jest w polo na promocji to nie ma stresu o wydawane majątku :)P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinakatha
Jestem ambasadorką Morning fresh dzieki Streetcom. Przetestowałam dwa warianty zapachowe tzn. Lemon i Aloe Vera, z czego Lemon ma bardziej intensywny zapach, Aloe Vera jest natomiast delikatniejszy. Oba dobrze radzą sobie z brudnymi naczyniami. Płyn jest gęsty, dobrze się pieni i spłukuje. Mają praktyczne butelki z dzióbkiem. Przyjemnie się ich używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monres87
Morning Fresh jest bardzo skuteczny. Dodatkowo jest bardzo wydajny i radzi sobie z silnymi zabrudzeniami i zaschniętym brudem na naczyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA zawsze w środku czystości zaopatruje sie w http://www.mado-tarnow.pl/ , mam juz do nich zaufanie, maja dobre jakosci produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek5435345
A ja radziłbym skorzystać z usług profesjonalnej firmy Środki czystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja radziłabym wam wynieść się z kafeterii z tymi nieudolnymi reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia2121
Hej Wam;) Ja od niedawna zmieniłam wszystkie środki jakie miałam w domu na profesjonalne firmy MediClean i jestem bardzo zadowolona. W końcu coś konkretnego. Przed zakupem tych preparatów trochę czytałam w necie i robiłam rozeznanie cenowe...najtaniej wyszło mi w sklepie http://pro-clean24.pl. Czy ktoś z Was też stosuje te środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie kupujcie badziewia reklamowanego TUTAJ. a tak w ogole to ja uzywam sody, kwasku cytrynowego i soli kuchennej. taniocha i zdrowo, bo nie truje dzieci chemicznymi oparami. na alllegro sode i kwasek mozna kupic doslownie za grosze duza ilosc. do prania tez uzywam tych srodkow + plus szare starkowane mydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Jestem menedżerem w jednej z największych firm sprzątających w Polsce. Nawet Państwo nie uwierzycie, jak trudno jest znaleźć wydajne środki czystości dopasowane do różnych nawierzchni. Od około dwóch lat współpracujemy z polską marką Bergers.pl. Co mogę o niej powiedzieć? Próbki można zamówić, bezpłatna przesyłka jest, doradztwo i szkolenia, rabaty do 40%. Ich sanitariaty moim zdaniem jakością wygrywają z zagranicznymi produktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×